Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

Pastusiak

New member
Defox.. Rozumiem ze moje fotki Cie nie przekonuja? Widac jak wół, że u mnie czegos takiego nie ma a jeśli masz coś do zarzucenia tym fotkom to powiedz ;) u mnie jak widac jest gitara wiec nie psiocz na serie tylko wymień ten tv i przestań ludziom zamęt wprowadzać bo potem po 50 stronach pochwal pada jedna taka gadka i ludzie pytaja "ojej czy ten tv na prawde tak zle odbiera?:(" istny cyrk... Dalem celowo zdjecia ale dalej beda pierd... Ze tv odbiera okropnie.. Ehh..
 

defox

New member
Patusiak, nigdzie nie napisałem że to ejst problem całej serii. Opisałem jedynie sytuacje występującą u mnie i zapytałem jak sprawa wygląda u reszty. Najchętniej bym wymienił mój egzemplarz, tylko minęło już 10 dni od daty zakupu, a kupowałem jeszcze gdy czas zwrotu wynosił 10 dni. Teraz pozostaje mi tylko gwarancja. Dlatego też napisałem tutaj, bo jeżeli to jest standard to nie będę się wygłupiał z gwarancją. No ale jak mówisz że tak być nie powinno to spróbuję. Dzisiaj zrobię jeszcze fotki jak będzie ciemno i będziesz mógł ocenić jak to wygląda.
 

bhn92

New member
Bez reklam
Pytanko dla znawcow audio bo z tego jestem akurat laikiem , wiem ze glosniki 2.0 moglbym podpiac pod wejscie sluchawkowe ale czy moglbym podpiac glosniki takie jak Creative 5.1 Inspire T6300 albo Logitech X-530 5.1/70W RMS do tv zeby to gralo to co leci z dekodera ps3 i usb w tv?
 

firekage

New member
Bez reklam
Defox.. Rozumiem ze moje fotki Cie nie przekonuja? Widac jak wół, że u mnie czegos takiego nie ma a jeśli masz coś do zarzucenia tym fotkom to powiedz ;) u mnie jak widac jest gitara wiec nie psiocz na serie tylko wymień ten tv i przestań ludziom zamęt wprowadzać bo potem po 50 stronach pochwal pada jedna taka gadka i ludzie pytaja "ojej czy ten tv na prawde tak zle odbiera?:(" istny cyrk... Dalem celowo zdjecia ale dalej beda pierd... Ze tv odbiera okropnie.. Ehh..

Kolego, problem w tym, że istnieje zdecydowanie większa szana na to, że kupisz odbiornik z wadami, niż szansa na to, że kupisz taki, który będzie ich pozbawiony - skoro to krawędziówka to po prostu będzie to zwykła loterią. Ty masz towar ok, 10 innych będzie o tym pisać, a więc warto ludzi poinformować o tym.
 

lukkil

New member
Pytanko dla znawcow audio bo z tego jestem akurat laikiem , wiem ze glosniki 2.0 moglbym podpiac pod wejscie sluchawkowe ale czy moglbym podpiac glosniki takie jak Creative 5.1 Inspire T6300 albo Logitech X-530 5.1/70W RMS do tv zeby to gralo to co leci z dekodera ps3 i usb w tv?

A dokładniej? Bo nie rozumiem zbytnio co chcesz zrobic. :D ja ma x-530 pod sluchawki zielony jack - jest oczywiscie tylko stereo na dwoch glownych + sub glosnikach bo ten zestaw ma 3 oddzielne jacki
 

bhn92

New member
Bez reklam
Gosciu z rtings nie wie tak naprawde czy to krawedzowka czy direct ale stawia na direct , grubszy tyl tv niz w tamtym roku tez jest argumentem za tym ale jak to jest naprawde to nie wiadomo...
A co do glosnikow co pytalem tzn ze nie bede mogl podpiac calego zestawu?
 

radier

Member
Bez reklam
Są takie dekodery Dolby, do których można podłączyć zewnętrzne analogowe głośniki, ale to działa tak sobie.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

firekage

New member
Bez reklam
Gosciu z rtings nie wie tak naprawde czy to krawedzowka czy direct ale stawia na direct , grubszy tyl tv niz w tamtym roku tez jest argumentem za tym ale jak to jest naprawde to nie wiadomo...
A co do glosnikow co pytalem tzn ze nie bede mogl podpiac calego zestawu?

