Samsung UE40ES6100

pn-m

New member
Witam,

Mam pytanie o klawiature bezprzewodowa / z mysza lub tochpadem/ na usb do tego modelu tv.
Np Logitech mk 220 lub mk 400.
Czy ktos stosowal i czy dziala ?

Pozdrawiam
 

rafaellok84

New member
witam zakupilem wczoraj tv samsung ue 40 es6100 masm problem z przegladarka po jakims czasie na youtube minuta dwie zalezy wyskakuje komunikat ' ostatnia sesja przegladarki zakonczyla sie z powodu braku pamieci lub innego powodu' jest to generalnie uciazliwe nie da sie nic obejrzec. uciazliwa rzecza tez jest toi ze mam klawiature logitech model k 400 i gdy chce cos napisac pojawia sie na ekranie druga klawiatura i wtedy juz obraz PIP w podgladzie znika, pozatym nie dziala enter i dodanie postu na facebooku jest nie mozliwe. moze ktos wie jak rozwiazac te problemy z przegladarka i klawiatura?
 

chooselife85

New member
witam zakupilem wczoraj tv samsung ue 40 es6100 masm problem z przegladarka po jakims czasie na youtube minuta dwie zalezy wyskakuje komunikat ' ostatnia sesja przegladarki zakonczyla sie z powodu braku pamieci lub innego powodu' jest to generalnie uciazliwe nie da sie nic obejrzec. uciazliwa rzecza tez jest toi ze mam klawiature logitech model k 400 i gdy chce cos napisac pojawia sie na ekranie druga klawiatura i wtedy juz obraz PIP w podgladzie znika, pozatym nie dziala enter i dodanie postu na facebooku jest nie mozliwe. moze ktos wie jak rozwiazac te problemy z przegladarka i klawiatura?

mam to samo za malo pamieci itd itp, ten tv zawiodl mnie totalnie a na forum nic nie pisali, a wrecz zachwalali ze dobry ze super. oprocz tego :

clouding (mam juz 2 ten sam i takie same chmury na ciemnym obrazie)

szajsung ...
 

SATAn_

New member
Bez reklam
mam to samo za malo pamieci itd itp, ten tv zawiodl mnie totalnie a na forum nic nie pisali, a wrecz zachwalali ze dobry ze super. oprocz tego :

clouding (mam juz 2 ten sam i takie same chmury na ciemnym obrazie)

szajsung ...

Pytanie kiedy masz chmury ? W czsie filmu czy na wylaczonym zrodle obrazu czy w czasie filmu ? ?, Pisalem o Tym, strone wczesniej ale Mnie uswiadomili chlopaki odnosnie LED EDGE.

Pozatym szukasz idealnego TV w tej klasie cenowej ? Nieprzesadzaj,trzeba isc na kompromis.
 

rafaellok84

New member
z ta przegladarka to raczej chyba sa takie wybrane modele gdyby tak bylo w kazdym to kazdy forumowicz ktory zakupil narzekal by a tak nie jest no chyba ze jeszcze ktos ma taki problem?
 

rafaellok84

New member
jeszcze pytanie mam z aktualizacja na stronie pojawil sie nowy soft z 1.11.2012 T-MST10PDEUC-1029.0 ale gdy wgrywam na pena przy aktualizacji nie widzi plikow w tv nie mozna pobrac pisze ze nie ma aktualizacji byc moze wgranie nowego softa by pomoglo tylko jak skoro nie widzi?
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Klikasz na instalator pobrany ze strony i pokazujesz mu pendrajwa - tyle. Robisz tak ? Sproboj formatowac pena w FAT32.

Mam kolejne kilka pytan do starszych uzyszkodnikow tego TV.

1. Jak mozna edytowac nazwe kanalu w TV (analogowa) za cholery nie moge znalesc.
2. Ewentualnie do 1 pytania, macie sprawdzony edytor do listy kanalow analogowych ? NaSamyGo juz szukalem ale nie ma nic co dziala.
3. Da sie wyłaczyc dzwiek "klikania" podczas poglasniania/sciszania ? Mam go dosc. Chce ciszy.
4. Ktos sprawdzal jakies nie Samsungowe kamery dzialajace pod TV ?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
ad1 wchodzisz na smart hub>>klanał>>edytuj
ad2 PC channel editor działa (w zależności od wersji)
ad3 Menu | System | Ogólne | Reagowanie dźwiękiem | Wyłącz,
ad4 niestety brak
 

touareg1972

New member
Witam serdecznie.Mój ojciec jest posiadaczem tego Tv.Szukam ustawień tego sama,bo sam nie jestem w stanie tego zrobić,z braku czasu.
Bardzo bym prosił o dokładne ustawienia tego TV,do oglądania tv z kablówki przez dekoder cyfrowy jak i do oglądania 3D i najlepszych ustawień 3D.Pozdrawiam i liczę że znajdzie się jakaś pomocna osoba.
 

hans2

Banned
czy u was dziala zmiana ustawienia "dynamiczny kontrast" dla materialu odtwarzanego z dlna lub z usb? bo u mnie z tych zrodel nie ma zadnego efektu, ale np na kablowce dziala.

pozdrawiam
 

rafaellok84

New member
Klikasz na instalator pobrany ze strony i pokazujesz mu pendrajwa - tyle. Robisz tak ? Sproboj formatowac pena w FAT32.

Sformatowalem na fat32 wkladam do tv to mi wyskakuje allshare i pyta sie zdjecia muzyka filmy widzi katalog ale nie da sie wejsc bo nie widzi plikow. Jak daje z pilota menu menu i wchodze w zaklade pomoc techniczna i aktualizacja z pendrive poprzez usb szuka szuka i nie moze nic znalezc nie wiem jak sie dostac do pendrive'a z plikami aktualizacji.
 

waldi_007

New member
jeszcze pytanie mam z aktualizacja na stronie pojawil sie nowy soft z 1.11.2012 T-MST10PDEUC-1029.0 ale gdy wgrywam na pena przy aktualizacji nie widzi plikow w tv nie mozna pobrac pisze ze nie ma aktualizacji byc moze wgranie nowego softa by pomoglo tylko jak skoro nie widzi?

czy po tej aktualizacji przeglądarka obsługuje Flash? czekam z niecierpliwością aż mi weeb.tv ruszy ;/
 
Do góry