Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

valgir

New member
Jak jest w tych modelach z odtwarzeniem dyskow przez USB. Czy TV widzi dyski twarde 120GB w gore? Czy musza to byc dyski z osobnym zasilaniem? Rozumiem ze format NTFS jest normlanie widziany?

Zamowilem dzis ten model i chce kupic albo jakies pendrive'a albo dysk twardy z wieksza pojemnoscia.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Jak jest w tych modelach z odtwarzeniem dyskow przez USB. Czy TV widzi dyski twarde 120GB w gore? Czy musza to byc dyski z osobnym zasilaniem? Rozumiem ze format NTFS jest normlanie widziany?

Zamowilem dzis ten model i chce kupic albo jakies pendrive'a albo dysk twardy z wieksza pojemnoscia.
Kolego najpierw zapraszam tutaj Przywitaj się :) - HDforum , a nie loguje się i od razu z buciorami, potem tutaj HDforum - Przeszukaj forum , bo jak widać nie zadałeś sobie minimum trudu żeby użyć forumowej szukajki, a odpowiedź na twoje pytanie padła już kilkadziesiąt razy.
 

muzycom

New member
Czy ktoś może mi podać namiar na sklep gdzie można dostać Le40 c650 z matryca samsunga poniżej 2,4k?

Szukałem 37 calowego, ale bezskutecznie :-x
 

DżumA

New member
DVD przez USB

Witam
Czy macie problem z odtwarzaniem - skopiowanej płyt DVD na pendriva - VIDEO TS przez USB w telewizorze 37C650.

Ani jeden film nie mogę odtworzyć w całości - tj. problem dotyczy plików VOB
z każdej dowolnej płyty - telewizor odtworzy góra połowę plików VOB druga połowa format nie obsługiwany. Zatem nie idzie obejrzeć żadnego filmu w całości :(
próbowałem zmieniać rozszerzenie plików na avi czy mkv - ale nic to nie zmieniło.


o co chodzi ? jak temu zaradzić ?

mam najnowszy soft T-VALDEUC-3007.1
 

webpiotr

New member
Problem z HDMI

Witajcie,
jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga 46" c650 (SQ02) ale mam problem z portami HDMI. Po pewnym czasie od skonfigurowania TV (początkowe ustawienia - wybór języka, kraju, trybu na domowy itp.) TV przestaje mi wykrywać podłączone urządzenia do portów HDMI - tzn. kiedy podłączam DVD przez kabel HDMI telewizor wyświetla co prawda w menu 'źródło' możliwość wybrania konkretnego portu pod który podpiąłem urządzenie ale po jego wybraniu pokazuje informacje o braku sygnału. Od tego momentu żadne urządzenia podpiętane pod porty HDMI (inne DVD, notebooki (Windows, Linux)) nie są wykrywane w ogóle, lub są wykrywane ale pojawia się info o braku sygnału. Problem występuje na różnych kablach HDMI i na wszystkich 4 portach. Pomaga reset ustawień (przytrzymanie 10 sekund przycisku Exit) - po resecie DVD działa na wszystkich portach. Nie wiem czy jest to spowodowane wprowadzeniem jakiś konkretnych ustawień, które w jakiś sposób coś blokują - błąd softu??? Standardowo podpinam DVD SONY - moze to cos miesza?

Macie jakieś rady czy sugestie? Wgrany najnowszy soft ze strony samsunga.
 

Skazony

New member
Poszukaj opcji Motion Plus, ona jest odpowiedzialna za tz. efekt teatru telewizji.

PS. Słabo się starałeś z tym szukaniem, bo wszystko już było opisane w tym wątku.
fakt znalazłem ten Motion ale 100Hz nigdzie nie widzę
czy w C650 coś zmienili ?
czy nazywa się to po prostu inaczej ?

A może z innej beczki, sygnał który odbieram to sd z sieci kablowej i może to ?
ni ogarniam tego telewizora :/
 

Wigash

New member
fakt znalazłem ten Motion ale 100Hz nigdzie nie widzę
czy w C650 coś zmienili ?
czy nazywa się to po prostu inaczej ?

