Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,CYT;Przepraszam, przepraszam!!! Już więcej nie będe!*

Spokojnie wyszło bardzo fajnie,jeden inteligentny zartownis na forum zawsze jest mile widziany.Wazne tylko aby w miare szybko sprostować(to tylko zart)Co 2,3 posty to klotnie,zabawny przerywnik sie przyda,pozdr.
 

Verwolff

New member
Jak dostosują Iple do serii B, to z pewnością spróbuje.
Szybciej wypuszczą serię D z jakimś bajerem którego nie będzie można zainstalować, zarówno na serii C, jak i na serii B.

Zainstalowałem iplę na komputerze i spora część materiałów jest z kłódeczką i napisem "dostępne tylko na terytorium Polski". Mogę potwierdzić jednak, że odnalazłem jeden mecz który mogłem odtworzyć na telewizorze, a nie mogłem na laptopie. Tak więc z całą pewność adres IP nie ma nic do rzeczy. Szkoda tylko, że filmy nie są dostępne w tym widgetcie.

Ktoś kiedyś pisał, że jak nie może jakiegoś filmu odtworzyć na C650 to na pewno będzie mógł na komputerze. A tutaj proszę, taka ciekawostka, pokazująca wyższość TV Samsung nad komputerem.
 
Ostatnia edycja:

piteron

Active member
Bez reklam

tommek82

New member
1 Brak możliwości przewijania filmów jeśli chodzi o AVI ( w 2 przypadkach tego nie mogłem zrobić) Czy jest to normalne ? czy może cos jest nie tak ? Albo jak to można poprawić bo jest to jednak denerwujące. Dodam także że raz oglądając takie Avi po 20 min film sie wyłączył i wyszedł do menu a później oglądanie od początku żeby dojechać do tego momentu :(
miałem tą sytuację dwukrotnie i rada na to jest prosta (przynajmniej w moim przypadku). Zmieniłem nazwę pliku na krótszą i hula czyli np z:

Avatar.2009.PL.Dual.Audio.1080p.BluRay.x264-PB.WHORES.TEAM.mkv
na
Avatar.mkv
(oczywiście podaję tutaj przykład)

2. Po walce z zamiana z txt na srt itp z polskimi znakami poradziłem sobie mniej więcej ale został jeszcze jeden problem...a mianowicie synchronizacja w niektórych filmach pomimo tego ze fps 23.967 jest zarówno dla pliku tekstowego jak i video jest całkiem spory rozjazd i tak jak jeden kolega co ma LEDA tak mi napisy szybko przeskakują ..macie na to rade ?
Na moim C650 oglądałem już chyba ze 100 pozycji z napisami i nigdy nie miałem problemu, jak dla mnie albo masz złe napisy (ściągaj napiprojekt), albo źle dobierasz fps (sprawdzaj fps filmu programem mediainfo). Nie wierze że to wina TV.

3. Dosc dziwne ....z mojego pendriva moge wczytac tylko tyle pozycji filmowych ktore sa na pierwszej stronie :) kolejnych pomimo ze tam są nie widzi tak jakby poprostu tworzyla sie jedna strona z 8 pozycjami bodajze i nie mozna nigdzie przeskoczyc dalej...o co kaman ?
hmm dziwne, sprawdzę u siebie ale do tej pory nikt nie zgłaszał takiego problemu. Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale pendrive jest sformatowany do fat32 czy ntfs??
 

sote2

New member
Czekam niecierpliwie ;)

oto i obiecana fotka:
tyltv.jpg


efekt wlaczenia swiatelka wrzuce wieczorem bo zapomnialem tamta fotke zabrac do pracy ;/
 

piteron

Active member
Bez reklam
że tez się chce sie komuś walczyć z PS żeby sobie jajka porobić
co do odpowiedzi na temat napisów i pena
to przeczuciem juz sporo materiału z napisami,i nie spotkałem sie jedynie z jednym plikiem,ale u mnie nie widział napisów wcale,czy to txt,srt,i rozwiązanie było banalne,za długa nazwa
 

sote2

New member

to nie walek, zobacz co napisal skorpion:

...Tobie (pewnie przez pomyłkę) sprzedali model na 2011r. tzn Samsung LE40D650!

