Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

knedel83

New member
Witam.Mam Samsung 40c650 i mam pewien problem podczas odtwarzania filmów z zewnętrznego dysku czasem trafia się film który zaraz po włączeniu się wylancza dzieje się tak głownie z plikami .mkv choć zdarzyło się również z plikami .avi Telewizor ma niecaly rok czy update software cos pomoże?
 

accu

New member
Bez reklam
Pytanie tyczylo sie tego czy lepszy C650 czy D650, wiec po co piszesz o innych modelach.

Witam.
A widziałeś aby jakiś sklep oferował z początkiem m-ca kwietnia 2011 r.telewizor LCD marki Samsung seria LE (xx)D650 , bo ja nie . Serii D650 na razie nigdzie nie widzę , aby była wkrótce dostępna.
Natomiast seria UE(xx)D8000 to nowość , która lada moment będzie dostępna i jest o niej informacja na polskiej stronie firmy Samsung.
Wpierw pomyśl , a później napisz coś sensownego.
Pytanie nie dotyczyło serii C650 czy D650 , tylko serii C lub D , a takich serii nie ma.
Są C(xxx) , C(xxxx),
D(xxxx)itp.

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

bojka

New member
Witam.
A widziałeś aby jakiś sklep oferował z początkiem m-ca kwietnia 2011 r.telewizor LCD marki Samsung seria LE (xx)D650 , bo ja nie . Serii D650 na razie nigdzie nie widzę , aby była wkrótce dostępna.
Natomiast seria UE(xx)D8000 to nowość , która lada moment będzie dostępna i jest o niej informacja na polskiej stronie firmy Samsung.
Wpierw pomyśl , a później napisz coś sensownego.
Pytanie nie dotyczyło serii C650 czy D650 , tylko serii C lub D , a takich serii nie ma.
Są C(xxx) , C(xxxx),
D(xxxx)itp.

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:

uważam, że się mylisz, ponieważ od kwietnia ma wejść również model D650 -jest to główną przyczyną dla której modele serii C w kilka dni po ogłoszeniu nowych modeli staniały o 500zł. Fakt ten zresztą sam wykorzystałem ;)

Niestety nie znalazłem nigdzie informacji, czym maja się różnić D od C.
 
uważam, że się mylisz, ponieważ od kwietnia ma wejść również model D650 -jest to główną przyczyną dla której modele serii C w kilka dni po ogłoszeniu nowych modeli staniały o 500zł. Fakt ten zresztą sam wykorzystałem ;)

Niestety nie znalazłem nigdzie informacji, czym maja się różnić D od C.

W ostatni weekend w Media-Markt było bez VAT. Fakt faktem serii LE..C650 w Częstochowie nie było, tylko ostatnie sztuki LE37C630 za ponad ok. 1940 zł. Na pytanie czy są C650 pan odpowiedział mi, że już nie będzie serii C tylko seria D. Nie wiem czy to był chwyt marketingowy, żeby sprzedać modele TV różnych marek co już odchodzą w świat. Jak miałem zamiar kupić w tamtym roku mój TV LE40C650, wiadomo było wcześniej na stronach Koreańskich i USA, że takie TV będą tylko z wersją na te kraje (LN...C650), a tym razem na temat LCD serii D nic nie ma.
 

markul

New member
połączenie 37c650 z internetem

witam
mam obecnie neostradę i do niej podpięty router ADSL TP-link TD-W8901G. Teraz chciałbym podłączyć telewizorek LE37C650 używając połączenia kablem z np. Access Point TP-LINK TL-WA500G, który łączyłby się bezprzewodowo z modemem adsl (za dużo pomieszczeń między tv a modemem adsl żeby łączyć bezpośrednio kablem). Czy takie połączenie będzie chodziło? Ewentualnie jakie funkcje/parametry musi mieć router do którego będę podłączał tv?

za wszelkie odpowiedzi z góry wielkie dzięki
 

adamuadamu

New member
na wa500g ustawiasz static ip: np. 192.168.1.254, subnet: 255.255.255.0;
w trybie wifi ustawiasz ap client, robisz "survey" na dole strony i wybierasz swój AP, w razie używania ustawiasz szyfrowanie i to powinien być koniec z AP clientem; w tv ustawiasz albo auto ustawienia, albo z ręki dajesz IP z tej samej puli, np. 192.168.1.253, DNS 8.8.8.8, podsieć jak wyżej, brama to IP routera, czyli najczęściej 192.168.1.1
 

notez

New member
Witam.Mam Samsung 40c650 i mam pewien problem podczas odtwarzania filmów z zewnętrznego dysku czasem trafia się film który zaraz po włączeniu się wylancza dzieje się tak głownie z plikami .mkv choć zdarzyło się również z plikami .avi Telewizor ma niecaly rok czy update software cos pomoże?

Miałem podobny problem przy odtwarzaniu z usb, zarówno mkv jak i avi. Filmy się cięły , wyłączały itd. Okazało się, że to znany problem bo cała seria tych tv wyszła z wadliwym usb. Zgłosiłem do serwisu, wymienili całą płytę główną i teraz śmiga aż miło.
 

tommek82

New member
Witam

Czy ktoś z Was podpinał dysk przenośny 2,5 cala 640 GB Samsung z obsługą USB 3.0??
Kupiłem taki dysk i jest on kompatybilny z 2.0, po prostu nie mam jak sprawdzić na C650 czy działa. Z tyłu pisze że ma 7200 obr/min i 1.0 Amper. W razie czego mam 10 dni na zwrot więc nie ma tragedii.
 

aquariusmax

New member
Witam

Czy ktoś z Was podpinał dysk przenośny 2,5 cala 640 GB Samsung z obsługą USB 3.0??
Kupiłem taki dysk i jest on kompatybilny z 2.0, po prostu nie mam jak sprawdzić na C650 czy działa. Z tyłu pisze że ma 7200 obr/min i 1.0 Amper. W razie czego mam 10 dni na zwrot więc nie ma tragedii.