Wiesz, stawiać to można bezalkoholowego znajomej ;) W przypadku LG ktoś wklejał plansze z rozpiską modeli i tam, czarno na białym, było w większości na 2014 w LB "direct-led". Imho, gdyby 6400 miał to, pisanoby o tym jako o kolejnym atrybucie tv na stronie producenta.
 

lukkil

New member
Gosciu z rtings nie wie tak naprawde czy to krawedzowka czy direct ale stawia na direct , grubszy tyl tv niz w tamtym roku tez jest argumentem za tym ale jak to jest naprawde to nie wiadomo...
A co do glosnikow co pytalem tzn ze nie bede mogl podpiac calego zestawu?
mie da rady niestety na tym zestawie miec 5.1
Mozesz zakupic rozgaleziacz beda graky wszystkie glosniki ale to zawsze bedzie podwojne stereo ze tak powiem
 

Pastusiak

New member
No co was pogielo? Toc to krawedziowka a nie zaden direKt ;) panowie ja dlatego mowie zeby nie beczeć i nie oczerniać serii bo po prostu bywaja gorsze egzemplarze i tyle :) sam wymienialem swoj na inny wiec wiem :) a jesli ktos zauwaza wady po 10 dniach od zakupu....
 

bhn92

New member
Bez reklam
Radier ten konwerter wiecej niz glosniki kosztuje;p

a glosniki 2.1 sa na jednym kablu ze mozna podpiac pod tv tak jak 2.0?

Pat tak raczej jest bo widze ze swieci na wywietrznikach 10 cm od gory i dolu tv .

fire a jak myslisz ze lgki 6 serii sa fullledowe to CIe chyba pogielo;p taki lb670 to krawedziówka, led plus tak jak mialem la660s tylko ma wiecej stref wygaszania.
 
Ostatnia edycja:

bhn92

New member
Bez reklam
radier spoko a wiec teraz zostaje 2.1 jak masz je podpiete ? one sa na jednym kablu tak jako jak 2.0?
 

bhn92

New member
Bez reklam
aha w np. w creative 2.1 tych komputerowych glosnikach to jest wszystko polaczone bablem ktory mozna wpiac do wejscia sluchawkowego czy jak to jest?
 

Pastusiak

New member
jest ten skrót do nagrań na dysku? czy trzeba ze źródeł ciągle wchodzić? i jak to jest z tym timeshiftem trzeba go faktycznie wpierw włączyć? no i czy aktualizacja najnowsza coś kopie tym razem ? ;)
 

zbyz

New member
Kilka miesięcy temu kupiłem 40H6400 i faktycznie na początku obraz mnie nie zachwycił. Po moich ustawieniach było już prawie ok, a po wpisaniu znalezionych ustawień w necie i małej kosmetyce jest super - czerń jest czarna, biel biała, a kolory naturalne. Własne ustawienia starać się wprowadzać na materiale referencyjnym (mogą być nawet jpg-i z planszami wzorcowymi), bo to co nadają na niektórych kanałach HD to nawet nie jest warte komentowania. Np. Telexpres to jendna wielka kicha, ale już studio mundialu jest ok, tak jak większość materiału np. na National Geographic HD. Oczywiście ciemniejsze rogi występują, tak jak i clouding - wszystko w akceptowalnych wartościach (niedostrzegalne w codziennym normalnym oglądaniu). I jeszcze jedno Bardzo Ważne Pytanie do wszystkich mających problemy z jakością obrazu. Czy wyjście HDMI dekodera (jeśli jest taka możliwość) jest przełączone na rozdzielczość 1080i. Mam Vectrę i tam jest taka funkcja. Zdaje się, że wcześniej jeśli nie miałem przełączone na rozdzielczość 576i czy (lub) 576p (już nie pamiętam) to nie wyświetlało mi menu dekodera na starym tv podłączonym przez eurozłącze. Radzę to sprawdzić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry