Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Wigash

New member
Posiadam telefon samsung i5800 z funkcja DLNA że można zdjecia i filmy oglądać bezprzewodowo na tv, i jak sie łącze i chce cos obejrzeć wyskakuje niewłaściwy format.Wie ktoś może o co chodzi bo wydawało mi sie jak taka sama firma i foty robione telefonem to powinno działac bez problemów.
Tv nie obsługuje kodeków jakie masz w telefonie. U mnie filmy odtwarza bez dźwięku, ze zdjęciami nie ma problemu. Ale nie działa to nadzwyczajnie. W trakcie odtwarzania przerywa połączenie nie wiem czym to może być spowodowane :( użyłem raz z ciekawości i nie wnikalem, może jak bym tego potrzebował to bardziej bym się przyłożył. Bardziej zawiedziony jestem brakiem pilota takiego jakie sa na wave pod bada w wersji na androida.


Sent from my GT-I5800 using Tapatalk
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Posiadam telefon samsung i5800 z funkcja DLNA że można zdjecia i filmy oglądać bezprzewodowo na tv, i jak sie łącze i chce cos obejrzeć wyskakuje niewłaściwy format.Wie ktoś może o co chodzi bo wydawało mi sie jak taka sama firma i foty robione telefonem to powinno działac bez problemów.
Ściągnij sobie z android marketu iMediaShare, może pomoże. Na mojej Xperii X8 działa bez problemu, oprócz filmów (brak kodeka audio).
Czy są jakieś ulepszenia już do tego modelu żeby wgrać ??
Nie liczyłbym na twoim miejscu na to, chcesz ulepszeń kup sobie nowy TV. Taka jest polityka Samsunga jak i reszty producentów.
 
Ostatnia edycja:

lexio

New member
Witam ja mam takie pytanie krótko mieszkam w bloku mam kablówkę czyli azart zajęty przez nią .Od paru dni jestem w zasięgu DVB-T więc udałem się do kablówki (ze Sławoborza paczka na k50 ) ale kablówka zmieniła i puściała rzekomo na kanale 11 bo mają zajęty wiec wracam do domu ustawiam naziemna cyfrowe szukaj recznie kanał 11 nie ma wiec automatycznie tez nic nie ma .Wracam do kablówki mówią mi ,że jest na 218MHZ w tym przedziale ale w tv mam znow kanał 11 219,5 Khz a czestotliwosc 7Mhz bądz 8Mhz sugerowano mi zmiane państwa bo są rózne częstotliwosci nic to nie zmieniło czy cos robię zle?? czy nabijają mnie w "butelkę" i celowo sygnał kablówka pusciła aby tego nie odbierac a indywidualnie anteny nie mogę sobie postawić jakies rady?
dziekuje za odpowiedzi oczywiscie tv dotyczy le40c650 mam go od paru dni
 

czeslaw1951

New member
posiadam c630 ...40 cali.lcd
jak wyszukać kanały TV naziemnej cyfrowej ?
jak wchodzę do menu Antena to napis u dołu że opcja nieaktywna...
czy w wypadku wyszukiwania kanałow z innego kraju / Białoruś/ mam zmiwniac opcję KRAJ?
 

lexio

New member
Witam ja mam takie pytanie krótko mieszkam w bloku mam kablówkę czyli azart zajęty przez nią .Od paru dni jestem w zasięgu DVB-T więc udałem się do kablówki (ze Sławoborza paczka na k50 ) ale kablówka zmieniła i puściała rzekomo na kanale 11 bo mają zajęty wiec wracam do domu ustawiam naziemna cyfrowe szukaj recznie kanał 11 nie ma wiec automatycznie tez nic nie ma .Wracam do kablówki mówią mi ,że jest na 218MHZ w tym przedziale ale w tv mam znow kanał 11 219,5 Khz a czestotliwosc 7Mhz bądz 8Mhz sugerowano mi zmiane państwa bo są rózne częstotliwosci nic to nie zmieniło czy cos robię zle?? czy nabijają mnie w "butelkę" i celowo sygnał kablówka pusciła aby tego nie odbierac a indywidualnie anteny nie mogę sobie postawić jakies rady?
dziekuje za odpowiedzi oczywiscie tv dotyczy le40c650 mam go od paru dni
Problem rozwiązany przez przypadek w instrukcji mało informacji okazuje sie ,że można recznie wpisać wejsc w kanały wybrac np 11 i kliknąc na pasmo i recznie na pilocie wydusic i zatwierdzic
 

Fuldi

New member
Jestem świeży i potrzebuje pomocy jak wgrać nowego softa do mojego c650 i jak go najlepiej ustawić jesli chodzi o obraz ?
 

