Samsung seria E8000 - testy, opinie, wszystko o...

poprostu nie dekoduje przy module Cyfrowego Polsatu tvn-ów w jakości SD ale to dosłownie tylko tych co wymieniłem .... poza tym tvn 24, cnbc, meteo sd jest OK i wszystkie HD
Smart TV jest OK, co dokładnie chcesz wiedzieć?
łącze mam w Netii 12mb wystarczające na HD jeśli chodzi o sieć domową to mam router pentagram 6341 i jest ok jedyne co do tej pory mi się przycinało to "opowieść wigilijna 3d SBS DTS" chyba trzeba po kablu bo inaczej lipa
co do dźwięku DTS to jest tylko nie do końca jestem przekonany czy to czyste dts czy neo gdyż nie do końca rozgryzłem ampli denona 1713.... ale to kwestia czasu
 
film opowieść wigilijna tnie nawet z usb nie wiem dlaczego....
a co do dźwięku to juz raczej pewn tv nie puszcza nic więcej nić dts 2.0 tak jak jest z reszta w specyfikacji...
nie wiem czy jeszcze nie odkryłem iz nie odtwarza plików wav....
 

broken_music

New member
Dźwięk dts ampli powinien wykryć automatycznie po przełączeniu opcji w dekoderze na dts ( gdy jest taka opcja). Paweł a masz przeglądarkę www w tym telewizorze ? Jak się sprawuję obsługuje flasha i silverlight ?
 
obsługuje flasha bez problemu co do silverlight jeszcze nie sprawdzałem
a co do DTS ja mam denona 1713 i możliwe jest tylko ustawienie dts neo co jest wyjściem z dwukanałowego sygnału przynajmniej na moją wiedzę....
 

msiemin

New member
Zakupiłem PS51E8000 w poniedziałek u mnie bzyczenie jest słyszalne trochę mnie wkurza to moja pierwsza plazma drugie co mnie denerwuje to strasznie wolno działa przeglądarka mam łącze 50 mega, u znajomego na UE55E8000 i znacznie wolniejszym necie dużo szybciej działa.
 
u mnie tez na 12megowym łączu działa szybko co do szybkości ani razu nie miałem zastrzeżeń gorzej z sterowaniem pilotami ciekawi mnie czy są jakieś klawiatury bezprzewodowe gdyz jak na razie znalazłem tylko do modeli serii d
 

smoku666

New member
mam 2 pytania do posiadaczy lub do 'znawców' tematu,

1)
czy samsung 64d8000 i 64 e8000gs mają te same matryce ? jest jakaś różnica w jakości obrazu ?

czaje się na ten tv, ale niekoniecznie interesują mnie bajery w postaci kamery, sterowania głosem czy gestem itp. a różnica w cenie pomiędzy obydwoma jest spora.

2)
jak te tv radzą sobie z filmami w mkv ? wszystko śmiga ładnie czy są jakieś ograniczenia?
- i najważniejsze - można załadować napisy z oddzielnego pliku ?

dzięki!
 
ad 1 nie takie same- jest duża np. czerń
ad 2 dotej pory tylko w 3D SBS czasem troche tnie ale nie wiem w czym jest przyczyna (nie mam czasu sprawdzic czy to wina allshare czy mojej sieci wifi) a pozatym wszystko odtwarza 2gp, trp, mp4 mkv .....itd
 

smoku666

New member
ad 1 nie takie same- jest duża np. czerń
ad 2 dotej pory tylko w 3D SBS czasem troche tnie ale nie wiem w czym jest przyczyna (nie mam czasu sprawdzic czy to wina allshare czy mojej sieci wifi) a pozatym wszystko odtwarza 2gp, trp, mp4 mkv .....itd

a z napisami z oddzielnego pliku np txt lub srt radzi sobie bez problemu ?

czyli jednak obraz jest lepszy na E8000GS niż na E8000 ? , za różnice w cenie można kupić drugi niezły telewizor :)
 
smoku chyba cos pomieszales ? pytasz o d8000? a róznica między "d" a "e" w 64" raptem 1500zl

napisy po allshare tylko srt, a txt nie czyta
nie wiem jak z dysku nie miałem czasu sprawdzić
 
Ja mam pytanie do urzytkowników tego TV, jakie są tryby obrazu oraz przedni panel jeślki jest matowy, to z czego jest wykonany, tzn jest to szkło czy coś innego. NIe mialem okazji do tej pory obejrzeć tego telewizora, a jestem zainteresowany kupnem.
 
ciemny szczotkowany metal i raczej szkło tylko nie tak błyszczące za sprawą filtrów antyodblaskowych (na zdjęciach możesz sobie podejrzeć które wcześniej umieściłem)
a tryby:
standard, film, dynamiczny i gra tak z głowy więcej nie pamiętam....
 
pojawił sie u mnie problem z allshare po kilku minutach się wyłącza na kompie i po ponownym włączeniu za kilka minut znów to samo a próbowałem serviio i nie odtwarza żadnych mkv może ktos ma rozwiązanie dla allshare bądź serviio?
 
Do góry