Tak działa.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam.
A widziałeś aby jakiś sklep oferował z początkiem m-ca kwietnia 2011 r.telewizor LCD marki Samsung seria LE (xx)D650 , bo ja nie . Serii D650 na razie nigdzie nie widzę , aby była wkrótce dostępna.
Natomiast seria UE(xx)D8000 to nowość , która lada moment będzie dostępna i jest o niej informacja na polskiej stronie firmy Samsung.
Wpierw pomyśl , a później napisz coś sensownego.
Pytanie nie dotyczyło serii C650 czy D650 , tylko serii C lub D , a takich serii nie ma.
Są C(xxx) , C(xxxx),
D(xxxx)itp.

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:

Twoim tokiem rozumowania, mogles mu rowniez napisac o plazmach, bo tez seria D wystepuje.
Wiem, że od kwietnia ma wejść nowy model D. Czy ktoś wie jakie sa różnice między mod. C ?
Pozdrawiam
Pytanie zadane w temacie o modelu C650 pewnie tyczylo sie TVkow z innej serii.
 

alf88

New member
jak ogladacie filmy po wifi (PC Share Manager) z kompa to jak szybko ładują sie filmy?
i czy przewijaja sie plynnie?
od czego to zależy?


nikt nie oglada filmow przez wifi?
 

markul

New member
więc już wiem, że TP-Link TL-WA500G pójdzie z C650, ale ma on 1 wejście LAN, więc jeśli w przyszłości chciałbym podłączyć jeszcze np dekoder sat to nie będę miał gdzie. w takim razie co byście polecili TP-Linka z więcej niż 1 wejściem LAN, które będzie działało z TV?
z góry przepraszam za pewnie błahe dla was pytanie, ale konkretnie się na tym nie znam :)
 

akejup

New member
Witam. Mam pytanie w funkcjach podstawowych przy "kraju" :
kanał cyfrowy : wpisujemy - polska
kanał analogowy - co należy wpisać, tam nie ma polski
 

min

New member
koniec z oznaczeniami matryc Samsung

Witam,
Samsung przestał informować o typie matrycy :(
Chciałem kupić model C650 i patrzę a w nowej dostawie brak oznaczeń SQ AAM... tylko 01 , 02...

No i jestem w kropce. To taka spora różnica w jakości tych matryc faktycznie? Oglądałem w sklepie AAM kiedyś - wyglądało ładnie ale wykontrastowany strasznie był ten TV w sklepie no i nie miałem do porównania drugiego z SQ więc.... eeechchchch
 
Ostatnia edycja:

karooluss

New member
Mam ten TV i nie widze opcji by podpiąć zewnętrzny wzmacniacz, procz wyjscia sluchawkowego, ale to nie jest to o czym myślalelem... Mam wieze Technics SA-EH60 i ona w segmencie z Cd ma optyczne łacze ale pisze na nim out:/ czyli chyba nie podziala w polaczeniu z tv..
 

Tumak5

New member
Znalazłem telewizor Samsung LE40C650 i na naklejce na matrycy jest napisane LTF400HF15 i BN07-00801A. Matryca na pewno Samsunga.
Czy jest to telewizor który ma już porządną matrycę, czy lepiej poszukać telewizora z matrycą CMO CM40H19?

Pozdrawiam
 

-marcin-

New member
Czesc.
Mam taki "problem": posiadam 40c650. Moj kolega posiada 32c650. U mnie w trybie naziemnym (w trybie kablowym nie wyszukuje zadnego cyfrowego...) wyszukuje tylko 15 cyfrowych kanalow. Ten kolega ma ta sama kablowke i u niego znajduje 30 cyfrowych.
Kablowka retransmituje wlasnie kolo 30 kanalow cyfrowych. Jedyna roznica ktora generalnie zauwazylem to ta ze on mieszka na 11 pietrze i pokoj ma z "widokiem" na palac kultury, a ja mieszkam z drugiej strony tego bloku i nie mam bezposredniego kontaktu z palacem. Ale przeciez to w zasadzie nie powinno byc istotne, bo kablowka retransmituje cyfrowe, wiec tv nie powinien chyba ciagnac programow z powietrza (?)...
 

min

New member
Mam ten TV i nie widze opcji by podpiąć zewnętrzny wzmacniacz, procz wyjscia sluchawkowego, ale to nie jest to o czym myślalelem... Mam wieze Technics SA-EH60 i ona w segmencie z Cd ma optyczne łacze ale pisze na nim out:/ czyli chyba nie podziala w polaczeniu z tv..
Masz możliwość albo przez wyjście słuchawkowe albo jest też wyjście optyczne. Niestety skoro Ty masz w wieży też wyjście optyczne to nie podłączysz w ten sposób.
Sygnał wyjściowy analogowy audio powinien też być na którymś złączu EURO (nie mam pewności). Najlepiej wziąć kabel EURO (SCART) -> CHINCH (z pełną obsadą chinch) i sprawdzić
 
Do góry