Samsung zajmuje miejsce numer jeden w rankingu światowego rynku płaskich TV w 2011 r.

cureman

Active member
Bez reklam
@ cureman
Nie mam kasy na taki TV.... lol. Nie wiedziałem że masz wgląd na moje konto kolego. 5 lat temu moja plazma kosztowała mnie około 12000pln, więc masz rację- nie stać mnie na to żeby kupić TV nowszy o pół dekady z takim samym/gorszym obrazem. Jeżeli sam Kiki (seller Panasonica btw.) pisze mi żeby nie zamieniać Pioneera na vt30 bo różnicy nie ma żadnej, a jeżeli jest to na minus to o czy my mówimy?
-jeżeli czyta .mkv wszystkie, to chylę czoła. Znajomy mówił że ma z tym problemy, ale nie aktualizował softu i nigdy nie podpinał tego TV pod neta.
-wygląd to rzecz gustu, ale jak dla mnie jest brzydki. Chociaż uważam że mój TV i tak jest brzydszy a pilot do niego wygląda jak koszmar designera ;)
- a tekst o 100% Polaku mówi o Tobie wszystko kolego.

Czyta MKV z DTS plus napisy ale nie wszystkie nie wiem w czym problem jest ?.Co do mojego tekstu o Polakach bo to ich PIEKNA cecha aby narzekac na wszystko.:) .Co do reszty to przepraszam bo nerwy daly znac :(.Pozdrawiam.P.S Nie ma idealnego telewizora .
 

till66

New member
Witam,

ja mam plazmę 46ST30E i powiem szczerze, że jak na tą cenę sprzęt jest naprawdę w porządku. Jeśli chodzi o obudowę to jestem happy, że to akurat ten model ma taki odmienny jak dla całej serii wygląd odpowiadający mi w połączeniu z parametrami i ceną.

jeżeli chodzi o .mkv to czyta bez problemu i NTFS nie stanowi problemu. Dowiedziałem się, że nie jest to kwestia aktualizacji oprogramowania ale daty produkcji: te produkowane w I i II kwartale nie obsługiwały .mkv III i IV kwartał produkcji (czyli np. mój egzemplarz) czytają NTFS i .mkv bez problemu.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
Witam,

ja mam plazmę 46ST30E i powiem szczerze, że jak na tą cenę sprzęt jest naprawdę w porządku. Jeśli chodzi o obudowę to jestem happy, że to akurat ten model ma taki odmienny jak dla całej serii wygląd odpowiadający mi w połączeniu z parametrami i ceną.

jeżeli chodzi o .mkv to czyta bez problemu i NTFS nie stanowi problemu. Dowiedziałem się, że nie jest to kwestia aktualizacji oprogramowania ale daty produkcji: te produkowane w I i II kwartale nie obsługiwały .mkv III i IV kwartał produkcji (czyli np. mój egzemplarz) czytają NTFS i .mkv bez problemu.

nie pomyliles przypadkiem watkow?
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Samsung przyjął politykę taką jaką widać, ważne że jest skuteczna i zajmują pierwsze miejsce w sprzedaży.Mydlą ludziom oczy możliwościami i fantastycznym Wyglądem.Jakość jest tragiczna.Pamiętam serię A.... ale się sypała..dziś jest nie lepiej...Szpary w obudowie, brak czcionek na pilocie..Teraz ja podam swój ranking awaryjności jako sprzedawca.

1.Samsung
2.Lg
3.Sharp

Kolega który pracował jeszcze wcześniej w tej branży powiedział...PANASONIC nigdy się nie zepsuł...tak powiedział 3 lata temu i ja dziś nadal to potwierdzam..jak czasem widzę szpary miedzy obudową a matrycą w TV za 6-7 tys to mi się odechciewa tych cudeńek pięknych z 1cm ramkami...Nigdy nie widziałem szpar przy plazmach tym bardziej Panasonicach..
 

arturos1970

New member
Bez reklam
Samsung przyjął politykę taką jaką widać, ważne że jest skuteczna i zajmują pierwsze miejsce w sprzedaży.Mydlą ludziom oczy możliwościami i fantastycznym Wyglądem.Jakość jest tragiczna.Pamiętam serię A.... ale się sypała..dziś jest nie lepiej...Szpary w obudowie, brak czcionek na pilocie..Teraz ja podam swój ranking awaryjności jako sprzedawca.