A może z innej beczki, sygnał który odbieram to sd z sieci kablowej i może to ?
ni ogarniam tego telewizora :/
100 hz to tylko chwyt marketingowy. Jesli wlaczysz Motion Plus to tv pracuje w trybie 100 Hz
sygnal niezaleznie od nadawcy i rozmiaru bedziesz mial w 50 Hz. TV dodaje klatki dzieki temu masz 100 Hz.
Ale powiedz co ci przeszkadza, rozmyty obraz czy brak wyświetlającego się napisu 100Hz podczas przełączania kanałów?? Takiego napisu nie uzyskasz żadnym sposobem.
 

kthxb

New member
Próbował ktoś z was może panowie podłączać jakiś dysk zewnętrzny USB 3.0 do LE32C650? Zastanawiam się nad kupnem gdyż mój pendrive 4GB niestety nie ogarnia już wielkości pliku 720p. Nie chciałbym wyrzucić 240 zł w błoto. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z tym modelem lub też innym prosiłbym o poradę.
 

Skazony

New member
fakt znalazłem ten Motion ale 100Hz nigdzie nie widzę
czy w C650 coś zmienili ?
czy nazywa się to po prostu inaczej ?

A może z innej beczki, sygnał który odbieram to sd z sieci kablowej i może to ?
ni ogarniam tego telewizora :/

100 hz to tylko chwyt marketingowy. Jesli wlaczysz Motion Plus to tv pracuje w trybie 100 Hz
sygnal niezaleznie od nadawcy i rozmiaru bedziesz mial w 50 Hz. TV dodaje klatki dzieki temu masz 100 Hz.
Ale powiedz co ci przeszkadza, rozmyty obraz czy brak wyświetlającego się napisu 100Hz podczas przełączania kanałów?? Takiego napisu nie uzyskasz żadnym sposobem.
przeszkadza mi "efekt teatru" jak obraz jest wg mnie sztucznie doostrzany i chciał bym się tego pozbyć

oznaczenie z boku TV to: 01 ma ktoś pojęcie co to znaczy ?
 

kknd

New member
Wie ktos gdzie mozna kupic telewizor LE46C650 na matrycy SQ, ewentualnie gdzie sprzedawca/magazynier ma mozliwosc sprawdzenia co siedzi w pudle? Dzwonilem po kilku sklepach i odpowiadaja, ze oni nie znaja wersji poniewaz sprzet jest fabrycznie zapakowany i pozniej nikt im go nie kupi w otwartym opakowaniu :/ Jedynie w mm widzialem wersje z sq, ale tam z kolei maja ponad 400 zl drozej...

ps. najlepiej Kraków ;)
 

jackew

New member
Napisał guciogt Zobacz post Witam ktoś pomoże w rozwiązaniu kłopotu z opużnieniem dziwęku wyciągniętego z eurozłącza efekt jest na tyle odczuwalny że nieda się ogładać słuchać przez wzmacniacz zakup nowego wzmacniacza z wejściem światłowodowym to żadne rozwiązanie Przecież w menu tel. jest w ustawieniach dodatkowych funkcja korekty niedopasowania dżwięku do obrazu

menu/utawienia/ogólne/tryb gry/włącz/
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Próbował ktoś z was może panowie podłączać jakiś dysk zewnętrzny USB 3.0 do LE32C650? Zastanawiam się nad kupnem gdyż mój pendrive 4GB niestety nie ogarnia już wielkości pliku 720p. Nie chciałbym wyrzucić 240 zł w błoto. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z tym modelem lub też innym prosiłbym o poradę.
USB 3 jest kompatybilne wstecz, wiec powinien pojsc.
 

grzesz

New member
Próbował ktoś z was może panowie podłączać jakiś dysk zewnętrzny USB 3.0 do LE32C650? Zastanawiam się nad kupnem gdyż mój pendrive 4GB niestety nie ogarnia już wielkości pliku 720p. Nie chciałbym wyrzucić 240 zł w błoto. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z tym modelem lub też innym prosiłbym o poradę.

Tak podłączałem do LE40C650 dysk USB 3.0 1TB i nie było żadnego problemu. O ile dobrze pamiętam to był dysk WD ( dokładnie nie zwracałem uwagi na model bo dysk był pożyczony)
 
Do góry