że tez się chce sie komuś walczyć z PS żeby sobie jajka porobić
jak sie zna psa to nie trzeba walczyc tylko robi sie to migiem :cool:

zastanawiam się czy autor tego zdjęcia serio myślał że że ktoś się nabierze, czy zrobił to z nudów
skoro mnie mozna nabierac, to i ja moge, prawda?

Autor jest po prostu człowiekiem z poczuciem humoru. To cenna i niestety rzadka cecha.
i tego sie trzymajmy! :eek:k:


p.s. jesli kogos urazilem, to przepraszam i prosze o wybaczenie oraz usuniecie paskudnej przerobki tylu zacnego samsunga...
 

KaYteck1

New member
Zdarzyło mi się dwa razy nie mieć możliwości przewijania filmu. Za pierwszym, film żle się nagrał, na kompie w ogóle nie mogłem odtworzyć a na tv wyświetlał ok. 20 minut. Drugim razem nie przewijał żadnego filmu na patyku i bardzo długo trwało zanim w ogóle się otworzył. Pomogło wyjęcie i ponowne włożenie :lol:
 

RHJG

New member
Bez reklam
Matryce

Może mi ktoś napisać jaka jest różnica miedzy matrycami 8bitowymi a 10bitowymi ?

Witam;Za kol.Hristoslav;


Co do zasady, wszystkie panele LCD są 8-bitowe. Różnica w stosunku do tych, którzy są zapisywane jako 10 bit jest dodanie technologii - diftering

Brak dowodów, że 10-bitowy panel wyświetla więcej kolorów niż 8-bit pod warunkiem, że odbierany sygnał 8-bit.

10-bitowy panel LCD pokazuje 64 razy więcej kolorów niż w przypadku standardowego panelu 8-bit, oferując płynne gradienty kolorów - ma mniej wyraźny kolor opaski.

Problem jest, że subtelne przejścia między odcieniami kolorów są określone przez źródło sygnału - co jest 8-bit


Tutaj, w tej kwestii amerykańskiej forum - można dowiedzieć się więcej na ten temat
http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1041216

Pozdr,z Bulgaria
Hristoslav
 

cvbs

New member
Ostatnia rubryka pt "Version/Wersja"
AU Optronics (AUO) A-MVA
B - Chi Lin Technology (CLT)
C - Chi Mei Optoelectronics (CMO)
I - LG Display IPS (LGD), S-IPS
P - Chunghwa Picture Tubes (CPT)
S - Samsung S-PVA (S-LCD)
Q - IPS Alpha Technology Alpha LTD (Hitachi i Panasonic) IPS / IPS Pro
H - Samsung S-PVA (specjalne dla 3D)

Oznaczenia konkretnych wersji panelu lcd.

SS01 (02,03,04), matryca S-PVA firmy Samsung
SQ01 (02,03,04), matryca S-PVA firmy Samsung - 10bit panel
SP02/03 - matryca S-PVA firmy Samsung
SN03/04 - matryca S-PVA firmy Samsung
HQ01 - matryca S-PVA firmy Samsung
CN01, CN02 - matryca S-MVA
CK03 -?
BN01 (02,05,06,07) - matryca S-MVA
AA01 (02,03,04,05,07) - matryca MVA od AUO-
AC01 (02,03,04,05) - nowa matryca z AUO-MVA3
BA01 - matryca z AUO na podświetleniu Shilin
GA01 - matrix-MVA3 z AUO
I102 i I203 - matryca IPS-Pro z IPS-Alpha


AA0x - 8-bitowe
SQ0x - 10 bit - oznaczony: Q z 10bit panel
 
Do góry