mirsie

Member
Witam
Mam zamiar kupić sobie telewizor led 32 ue c6500. Dzisiaj byłem w sklepie i niestety zdziwiłem się gdyż gdy podpiąłem do niego dysk zewnętrzny 1TB to go nie widział. Sprzedawca powiedział mi że jest za duży i w dodatku była tylko jedna partycja. W związku z tym bardzo prosiłbym kogoś kto ma taki model o odpowiedź czy podpinał kiedyś dysk zewnętrzny jak tak to jakiej on był pojemności
1,5 TB WD , 1TB WD -widzi bez problemu, to dyski z zasilaniem zewnętrznym. 620 GB samsung - czasami są problemy na długim kablu.
 

bergerac

New member
Witam.
Jestem od tygodnia posiadaczem LE46C650. Dostawa do domu z magazynu pewnej dość popularnej sieci. Pierwsze wrażenia pozytywne z jednym wyjątkiem, wg mnie kąty widzenia pozostawiają dużo do życzenia., na wprost jest OK, ale już pod nieznacznym kątem jest o wiele gorzej (tzw. mleko na ekranie). W związku z tym zacząłem dochodzić czy to może nie wina matrycy. Przyszedł czas na sprawdzenie co też w moim telewizorku jest "upchane".
Okazało się, że nie jest to takie proste ! Na papierowej naklejce z boku tv nad gniazdami USB są podane następujące informacje:
LE46C650L1WXXH
Z6TY3SPB400056X
03
Polityka Samsunga zakłada, że w "nowych" telewizorach tej marki nie będą podawane dokładne rodzaje matrycy.
Zacząłem drążyć dalej. Wewnątrz pod obudową jest kolejna naklejka na matrycy z niezrozumiałymi dla mnie oznaczeniami:
MS44-D053463-LSR3854480011NM255 (chyba nic nie pokręciłem).
I jeszcze jeden opis w dole matrycy (na takiej czarnej kostce): TOP PANEL BN96-12723D - okazało się, że jest to oznaczenie Samsung LVDS Cable. Poszedłem tym tropem. Okazało się, że ten "dinks" jest kompatybilny z panelem LTF460HJ02 (PVA BN07-00804A). Co ciekawe te panele wg specyfikacji występują w C630, w C650 powinien być LTF460HJ01.
Tą droga doszedłem do wniosku, że w moim TV jest zamontowana matryca SQ Samsunga (choć byłoby to zbyt piękne - ale tak wskazują fakty zaczerpnięte z internetu).

Moja prośba do Was, czy jesteście w stanie sprawdzić moje wywody na temat tej matrycy i odpowiedzieć, czy mam rację a może się mylę ?
 
Ostatnia edycja:

Orange69

New member
Internet@tv - pentagram - router Netgear

Witam,
Czy może ktoś z Was podłączał LE40C650 przez usb wifi Pentagram HorNET Wi-Fi P 6132-07 (chipset RT2770, specjalnie kupiony na allegro) do routera Netgear (internet z neostrady ADSL). Próbuje połączyć się z internetem automatycznie i ręcznie wpisując wszystkie klucze, test dochodzi do bramy i dalej nic. Mam najnowszy soft samsunga, może już coś poblokowali??

Pozdrawiam
 

evolution4

New member
A masz aktywna opcję TYP SIECI: Bezprzewodowa ?
Twój Samsung wykrywa tą kartę USB?
Te nowsze Pentagramy HorNET P 6132-07 już nie są na RT2770.
Na RT2770 były tylko te, gdzie na opakowaniu było napisane 5 lat gwarancji.
Obecnie produkują je z innym chipsetem i gwarancja jest 2 lata.
 
Ostatnia edycja:

Orange69

New member
Jest opcja bezprzewodowo, czyli wykrywa kartę. Test dochodzi do bramy, MAC i ip czyta. Kartę Pentagram kupiłem specjalnie na allegro używaną półroczną, na 5-letniej gwarancji na 100& ma chipset RT2770. Problem leży gdzieś w połączeniu z routerem, może jakieś zakłócenia...
 

piotrr989

New member
Witam
Macie może podłączony ten model HDMI-HDMI z komputerem?
Gdy mam podłączone, komputer wykrywa mi telewizor i robię pulpit rozszerzony, natomiast na TV nic(niby że brak sygnału). Jak to rozwiązać?
 

skorpion75

New member
Pytanie od znajomego:
Witam.
Mam SAMSUNG UE40D6500
Wybieram film z laptopa, telewizor rozpoczyna odtwarzanie przez ethernet i po ok 2min traci połączenie z lapsem (win7). Wyłączona zapora wew, z lapsa widać TV. Czy ktoś może wie dlaczego tracone jest połączenie?
 

piteron

Active member
Bez reklam
Panie i Panowie
napiszcie krok po kroku jak macie odpalana funkcje PVR
przeczytałem juz chyba wszystko na ten temat i nadal nie moge tego uruchomić
 
Do góry