SAMSUNG UE46F6400 czy UE46F6770?

Pawell1

New member
Dzieki wiem o tym trybie, tylko szkoda że tv 600hz słabo sobie radzi z grami bo wyłączając te ulepszacze moim zdaniem obraz bardzo sie nie różni od lcd z przed 5 lat, jak jest twoja opinia?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

Jameroo

New member
Dzieki wiem o tym trybie, tylko szkoda że tv 600hz słabo sobie radzi z grami bo wyłączając te ulepszacze moim zdaniem obraz bardzo sie nie różni od lcd z przed 5 lat, jak jest twoja opinia?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
tu racja ale biorąc pod uwagę że PS3/X360 mają już dobre kilka lat na karku to grafika i tak nie będzie wybitna a te wszystkie Motion Plusy i inne ulepszacze obrazu mają za zadanie zatuszować te nie doskonałości, moim zdaniem wybierając grafika/rozgrywka, stawiam na rozgrywkę, w trybie gry obraz z konsoli jest podawany 1:1, taki jaki konsola generuje, dzięki temu input lag jest najmniejszy.
końcówka roku to PS4 i XBOXONE więc nie będzie problemu bo już konsola wyświetli taką grafikę że oczy wyjdą :)

Ma wejsc do konca minijacka :smile:

Wysłane z mojego GT-I9100

wejszlo ale poprosiłem moją lubą coby mieć czyste ręce jakby coś pojszlo nie tak :)
 

Ivanez

New member
F6500 ta sama matryca co F6770 tylko bez microdimmingu
Więc generalnie polecam własnie F6500 :)

W domu mam F6650 i F6500 i nie widzę znaczącej róznicy na + dla F6650

Tylko jak piszesz że 200zł różnicy to żadna różnica a dochodzi jeszcze fajny metalowy pilot :)


haa a teraz e euro promocja i f6770 jest tańszy niż f6500. chyba się zdecyduję, chociaż cały czas myślę o 50 calach, ale to już powyżej 4k :fool:
 

Ivanez

New member
w neonecie 46f6500 jest za 3499 w euro 46f6770 za 3690

to ja znalazłem jeszcze lepszą promocję w Avansie za 46f6510 czyli biały chcą 3585 zł, ale jeszcze dodają Telefon Samsung Galaxy Mini S6500 za 1zł :))) to jest hit :) tyle, że ja chcę na raty, a u nich to dodatkowo 900 przy tylu ile bym chciał :fool:
 

Jameroo

New member
śmieszna rzecz i w sumie mało znacząca ale denerwująca, przestał mi reagować przycisk INFO na pilocie, tzn. po naciśnięciu nie wyświetla mi już tego paska u góry ekranu z datą, godziną.
Ktoś wie jak powrócić do poprzedniego stanu?
 

Jameroo

New member
jak oglądam tv to nic nie wyświetla, jak oglądam coś z usb to reaguje normalnie czyli wyświetla u góry info tytuł, czas itp.
w aplikacjach typu deezer, spotify też działa normalnie.
 

wito30

New member
Hej, przepraszam ze sie podłącze do tematu ale jestem nowym uzytkownikiem i nie mam czasu zamieszczac postów aby móc założyć temat dotyczący mojego problemu. Wybaczcie a moderatora proszę o wyrozumiałość.

Otóż wczoraj kurier przywiózł nowego Samsunga 40F6400, niestety po uruchomieniu go zauważyłem na wyświetlaczu dziwne ciemne plamy/prążki - czy te TV tak mają czy to wada matrycy? Jeśli wada to czy z czasem moze coś poważnego z nią dziać czy mozna z tym żyć?

Bardzo proszę o opinie, z góry dziękuję.
 

wito30

New member
przed linkiem dodajcie dropbox . com

dropbox.com/s/xvw5eo6mju6ent7/IMG_20131010_232618.jpg
dropbox.com/s/syh7c66earl819s/IMG_20131011_122909.jpg
dropbox.com/s/1n56uzmwkz212w4/IMG_20131011_1jpg
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Napisz jeszcze kilka postów i będziesz mógł

TV nie powinien mieć żadnych prazów ani plam, najlepiej pstryknij fotkę
 

Jameroo

New member
Faktycznie dziwne :)
Możesz spróbować
Menu>>pomoc techniczna>>diagnostyka>>resetuj
i zobaczysz czy pomoże....

nie pomogło, może to mieć związek z tym że zacząłem konfigurować pilot uniwersalny (niestety mój dekoder nie jest obsługiwany) bo jakoś od tego momentu zauważyłem że przestało INFO się wyświetlać.
 

wito30

New member
Fotki są w linkach które podalem wyżej, trzeba dodać dropboc.com przed nimi.

Te plamy najbardziej widać na jasnym, białym tle - na czarnym z kolei widać jakby były bardziej podświetlony.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Wygląda to tak jakby w tych 2 miejscach ktoś złapał za mocno za krawędź TV...
TV jest uszkodzony



tak to powinno wyglądać
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
nie pomogło, może to mieć związek z tym że zacząłem konfigurować pilot uniwersalny (niestety mój dekoder nie jest obsługiwany) bo jakoś od tego momentu zauważyłem że przestało INFO się wyświetlać.

To usuń urządzenia powiązane i zobacz czy wróci Ci działanie info
 
Do góry