Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Wigash

New member
ja mam c652 i nie mam czerwonej lezki.. bo albo takiej nie ma albo nie istnieje albo nie wiem jak wlaczyc..
bede strzelal, ze to takie marketingowe zagranie i czerwone podswietlenie na dole ekranu wystepuje tylko w gazetkach a najpierw w photoshopie..
ktos z was ma podswietlenie takie?
kupiles w Polsce model 652? W jakim sklepie?
Model 652 i 653 nie maja chyba na dole tego wybrzuszenia, maja normalna prosta ramę. Szkoda ze nie pokazaly sie wczesniej prosta rama podoba mi sie sto razy bardziej niz to wybrzuszenie, choć i do tego człowiek się przyzwyczai.

nie wiem po co komu taki badziewny wieś-tuning? Moi starzy mnie załamali, bo myśleli, że ich UE40B7000 będzie miał dookoła świecącą ramkę na czerwono. Strasznie się zmartwili jak im wyjaśniłem, że to tylko efekt podświetlenie obudowy od tyłu, załamka. :niewiem:
 

balast

New member
kupiles w Polsce model 652? W jakim sklepie?
Model 652 i 653 nie maja chyba na dole tego wybrzuszenia, maja normalna prosta ramę. Szkoda ze nie pokazaly sie wczesniej prosta rama podoba mi sie sto razy bardziej niz to wybrzuszenie, choć i do tego człowiek się przyzwyczai.

nie wiem po co komu taki badziewny wieś-tuning? Moi starzy mnie załamali, bo myśleli, że ich UE40B7000 będzie miał dookoła świecącą ramkę na czerwono. Strasznie się zmartwili jak im wyjaśniłem, że to tylko efekt podświetlenie obudowy od tyłu, załamka. :niewiem:

wygladaja na moje oko tak samo 650 i 650.. ale czytajac to.. Samsung LE40C650/ LE40C652/ LE40C654/ LE40C630 Review ponoc mam bezel szary.. wiec u mnie na szaro pewnie swieci jak pada slonce z tylu.. nie wiem :)

aha.. w Irlandii kupilem.. bo c650 nie mieli akurat a mnie bylo wszystko jedno
 
Ostatnia edycja:

zimn

New member
witam

czy ktoś się orientuje gidze w 40c650 umieszczony jest sensor eko.
bo o ile w nocy ładnie działa i się dobrze reguluje jasność to w dzień zwykle jest za ciemno albo w cale nie reguluje

pozdrawiam
 

face-off

New member
Problem z LE46C650 i PS3

Witam.
Jestem posiadaczem Samsunga LE46C650 i niedawno zakupiłem PS3. Konsola połączona jest z tv oczywiście kablem HDMI. Problem polega na tym, że podczas grania z włączonym trybem gry np. w PES2011 lub Kilzone2 jest słaba jakość obrazu i strasznie widać pixele, zwłaszcza na krawędziach postaci itp. Kombinowałem z różnymi ustawieniami przy wyłączonym trybie gry i zmniejszyłem widoczność pixeli ale z kolei pogorszyła się ostrość i za postaciami ciągnęła się kolorowa smuga. Może mnie ktoś wspomóc odpowiednimi ustawieniami tv i ps3?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,znajdz w menu TV -1.ustawienia zaawansowane
2.Na samym dole masz pozycje uwydatnianie krawędzi-ustaw na wyłącz.
powinno pomóc.pozdr.
 

Siewicz

New member
witam

czy ktoś się orientuje gidze w 40c650 umieszczony jest sensor eko.
bo o ile w nocy ładnie działa i się dobrze reguluje jasność to w dzień zwykle jest za ciemno albo w cale nie reguluje

pozdrawiam

czujnik jest w okolicach diody czuwania, w dolnym prawym rogu. jak przesłonisz ręką w dzień to zobaczysz różnice na ekranie. Może masz przysłonięte lub naświetlone to miejsce.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,coś kolego masz w takim razie zle poustawiane.A w menu serwisowym nie grzebaleś?.A jak jest z innego zródła?.Może w ps3 masz zle skonfigurowane? Wyslij mi Swoje ustawienia jakie masz w TV na mój priw..
dokladnie wszystko po kolei,opcje obrazu,ust.zaawans.itd.pozdr.
 

3iverson

New member
mam pytanko, jak dziala wam skype na c650? czy nie ma problemu z zalogowaniem sie, wybraniem osoby z kim chcemy rozmawiac, i czy jest tak, ze np ogladamy tv./film i nagle ktos dzwoni na skype a mamy polaczenie z internetem, to wyskakuje nam jakis komunikat ze ktos chce sie z nami polaczyc?

jaka kamera najlepiej pasuje do tego tv? widzialem swietne kamerki, ale po 600zl :) i nie dzialajace z c650 (chodzi mi o te z wysoka rozdzielczoscia).

Prosze o opinie kogos, kto probowal z kims rozmawiac i mial jakas kamerke z mikrofonem.

dzieki
 

Jericho24

Member
Bez reklam
witam

czy ktoś się orientuje gidze w 40c650 umieszczony jest sensor eko.
bo o ile w nocy ładnie działa i się dobrze reguluje jasność to w dzień zwykle jest za ciemno albo w cale nie reguluje

pozdrawiam
Zanim wlaczymy funkcje ECO trzeba najpierw ustawic poziom maksymalnego podswietlenia. Np na ustawieniu standardowym mialem 14 i bylo za ciemno w dzien. Z 14 ustawlem na 20 i dopiero wlaczylem czujnikm ustawiajac minimalne podswietlenie na 3. Opcja oszczedzania energii w ustawieniach ECO tez znacznie przyciemnia obraz.
 

infi

New member
a czy moze ktos wie jakie matryce sa w LE60C650? bo 55cali ma podobno tylko aa0, a chcialbym miec na sq skoro aa0 i cn sa tak slabe:( wiec jestem w stanie dolozyc do 60cali jesli tam jest matryca SQ.
 

esiu81

New member
Witam.Mam zamiar kupić Samsunga LE40C650.Mam pytanie tysiąc złotych droższy jest Samsung UE40C650.Kupić lcd czy droższy led? Proszę o podpowiedż,czy warto dawać 1000zl więcej za led? Czekam na podpowiedzi.Dziękuje
 

Frauka

New member
Bez reklam
Ja bym za te 1000zł kupiła sobie jakieś kino domowe ;)
Po co szaleć jak za parę lat będzie wymiana tv. To nie stare rubiny co chodziły 20 lat. Teraz technologia za szybko postępuje :)
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
jak ktoś nie widzi "łezki"

podświetlanie daje fany efekt i przyjemniej się ogląda

zdjęcie nie oddaje tego efektu

IMG_3441_po.jpg
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam.Mam zamiar kupić Samsunga LE40C650.Mam pytanie tysiąc złotych droższy jest Samsung UE40C650.Kupić lcd czy droższy led? Proszę o podpowiedż,czy warto dawać 1000zl więcej za led? Czekam na podpowiedzi.Dziękuje
Porownaj obrazy na tvkach i sam sie przekonasz czy ta roznica (jesli wogole jest zauwazalna) jest warta 1tys zl.

Ze wzgledu na cienka obudowe w C6500 glosniki moga grac gorzej, ale to trzeba sprawdzic. Z glosnikow C650 jestem zadowolony, bo malo ktory aktualnie TV moze zagrac z lekkim basem ;)
 
Do góry