Samsung UE50TU8502 vs Philips 50PUS7855

Alibaba123

New member
Zdecyduję się jutro na 95% na Samsung TU71. Sprawdzę jeszcze tylko 43 czy 50'.
W jednej w sieci jest dobra cena + jakiś zwrot na kartę podarunkową.
TU85XX jest z wygladu fajniejszy. Niby o stopień wyższy. Ma jakieś dodatkowe funkcje. Więcej wejsć. Ale dla mnie nie ma to większego znaczenia.I tak podłaczony będzie jedynie dekoder.
W sumie jedynie czego żałuję, że TU71 mają nóżki a te 8 generacji jedną stopkę. Jakoś bardziej jestem fanem tego drugiego rozwiązania.
TU71 ma dobre recenzje i co w wielu miejscach było podkreślane ma lekką przewagę jeśli chodzi o płynność obrazu nad 8 generacją. Jeśli w ogóle jakaś różnica przy tym budżecie jest odczuwalna. ;-)
 

Petru23

Banned
Zdecyduję się jutro na 95% na Samsung TU71. Sprawdzę jeszcze tylko 43 czy 50'.
W jednej w sieci jest dobra cena + jakiś zwrot na kartę podarunkową.
TU85XX jest z wygladu fajniejszy. Niby o stopień wyższy. Ma jakieś dodatkowe funkcje. Więcej wejsć. Ale dla mnie nie ma to większego znaczenia.I tak podłaczony będzie jedynie dekoder.
W sumie jedynie czego żałuję, że TU71 mają nóżki a te 8 generacji jedną stopkę. Jakoś bardziej jestem fanem tego drugiego rozwiązania.
TU71 ma dobre recenzje i co w wielu miejscach było podkreślane ma lekką przewagę jeśli chodzi o płynność obrazu nad 8 generacją. Jeśli w ogóle jakaś różnica przy tym budżecie jest odczuwalna. ;-)

Z tego, co widziałem na własne oczy - jest.
Lokalnie w media expert są jeszcze do wyrwania 55gx7005 za 2200. U mnie w sobotę był jeden na Expo, drugi w pudle.
 

Alibaba123

New member
Z tego, co widziałem na własne oczy - jest.
Lokalnie w media expert są jeszcze do wyrwania 55gx7005 za 2200. U mnie w sobotę był jeden na Expo, drugi w pudle.
Już bez kombinowania. :) Sony jest za 2200zł. Ale dokładając 100zł jest jeszcze tamten a juz dokładając 250zł to... I znowu dojdę do 3500zł.:shock:


Spoko, Samsung cenowo mi pasuje i oczekiwania spełnia.
 
Do góry