Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

whiteman

Member
Hello Pryk99
No tak, ale z dekodera nie wyciągnę np. nagranych teledysków i nie zrobię sobie z tego dajmy na to - skaładanki, bo z tego co mi wiadomo nie da się z dekodera zgrywać plików na dysk. Albo nie zaniosę dekodera do znajomych żeby obejrzeć nagrany meczyk. Wolę pendrive, bo lżejszy :D.
A do tego jedno mnie zastanawia - czy to cudo(zgrywając niby to co aktualnie jest na panelu) nie zgrywa przypadkiem w przyjaznym formacie np. materiału puszczanego z odtwarzacza BluRayD? :razz:
Z mojego dekodera mozna nie tylko przegrywac na Pena ale takze kopiowac dane przez FTP. Pozatym sciaga torrenty i jeszcze duzo wiecej ;]
Wiec takie dekodery/tunery istnieja. Wystarczy poszukac.
 

czaq74

New member
Witam
Mam nastepujacy problem z telewizorem LE37B650.
Gdy chce odtworzyc film mkv z dzwiekiem dts tv pokazuje mi ze nie obsluguje kodeka audio. Podlaczylem tv pod amplituner za pomoca kabla optycznego i nie pomaga. Czy jest na to jakis sposob?
 

weteran10

New member
Uf :( dałem sobie spokój z DLNA bo soft .2005 zrobił mi kupę w tv i najlepiej by było żeby jakiś uprzejmy podesłał mi na maila soft .2004 to bym sobie z powrotem cofnął to dziadostwo rodzinka się wścieka bo wszystko po angielsku i nie ma polskich wigetów no i polskiej stronki youtube daje adres maila uprzejmym z góry dziękuję za pomoc albo może ktoś wie jak cofnąć się do ustawień fabrycznych ?
rlauren@wp.pl

W tv jest opcja powrotu do starego softu
 

interaktiv

New member
Ustawienia fabryczne można podobno przywrócić przez przyciśnięcie na ponad 10 sekund przycisku EXIT na pliocie (kasuje też ustawienia kanałów)
 

czaq74

New member
Ja tam mam problem z głowy po prostu mam sobie dysk zewnętrzny samsunga podpięty pod usb i nawet avi chodzi bez problemu dysk kosztował 199zł za 320GB więc moim zdaniem to najlepszy sposób nie ma co kombinować z kablami połączeniami to tyko niepotrzebna gmatwanina no chyba że ktoś naprawdę lubi :D
Nie zrozumiałeś mnie, chodzi o to że video odtwarza każde ale jeżeli dźwięk jest w dts to już nie. Podłączyłem pod amplituner (optyczne audio out) ale nie pomogło.
 

zielony94

New member
telnet login

Witam mam problem z tym programem do rozmiaru filmow mianowicie nie moge go zgrac na pamiec tv nie widze takiej opcji. jak to moge zgrac?
 

pyza27

New member
Nie zrozumiałeś mnie, chodzi o to że video odtwarza każde ale jeżeli dźwięk jest w dts to już nie. Podłączyłem pod amplituner (optyczne audio out) ale nie pomogło.

Napewno cie zrozumiał , motyw taki ze przy tym sofcie co jest nie otworzysz po DLNA pliku z dzwiekien DTS , oraz nie masz mozliwości przewijania.
 

weteran10

New member
server

Witam.Mam pytanie w jakim czasie powinna się uruchomić samba bo upnp po paru sek a samba po paru min 5-10 wcześniej to było szybciej i od czego to jest zależne.
 

pyza27

New member
Witam.Mam pytanie w jakim czasie powinna się uruchomić samba bo upnp po paru sek a samba po paru min 5-10 wcześniej to było szybciej i od czego to jest zależne.

U mnie wogóle nie uruchamia sie samba tylko UPNP i jeszcze na dodatek nie "widzi" duzych gabarytowo plików,
natomiast DLNA widzi duze pliki i je odtwarza tylko zeby jeszcze te przewijanie działało ;)
 

korczyniak

New member
Ja znalazłem taki program do konwertowania też prosta obsługa i konwertuje na wszystkie możliwe zapisy:

Video converter
MPEG-4, H.264/MPEG-4 AVC, MOV, M4V, AVI, DivX, XviD, ASF, WMV, MPEG-1, MPEG-2, 3GP, 3GPP, MKV, FLV, SWF, VOB, DV, Super VCD(NTSC, PAL, SECAM), VCD(NTSC, PAL, SECAM) , DVD(NTSC, PAL, SECAM) Full HD , HD

audio converter
Aiseesoft Total Video Converter software could convert audio or extract audio from video to AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, MP3, M4V, MP2, OGG, WAV, WMA audio formats.

popular portable players
Aiseesoft Total Video Converter software can convert video to PSP, iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPhone (3G), iPhone, Zune, Zune 2, Blackberry, Nokia, Creative Zen, Sony Walkman, iRiver PMP, Archos, PS3, Apple TV, Xbox, iPAQ, Pocket PC, Mobile Phone, etc.

Linki:
Télécharger Aiseesoft_Total_Video_Converter_v5.0.08.rar gratuitement depuis uploading.com
Kolego nie bardzo wiesz o czym piszesz. Program GDSmux nie jest konwerterem i tak zwane jednokrotne przerabianie trwa około 40 sekund, a konwertowanie trwa od godziny do trzech i wychodzi masakra w porównaniu do orginału.
 
Do góry