Samsung seria E550 - testy, opinie, wszystko o...

tati14

New member
Nie ma aktywnej, ale w e-manualu jest napisane jak ją włączyć tylko chyba zapomnieli aktywować tej funkcji, bo instrukcja nie pokrywa się z rzeczywistością :/

Czyli nie ma.
 

ADAM12116

New member
różnice które zauważyłem to że uaktywniła się opcja przesunięcie pikselowe na hdmi i ze zaraz po włączeniu tv pojawia się w lewym górnym roki na kilka sek napis łączenie... wcześniej tego nie było
 

marcint75

New member
witam wszystkich jestem zainteresowany zakupem tego TV ale jak do tej pory nikt nie wypowiedział się na temat 3D oferowanego przez tą plasmę. proszę o info odczytu 3d w trybie SBS, OU jak i BD3D
 

aphexmar

Banned
Wg. mnie obraz w 3d, dla przykładu Avatar - bez zastrzeżeń - ostry, wyrazisty. Odczyt sbs bez problemu. Na dodatek dzisiaj pojawiała się aktualizacją uruchamiająca Hbb tv w tym modelu :)
 

jakis

New member
Aktualizuję informację na temat powolnego poruszania się po katalogach w przypadku korzystania z NAS-a bądź dysku zewnętrznego.
Po ostatniej aktualizacji wyzwanie zanikło i wszystko pracuje ładnie, szybko i bez większych kłopotów, a więc problem tkwił w oprogramowaniu. Pilot też poprawił kąty działania, aż zdziwiony jestem :). Ogólnie dobry wybór w tej cenie.
 
Ostatnia edycja:

Karloe

New member
Witam,
Mam xboxa kupionego w Stanach (system NTSC).
Chcialbym kupic telewizor PS51E550 jednak zastanawiam sie czy obsluguje on zarowno PAL jak i NTSC?
Niestety bardzo ciezko znalezc te informacje w necie..
dzwonilem do samsunga i powiedziano mi, ze wszystkie TV ich firmy na Europe sa tylko PAL, jednak jestem prawie pewien, ze np. PS51E450 obsluguje zarowno PAL jak i NTSC, wiec chcialbym zapytac czy ktos z Was sie moze orientuje jak to jest?
 

maxan

New member
Bez reklam
Witam,
Mam xboxa kupionego w Stanach (system NTSC).
Chcialbym kupic telewizor PS51E550 jednak zastanawiam sie czy obsluguje on zarowno PAL jak i NTSC?
Niestety bardzo ciezko znalezc te informacje w necie..
dzwonilem do samsunga i powiedziano mi, ze wszystkie TV ich firmy na Europe sa tylko PAL, jednak jestem prawie pewien, ze np. PS51E450 obsluguje zarowno PAL jak i NTSC, wiec chcialbym zapytac czy ktos z Was sie moze orientuje jak to jest?
Zadzwonił/napisał bym jeszcze raz do Samsunga' i bardziej sprecyzował pytanie choć wydaje mni się iż nie powinno być problemów ;) Bardziej zmartwiła by mnie dostępność gier NTFS w Polsce/Europie - jedynie e-bay i gry 'all regions' czy jak je się zwie...
Nie lepiej sprzedać konsolę i kupić nową- Europejską' wersję?
 
Ostatnia edycja:

pajo

New member
brak dolby digital na wyjściu opt.

chłopaki ktoś mi powie czemu telewizor ps51e550 nie wysyła do wzmacniacza przez optyczne dolby digital 5.1 przecież obsługuje chyba
 

pajo

New member
5.1 tylko z usb lub SPDIF z HDMI bedzie stereo - kiszka straszna ale co poradzić ...
też mi nie odtwarza przez usb mam na dysku film 5.1 co jest grane?? a wzmacniacz pokazuje dolby pro logic , a dekoder n podłączony bezpośrednio do wzmacniacza to jest 5.1 a przez telewizor ,jak idzie do tv hdmi z tv optyczny do wzmacniacza to niema 5.1 , jak to rozwiązać??
 

ADAM12116

New member
wszystko jest opisane w instrukcji obsługi.....

●● Kiedy odbiornik (kino domowe) jest
włączony, emitowany będzie dźwięk
przesyłany przez złącze optyczne
telewizora. Gdy w telewizorze odbierany
jest cyfrowy obraz antenowy, do zestawu
kina domowego będzie przesyłany dźwięk
5.1-kanałowy. Gdy źródłem jest urządzenie
cyfrowe podłączone przez złącze HDMI,
takie jak odtwarzacz DVD / Blu-ray /
odbiornik telewizji kablowej / dekoder
telewizji satelitarnej (STB), odbiornik kina
domowego będzie emitował jedynie dźwięk
dwukanałowy. Jeśli chcesz korzystać z
dźwięku 5.1-kanałowego, podłącz cyfrowe
wyjście dźwięku z odtwarzacza DVD /
Blu-ray / odbiornika telewizji kablowej
/ dekodera telewizji satelitarnej (STB)
bezpośrednio do wzmacniacza lub zestawu
kina domowego.
 

grexxx1

New member
Witam serdecznie.
Ostatnio zakupiłem po raz pierwszy telewizor plazmowy (samsung ps51e550) i mam pytanko. Jak macie ustawioną kalibrację w telewizorze?
 
Do góry