Samsung TV LCD LE C750 (40” 46” 55”) - 3D CCFL! Opinie, testy, wrażenia użytkowników.

achim69

Member
z lewej albo z prawej strony pudla, tam gdzie serial itp. zrobie dzis fotke ja bede wstawial samochod do garazu ;p
To super,byłbym wdzięczny.A czy możesz napisać tu albo na priv. jak wygląda czerń w tym tv w przyciemnionym pokoju,przy ciemnych scenach,ogólnie jak wygląda podświetlenie matrycy.
 
Ostatnia edycja:

Artgen

New member
Koledzy mam pytanie,
Otóż chcę kupić ten tv ale powiedzcie jak on się zachowuje w jasnych pomieszczeniach. Mam salon 36m2 i cztery duże okna z boku takie balkonowe a tv ma wisieć z boku tych okien także patrząc pod kątem to na pewno zobaczę odbijające szyby ale głównie będę siedział na wprost. Jak się ma redukcja odbicia ?
 

qbus102

New member
To super,byłbym wdzięczny.A czy możesz napisać tu albo na priv. jak wygląda czerń w tym tv w przyciemnionym pokoju,przy ciemnych scenach,ogólnie jak wygląda podświetlenie matrycy.

Przy normalnych scenach filmowych, nawet ciemnych, wg mnie jest bez zastrzeżeń, jedynie jak obraz jest idealnie czarny to widać nierównomierność podświetlenia matrycy (ale dalej czarny jest czarnym)
 

edips2

New member
Koledzy mam pytanie,
Otóż chcę kupić ten tv ale powiedzcie jak on się zachowuje w jasnych pomieszczeniach. Mam salon 36m2 i cztery duże okna z boku takie balkonowe a tv ma wisieć z boku tych okien także patrząc pod kątem to na pewno zobaczę odbijające szyby ale głównie będę siedział na wprost. Jak się ma redukcja odbicia ?


Witam, mam LE-40C750 od paru dni...kto chce kupić (a polecam)niech się śpieszy bo w Auchanie jest promocja i jest za 3099(z okularami!) :shock: :-o
Światło z okna jak i lamp/żyrandola odbija, ale da rade oglądać. Jestem zachwycony obrazem, dźwięk mi wisi, bo tv praktycznie nie oglądam, 90% to blue-ray i konsole a mam je pod ampli i działa ok. Jak oglądałem Spider-man 3 na blu-ray to mi szczęka opadła :shock: , przy Matrix 3 też nie było najgorzej...:-o
 

achim69

Member
Witam, mam LE-40C750 od paru dni...kto chce kupić (a polecam)niech się śpieszy bo w Auchanie jest promocja i jest za 3099(z okularami!) :shock: :-o
Światło z okna jak i lamp/żyrandola odbija, ale da rade oglądać. Jestem zachwycony obrazem, dźwięk mi wisi, bo tv praktycznie nie oglądam, 90% to blue-ray i konsole a mam je pod ampli i działa ok. Jak oglądałem Spider-man 3 na blu-ray to mi szczęka opadła :shock: , przy Matrix 3 też nie było najgorzej...:-o
A 46" w promocji nie mają?
 

blachum

New member
Witajcie.

Jestem w sumie na 99% zdecydowany na ten TV - 46' :)
Zastanawiam się jednak nad doborem kina domowego do tego modelu.

Wstępnie myślałem o c5550, ale tam jest HDMI 1.3, więc zastanawiam się czy to sensowna inwestycja?! Bo mi nie puści obrazu 3D na TV. Macie jakieś informacje o premierach nowych kin domowych szajsunga na ten rok? Czy warto poczekać??

TV będzie działał również z recorderem N.
Czy mam kupić kable hdmi 1.4 czy w tym połączeniu to nic nie zmieni???
 

blachum

New member
Czy taki kabel będzie wystarczający do połaczenia tego TV z Nką i kinem domowym ?:
PRZEWÓD BANDRIDGE HDMI- HDMI 2.0M BVL1202. WER.1.4 3D READY

znalazłem w sklepie electro
 

sulekpl

New member
Powiem tak, ja mam yamahe rx-v367 niby wspiera 3d, ale n-ke mam podlaczona normalnymi kablami hdmi 1.3, tak samo wd tv live z alternatywnym oprogramowaniem i odtwarzam bez problemu filmy 3d w mkv oraz kanal n show 3d.
 

edips2

New member
A 46" w promocji nie mają?


Nie mają w ogóle 46" tego modelu(jedynie le40c650 za 2649), poza tym to jedyny model który się tak naprawdę opłaca kupić ze względu na cenę. A jeżeli za cenę 3099 mam 40"(z okularami :-o) a za ponad 4tyś 46" to ja już wole siedzieć te pół metra bliżej tv i mieć ten tyś. w kieszeni.
 

blachum

New member
Nie mają w ogóle 46" tego modelu(jedynie le40c650 za 2649), poza tym to jedyny model który się tak naprawdę opłaca kupić ze względu na cenę. A jeżeli za cenę 3099 mam 40"(z okularami :-o) a za ponad 4tyś 46" to ja już wole siedzieć te pół metra bliżej tv i mieć ten tyś. w kieszeni.
46 cali kosztuje już prawie 3770 ;)
a do końca miesiąca spadnie na 3500.


Co do Kabli to mam jeszcze pytanie, czy jeśli będę miał kable HDMI 1,4 to nie będzie problemu z ich działaniem na sprzęcie z hdmi 1,3?
 

blachum

New member
każdego dnia cena leci w dół.
Teraz w redconie jest: 3768,00 zł z okularami w komplecie
:bober:

PS: możecie polecić jakiś kabel HDMI 1.4 ?
2metry w rozsądnej cenie :)
 
Do góry