samsung wszystko o serii n ... le32n71b LE40N71B LE46N71B

lisek00

New member
pawlik napisał:
Witam. Od pewnego czasu planuje zakup 32n71b ale ostatnio dowiedziałem się kilku niepokojących rzeczy na temat tego telewizora (część na tym forum). Podobno ta seria zawiera jakieś usterki i Samsung przestał/przestanie ją produkować. Już się w tym wszystkim pogubiłem. Kupować ten telewizor czy lepiej poszukać innego modelu "bez usterek"? Słyszałem na jego temat prawie same pozytywne rzeczy i wydaje mi sie być najlepszy w swojej 'kategorii' cenowej. Bardzo prosze żeby ktoś mnie oświecił o co kaman z tymi wadami, usterkami i co tam jeszcze ta seria ma.

Sam miałem ten model na oku od jakiegoś czasu i już byłem przekonany żeby go kupic ale... wszedl nowy Philips 7332 za podobne pieniądze. Więc zacząłem się zastanawiać. Co mnie przekonało żeby nie kupować samsunga?
1. Wiele narzekań ludzi na tym forum (nie będe wymieniał)
2. I to o wiele ważniejsze - Słyszałem o tym że już go nie produkują :eek: (na tym forum wyczytałem)
Zdziwiło mnie to bardzo bo to nowy model przecież. Więc czym prędzej udałem się do naszych wspoaniałych sieci :p euro i media...
co się dowiedziałem?
W Euro oczywiście pan nic nie wiedział i wciskał mi własnie omawiany model (chyba żeby sie pozbyć z magazynu) ale w Media Pan potwierdził, że już go nie produkują????

Dziwne to dla mnie strasznie żeby nowy model wycofywać z produkcji więc wybrałem Philipsa. Myślę że w tym przedziale cenowym jest warty zainteresowania.
 

bor@s

New member
lisek00 napisał:
Sam miałem ten model na oku od jakiegoś czasu i już byłem przekonany żeby go kupic ale... wszedl nowy Philips 7332 za podobne pieniądze. Więc zacząłem się zastanawiać. Co mnie przekonało żeby nie kupować samsunga?
1. Wiele narzekań ludzi na tym forum (nie będe wymieniał)
2. I to o wiele ważniejsze - Słyszałem o tym że już go nie produkują :eek: (na tym forum wyczytałem)
Zdziwiło mnie to bardzo bo to nowy model przecież. Więc czym prędzej udałem się do naszych wspoaniałych sieci :p euro i media...
co się dowiedziałem?
W Euro oczywiście pan nic nie wiedział i wciskał mi własnie omawiany model (chyba żeby sie pozbyć z magazynu) ale w Media Pan potwierdził, że już go nie produkują????

Dziwne to dla mnie strasznie żeby nowy model wycofywać z produkcji więc wybrałem Philipsa. Myślę że w tym przedziale cenowym jest warty zainteresowania.

aż taki nowy to on już nie jest.
 

rawa11

New member
Wrażenia użytkownika N71

Witam

Od kilku tyg. uzywam tego TV. Wielokrotnie przeglądałem to forum - miałem wiele rozterek przed zakupem.
W chwili obecnej mogę z czystym sumieniem polecic ten model - odbiera b. dobrze z kablówki, ma wystarczającą ilość złącz (nawet na przyszłość); super odbiera po podłączeniu komputera. Dźwięk rzeczywiście jest najsłabszym ogniwem tego TV - ale zwykłe programy spokojnie da się oglądać. Skokowych zmian kontrastu nie zauważa się po tygodniu.

POLECAM wszystkim
 

stanelk

Member
rawa11 napisał:
Witam

Od kilku tyg. uzywam tego TV. Wielokrotnie przeglądałem to forum - miałem wiele rozterek przed zakupem.
W chwili obecnej mogę z czystym sumieniem polecic ten model - odbiera b. dobrze z kablówki, ma wystarczającą ilość złącz (nawet na przyszłość); super odbiera po podłączeniu komputera. Dźwięk rzeczywiście jest najsłabszym ogniwem tego TV - ale zwykłe programy spokojnie da się oglądać. Skokowych zmian kontrastu nie zauważa się po tygodniu.

