Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Wigash

New member
Zapewne Google Tv nie wejdzie na Samsungi skoro wycofują inne widgety tej firmy.
hehe zaczyna się "promowanie" nowszych modeli pewnie :|
tak jak w serii B, już chyba nic nie działa. Ostatnio próbowałem odpalic youtube u ojca i nawet nie wlaczyly sie widgety. Mieliło mieliło i się wysypało.
Na szczęście w kinie LG wszystko hula :)
 

Singularity

New member
Picasa zostaje- komunikat mówi tylko o nie dostępności lokalizowania zdjęć w wyniku wyłączenia usługi Maps.
--------
Co do wywalenia Maps: nie ładnie ze strony Google ale z drugiej strony użyteczność tych map była średnia na tv, ale bajer był :p
 

deywies

New member
Bez reklam
Nie gadaj ja z tego korzystałem intensywnie, wystarczyło samy go remote na telefon i szybko można było wyszukać i wyświetlić na dużym ekranie mapke


Ja czekam na czworke i polskie radio ktore bylo obiecane :p
 
Ostatnia edycja:

Cutin

New member
LE32C650

Mam problem z opóźnieniem dźwięku na kablu optycznym (po cinchach pewnie bedzie to samo). Kino domowe to... też Samsung :) Opóźnienie mam na TV i kiedy oglądam filmy przez USB. Teraz zastanawiam się czy to normalne czy to kwalifikuje sie na gwarancję.
 

evolution4

New member
Na stronie Samsunga 4.05 pojawił się nowy soft do C650 - 3014.1.

Wprowadzono zmiany w trybie wyszukiwania kanałów.

Reszty nie zauważyłem.
 
Ostatnia edycja:

gabmax

New member
Cytat:
Napisał krzychoq
Zna ktoś jakiś adapter który będzie działać z TV (najnowszy soft)

Pentagram P6132-07

czy ten P6122-20 też będzie działać?
 

meistic

New member
Witam. Właśnie kupiłem LE37C650 no i nie moge znaleźć tvnplayera . Czy on nadal jest dostępny bo w widżetach w żadnej kategorii go nie widzę... Mam najnowszy soft z 4.05
 

meistic

New member
Aaaa , zaraz będę testował . Jestem poza granicami Polski , więc miałem angielskie widżety :) Będę próbował jakoś poustawiać VPN (mam wykupiony) , żeby zadziałał i na TV
 
Do góry