Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

BartekS1979

New member
To że są różne firmware to wiadomo - soft od C650 też nie pasuje do B650. Pytanie dotyczyło dalszych upgrejdów softu i wypuszczania kolejnych wigetów. A z tym może być różnie, zapewne do czasu ukazania się nowego modelu będzie coś kombinował przy serii C, a potem to tak jak poprzednio. Nowości będą dotyczyły nowego modelu.:cry:

Może po wejściu nowej serii Samsung udostępni soft i będziemy cieszyć oczy wynalazkami znanymi z serii B :)
 

ChrisB

New member
Apropo softu... Jest nowa wersja:

1. Title
2010 Model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
LE**C6, 7, 8 Series
3. Description
* T-VALDEUC-3006.2

. Power On error when CAM is inserted
(especially, Samsung CAM, T-REX CAM, Orecrypt CAM, Boxer CAM)
. Audio is cut off when playing recorded TV with specific stream in Poland
. Add ''Nordic'' region in PnP step with T2 Tuner
. Add Yahoo widget(Internet @TV)
. ''Digital text'' menu is not showed when selecting ''Estonia'' as country. (Estonia)
. Latch up sometimes when entering ''3D Optimisation'' with 3D ''on''
. [PDP TV] Judder with 3D ''smooth'' mode (24Hz => 60Hz)
. Recorded TV is stopped if TF1 widget is played on TF1 channel.
. When watching and turning off/on several times, network setting is failed.
(Mac address error)
. Add the requirement of SkyD (Germany)
. Add Slovenian
 

audifan79

New member
witam, mam pytanie bo kupilem samsunga UE32C6500 i w opisie niby ze jest 100hz, a wydaje mi sie ze nie. nie ma funkcji 100hz motion plus tylko samo motion plus.gdzie mozna tak dokladnie to sprawdzic? czy te modele byly 50hz?
 
Ostatnia edycja:

Wigash

New member
To że są różne firmware to wiadomo - soft od C650 też nie pasuje do B650. Pytanie dotyczyło dalszych upgrejdów softu i wypuszczania kolejnych wigetów. A z tym może być różnie, zapewne do czasu ukazania się nowego modelu będzie coś kombinował przy serii C, a potem to tak jak poprzednio. Nowości będą dotyczyły nowego modelu.:cry:
niestety obawiam się, że system zostanie zapomniany i wszystkie iplexy, vod i inne czekają na serię D. Mam porównanie do serii B, bo ojciec ma UE40B7000 i tam na początku coś się działo, a teraz nic się nie dzieje. Ja bym się wnerwił - bo obietnice w opisach tego TV były spore, a temat tak naprawdę tylko poruszony. Ojciec się jednak nie wnerwia, bo on rzadko z tego korzysta.

Taką taktykę ma samsung i nic nie poradzimy. żal :(

Oprócz tego że mi usuną Yahoo, nic ciekawego nie zaobserwowałem.
a dlaczego mieliby usuwać?

a tak w ogóle to ja żadnego sensu nie widzę w upgradeach. Od zakupu w kwietniu nic nie aktualizowałem i wszystko mi chodzi (oprócz yahoo).
 
Ostatnia edycja:

CEGLA74

New member
Witam wszystkich
Po wgraniu nowego softu odinstalowało mi Yahoo i nie działa mi YouTube.
Pokazuje się komunikat: NEW UPDATE FOUND. PLEASE TURN TV OFF AND THEN BACK ON TO PERFORM THE UPDATE

macie też taki problem?
 

verzich

New member
Witam wszystkich
Po wgraniu nowego softu odinstalowało mi Yahoo i nie działa mi YouTube.
Pokazuje się komunikat: NEW UPDATE FOUND. PLEASE TURN TV OFF AND THEN BACK ON TO PERFORM THE UPDATE

macie też taki problem?
Mam to samo, nie działa jeszcze parę innych widgetów. Po włączeniu TV i internet, pisze że wymaga aktualizacji, po czym się instaluje. Ale to nic nie zmienia. I tak w kółko.
 

Wigash

New member
To są pierwsze oznaki tego, ze samsung zapomina o zeszłorocznych klientach/userach.
proponuję kontakt z obsługą klienta w samsungu, ciekaw jestem co oni na ten temat powiedzą
 

puma9696

New member
Witam kupiłem samsunga le46c650 i mam dziwne wrażenie, że obraz mi sie przycina przy szybszych ruchach np. jakiejś postaci na ekranie. Pewnie już się z czymś takim zetkneliście więc może coś mi doradzicie.
 

beni

New member
Słuchawki na USB

Witam!
Mam pytanie odnośnie słuchawek z wtykiem USB. Czy teoretycznie jest możliwość podpięcia do TV. A praktycznie może ktoś używał już?
Dziękuję.

Otrzymałem odpowiedź, że pod USB nie podepnę. Ale może istnieje możliwość podpięcia pod jakieś źródło dźwięku wychodzącego z TV, oczywiście przez jakąś przejściówkę ?
 

Duris

New member
Może mnie ktoś oświecić jak zmienia się wersje audio w odtwarzanym filmie mkv na tym TV, który ma np. 3 ścieżki dźwiękowe ?
 
Do góry