POLECAM wszystkim

W pełni zgadzam się z Tobą,też mam taki już ok. miesiąca.
 

dyrooo

New member
Właśnie znalazłem pierwszą poważną wadę 32n71. A mianowicie czytnik kart. Dzisiaj po tygodniu użytkowania i wielu ohah i ahah. Postanowiłem sprawdzić jak telewizor poradzi sobie z Kartą pamięci MS PRO. Pierwsze podejście karta włożona dość lekko żeby łatwo ją wyciągnąć i nic karta nie jest widoczna przez złącze. Próba druga - karta już praktycznie cała w czytniku i nic brak reakcji. I teraz się zaczyna!. Próbując ją wyciągnąć karta wchodzi jeszcze głębiej próba ratowania się pensetą nic nie daje a tylko pogarsza sytuację karta siedzi bardzo głęboko w czytniku. I o dziwo teraz jest widoczna przez telewizor. Zdjęcia można przeglądać wszystko ok. Tylko karty nie moża już wyciągnąć. Czy ktoś miał do czynienia z taką sytuacją?.
 

dyrooo

New member
Dzięki Pitsy za odpowiedz. Ty to wiesz ja nie miałem o tym bladego pojęcia a w instrukcji nie było wzmianki na ten temat. W laptopie i aparacie fotograficznym nie musiałem używać tego adaptera myślałem , że tutaj jest podobnie. Dzwoniłem na infolinie samsunga i potraktowane to będzie jako usterka mają zjawić się fachowcy z serwisu.
 

JarekP

New member
Smużenie na M71B - u mnie też smuży

marcus2004 napisał:
Mam pytanie odnośnie smużenia LCD ,czy ktoś posiada model m71b(nowy produkt samsunga) i jak wygląda obraz nie mam na myśli barw tylko chodzi mi o rozmywanie i smużenie obrazu w czasie ruchu postaci . Bo na moim lcd jest fatalnie .Oglądam z tv naziemnej i przez dekoder cyfry + (mam HD ,kabel b.dobry profi gold) nawet obraz nadawany w HD lekko smuży. Proszę o pomoc czy to wina LCD .czy może ja mam coś żle podłączone.

Smużenie jest wyraźne i uciążliwe: elementy zawierające kilka krawędzi (palce ręki) ale także duże płaszczyzny szybko przesuwające się po ekranie tracą ostrość.
Czy to typowe dla telewizorów LCD czy to coś złego z moim egzemplarzem?
Mój TV jest podłączony kablem antenowym do modemu kablowego Aster.
Ten sam objaw przy oglądaniu z DVD podłączonego przez eurozłączne.

Czy ktoś może coś poradzić?
Czy są jakieś testowe płyty DVD do sprawdzenia tego typu zakłóceń?
 

Fruciak

New member
Posiadam samsnuga serii N71b i jestem z niego zadowolony na dzień dzisiejszy mam podpięty sygnał analogowy z kablówki

Pozdrawiam
 

konstant

New member
konstant napisał:
Czy to jest normalne, ze np. napisy (kolor bialy) rozmazuja sie na czarnym tle?
Na jasnym tle nic takiego nie wystepuje..


to chyba cos zle jest z moim TV..
Dobrze widac to rozmazanie jak przelaczam sie miedzy roznymi zrodlami obrazu - z odl. 2,5m okienko z nazwa zrodla jest cholernie rozmazane..
Jak przyblize sie do ok. 40CM to rozmazanie znika..
Czeka mnie odeslanie TV do serwisu.?
 

hlmzhlmz

New member
Po wielu poszukiwaniach od 0,5 roku i startu od kwoty 400 zł doszedłem do samsunga 32N71B :). Niestety cieżko ten model gdziekolwiek dostać.Udało mi sie na miejscu za 3.800zł ale coż zawsze na miejscu+napewno nówka :) i z gwarancja będzie mniej problemów.Dzisiaj jadę odberać mam nadzieje że jest tak dobry jak w tym temacie jest napisane.
Pozdrawiam
 

opolanin

New member
n71b

Gdzie ty chcesz kupic tak drogo ten tv,są po 3200 na necie w sklepach,pozatym ten model został wycofany z produkcji bo ma wady dzwięku tak że się zastanów co robisz człowieku.
Pozdrawiam i miłego oglądania.
 

dyrooo

New member
opolanin napisał:
Gdzie ty chcesz kupic tak drogo ten tv,są po 3200 na necie w sklepach,pozatym ten model został wycofany z produkcji bo ma wady dzwięku tak że się zastanów co robisz człowieku.
Pozdrawiam i miłego oglądania.

Co Ty człowieku za bzdury wypisujesz. Jakie wady dzwięku?. Mam ten Tv i żadnych problemów nie znalazłem. Nie licząc karty pamięci którą udało mi się wepchnąć do slotu. :razz:. Ale teraz mam Tv z 512mb ramu na pokładzie.:D
 

bobo84

New member
nie kupujcie tego modelu. naczytałem sie juz sporo narzekan na modele samsunga. polecam philipsa i jego wspaniały pixel plus:)
 

Slygado

New member
bobo84 napisał:
nie kupujcie tego modelu. naczytałem sie juz sporo narzekan na modele samsunga. polecam philipsa i jego wspaniały pixel plus:)
To przeczytaj ten temat od deski do deski i powiedz czego wiecej się naczytałeś : narzekań czy pochwał :eek:
 
Do góry