Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

KaYteck1

New member
A czy komukolwiek dzialaja rmvb oprocz podgladu ikony?
Działają na sofcie 1013 z 28 maja, po zmianie rozszerzenia na .mkv, choć samo odtwarzanie niezbyt płynne (przeskoki, szarpnięcia) a dźwięk po prostu tragedia.

BTW
Widzę jakiś owczy pęd do zmiany oprogramowania na nowsze, niektórym odbiło to się już czkawką. Soft nie wnosi jakiś wielkich poprawek (zmina ikony itp.) a wręcz odwrotnie. Podobnie było z serią B nowszy soft był coraz gorszy a od wersji 3000.1 (czy jakoś tak) zablokowano dodatki SammyGO.
 
Ostatnia edycja:

szwajcar123

New member
Witam czy wiecie może jak powiększyć napisy a może da się to zrobić z menu serwisowego ??
I jeszcze jedno jak rozszyfrować te oznaczenia LE40C650L1WXXH
 
Ostatnia edycja:

piteron

Active member
Bez reklam
ciekaw jestem czy jest dostępne jakieś narzędzie binarne w sieci do edycji softu,tak jak ma to np zastosowanie do odtwarzaczy dvd,wtedy to można by było sporo popoprawiać
 

pedro_78

New member
Bez reklam
a czy ja cokolwiek napisałem o TV?
czy napisałem o podłączeniu dekodera do zestawu kina domowego?
Sorki, napisałem to w kontekście wcześniejszego pytania kolegi songoku, czytanie bez zrozumienia :oops:
piteron napisał:
ciekaw jestem czy jest dostępne jakieś narzędzie binarne w sieci do edycji softu,tak jak ma to np zastosowanie do odtwarzaczy dvd,wtedy to można by było sporo popoprawiać
O tym już pisali na forum SamyGO, chociaż póki co, nie udało im się jeszcze rozszyfrować fw.
 
Ostatnia edycja:

piteron

Active member
Bez reklam
O tym już pisali na forum SamyGO, chociaż póki co, nie udało im się jeszcze rozszyfrować fw.
sam kiedyś grzebałem na forum Pioneera w sofcie od odtwarzaczy,i wiem ze jest tam kilku orłów co umieją zrobić cos z niczego,ale tu pewnie potrzebny by byl jeden odbiornik do testów,więc nie było pytania
ale dzieki za nowe forum do poczytania
 

grzewoj

New member

fidel29

New member
pytanie

Koledzy!
Również stałem się szczęśliwym posiadaczem tego LCDka.Prośba i pytanie pewnie śmieszne ale:

Tv mam podłączony kablem hdmi bezpośrednio z dekodera UPC(analog nie jest podłączony).
Każdorazowo gdy włączam telewizor muszę wchodzić w menu-wybierz źródło -dekoder kablówki.
Czy jest możliwość ominięcia tej czynności,czyli włączam tv i od razu mam sygnał z dekodera?
Dzięki za pomoc:)
 

RHJG

New member
Bez reklam
model

Witam czy wiecie może jak powiększyć napisy a może da się to zrobić z menu serwisowego ??
I jeszcze jedno jak rozszyfrować te oznaczenia LE40C650L1WXXH

L-LCD
E-Europa
40-rozmiar
C-model z 2010r
6-6 - Series
* 3 - base series
* 4 - budget Series
* 5 - budget Series
* 6 - average series
* 7 - top series
* 8 - Premier Series
* 9 - flagship series
5 - downseries-determined features such care under 5 have a low chassis but with a series of withdrawals Corps
* 2 -
* 3 -
* 4 -
* 5 -
* 6 -
* 7 -
* 8 -
2 - set design and color of the hull, each set is different
* 0 - Platinum Black
* 1 - Rose Black
* 2 - Platinum Black
* 3 - Rose Black
* 4 - Black
* 5 -
* 6 -
* 7 -
* 8 - Black
* 9 - Platinum Black

0-platinumblack
L-the first leter ofther projekt chassis
2 - variation of design (color, body size, etc.) and channels of distribution. Often directly linked to downseries.
* 1 -
* 2 -
* 3 -
* 5 -
* 6 -
* 7 -

WX- - responsible for the tuner / by region
WX - DVB-T / C (MPEG4/AVC) England
XH -area code (now two-letter)
* XH - Eastern Europe
Chyba wszystko mam nadzieje,ze nic nie pomylilem.pozdr.
 

delk

New member
witam czy moze mi ktos powiedziec dlaczego napisy które normalnie działaja i pasują do filmu działają na kompie a na TV zwalniają lub przyśpieszają próbowałem konwersji na inne pliki i to samo
 

squibosh

New member
witam czy moze mi ktos powiedziec dlaczego napisy które normalnie działaja i pasują do filmu działają na kompie a na TV zwalniają lub przyśpieszają próbowałem konwersji na inne pliki i to samo

Musisz dopasowac fps napisow do fps filmu. Komputerowe programy sprawdzaja jedno i drugie, i dopasowuja do siebie. Niestety tv nie jest komputerem.
 

esiu81

New member
Spróbuj najpierw włączyć dekoder a dopiero potem tv,wtedy odrazu powinno śmigać.U mnie tak zadziałało a wcześniej też musiałem przełączać na pilocie i zastanawiałem się tak jak Ty :)
 

edekxp

New member
Zakupiłem również LCD LE32C650, mam pytanie, szukałem naklejki o rodzaju matrycy, ale nie ma
W trybie serwisowym mam oznaczenia 32A1AF0C

Obraz jest naprawde super szczególnie HD (Cyfra+) kąty również się bardzo duże, może to matryca SQ02
 
Ostatnia edycja:
Jakie są zmiany w firmware T-VALDEUC_3002.1 w stosunku do wersji T-VALDEUC-2004.0?

Czy jest możliwość odtwarzania filmów rmvb i m2ts poprzez zmianę na rozszerzenie mkv?
 
Do góry