1.Samsung
2.Lg
3.Sharp

Kolega który pracował jeszcze wcześniej w tej branży powiedział...PANASONIC nigdy się nie zepsuł...tak powiedział 3 lata temu i ja dziś nadal to potwierdzam..jak czasem widzę szpary miedzy obudową a matrycą w TV za 6-7 tys to mi się odechciewa tych cudeńek pięknych z 1cm ramkami...Nigdy nie widziałem szpar przy plazmach tym bardziej Panasonicach..
co takiego?panasonik sie niby nie psuje?u mnie w domu mam tego przyklad,a tu na forum tez sobie poczytaj
http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/75982-p42s30e-po-5-dniach-padla.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/80373-th-42py800p-brak-sygnalu-na-wszystkich-hdmi.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...um/panasonic/78101-problem-z-tx-p42vt20e.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...-martwych-pikseli-a-gwarancja-europejska.html
 

cureman

Active member
Bez reklam


Ale fakt jest faktem ze CUDA Samsunga maja na forum pierwsze miejsce w wadach i to wychodzi zazwyczaj tydzien po zakupie takiego telewizora.Najwieksza wada tv Samsunga to martwe piksele.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
Ale fakt jest faktem ze CUDA Samsunga maja na forum pierwsze miejsce w wadach i to wychodzi zazwyczaj tydzien po zakupie takiego telewizora.Najwieksza wada tv Samsunga to martwe piksele.
to chyba jasne,ze skoro samsung sprzedaje 10xwiecej tv niz inni to takich wpisow jest proporcjonalnie wiecej,ludzie troche ruszcie czasem glowa zanim sie wypowiecie.Coreman a ty nie placz tak na samsunga bo jak dobrze pamietam uwaliles go sam,a firma samsung wspanialomyslnie uznala ci gwarancje,prawda?
 

Morfeusz42

New member
Ale to i tak nic nie zmieni - klienci dziś nie są zainteresowani płaceniem za "jakość", ich interesuje "tanie i ładne"; Jeśli do tego dopowiem, że nie ma znaczenia jakość tylko sprawność marketingu to mamy pełny obraz rynku - Samsung po prostu świetnie wpisał się w obecny trend i tylko chylić czoła za ogromną sprawność w realizacji zapotrzebowania klientów. Nic tu nie zmieni złorzeczenie na byle jakość, nic nie pomoże udowadnianie że inni są lepsi - Samsunga zna każdy i to jest ich siłą. Można nie lubić tej firmy i jej produktów, ale trzeba docenić sprawność działania.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
nie wiem jak wy,ale ja zauwazylem,ze pasjonaci marki panasonic maja duzy problem z zaakceptowaniem stanu rzeczy,tosamo mieli do niedawna posiadacze sony.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Ale to i tak nic nie zmieni - klienci dziś nie są zainteresowani płaceniem za "jakość", ich interesuje "tanie i ładne"; Jeśli do tego dopowiem, że nie ma znaczenia jakość tylko sprawność marketingu to mamy pełny obraz rynku - Samsung po prostu świetnie wpisał się w obecny trend i tylko chylić czoła za ogromną sprawność w realizacji zapotrzebowania klientów. Nic tu nie zmieni złorzeczenie na byle jakość, nic nie pomoże udowadnianie że inni są lepsi - Samsunga zna każdy i to jest ich siłą. Można nie lubić tej firmy i jej produktów, ale trzeba docenić sprawność działania.

Niby tak ale serwis to maja cudowny ,po zgloszeniu wady -KUPILES NIE ZAWRACAJ PAN D... :x
 

cureman

Active member
Bez reklam
to chyba jasne,ze skoro samsung sprzedaje 10xwiecej tv niz inni to takich wpisow jest proporcjonalnie wiecej,ludzie troche ruszcie czasem glowa zanim sie wypowiecie.Coreman a ty nie placz tak na samsunga bo jak dobrze pamietam uwaliles go sam,a firma samsung wspanialomyslnie uznala ci gwarancje,prawda?

Pisal mi to juz pan z 10 razy na tym forum !.Co nie zmienia faktu ze bylem posiadaczem z 6 tv Samsunga i z czego jeden mial cos nie tak bo go rozwalili przy transporcie do mnie,drugi mial krzywa rame a 4 mialy martwe piksele .Nie ma idealnego telewizora ale przy Samsungu jest to ryzyko zawsze wieksze.Samsung robi na ilosc nie na jakosc.
 

Morfeusz42

New member
nie wiem jak wy,ale ja zauwazylem,ze pasjonaci marki panasonic maja duzy problem z zaakceptowaniem stanu rzeczy,tosamo mieli do niedawna posiadacze sony.

A to już jest temat na inną zupełnie bajkę - wielu z nich cały czas widzi świat elektroniki przez pryzmat Pewex'u. Kupione za dolary to prestiż i jakość i tak zostało. Życie :)
 

cureman

Active member
Bez reklam
A to już jest temat na inną zupełnie bajkę - wielu z nich cały czas widzi świat elektroniki przez pryzmat Pewex'u. Kupione za dolary to prestiż i jakość i tak zostało. Życie :)

Mnie tam wali co pisze na tv -sony ,szajsung,czy panasloik .Telewizor kupuje dla jakosci i dla tego jestem od 3 lat wierny marce Panasonik za jakosc obrazu.:blagam:
 
Do góry