Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

arczi79

New member
Mam kilka pytań odnośnie widgetów do 650-tki:

1. Czy jest możliwość pobrana widgetów (samych widgetów) i ich "dorzucenia"/instalacji na wbudowanej w TV pamięci???
2. Czy znacie jakieś strony gdzie można pobrać dodatkowe widgety?
3. Czy są dostępne widgety w polskich wersjach językowych i odnoszące się do polskich serwisów???
4. Czy istnieje możliwość samodzielnego napisania takowego widgeta (gdzie ewentualnie szukać jakichś tutoriali wskazówek???)

Jak do tej pory znalazłem wątek dotyczący pisania aplikacji (w języku C) uruchamianych z pamięci wpiętej do USB:

sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=5&t=63

oraz taką stronę z gierkami do pobrania (ale też chyba trzeba uruchomić z pamięci na USB):

nurisam.com:8081/main

...ale bezpośrednio o pisaniu widgetów niczego nie uświadczyłem (poza samym stwierdzeniem że nowe widgety - jak YouTube - są dostępne po aktualizacji firmwaru).

Za wszelkie wskazówki/odpowiedzi dziękuje.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Miker88

New member
Jak wcześniej pisałem o plikach .mov, przebieram te(z tej stronki) m2ts-y z (A)AC3 na .mkv GDSMux'em-em z Haali Media Splitter-a.Gdy za pierwszym razem dźwięku nie było - pomogło powtórne przepakowanie.Bez żadnego przekodowywania dźwięku i działa.

Ale wy dziwnych programów q...wa używacie :D
jakieś : GDSMux'em-em z Haali Media Splitter-a. przecież tego wypowiedzieć sie nie da jak bym ja miał przerabiać te moje filmiki z Demami Full HD które umieściłem na stronie 398 po 2 3 razy i jeszcze nic nie wychodziło to bym się załamał nerwowo
co to q....a za program ''pokorn'' chyba coś o wypiekach ?? :confused:

potem wam zapodam tym czym ja robię 1 program a nie 10
 

robi74j

New member
Menu kanał

Witam.
Jestem szczęśliwym posiadaczem LE40B650, mam podłączoną cyfrę i dodatkowo antenę siatkową. Chciałem poszukać programy na siatkowej i teraz mam problem bo w menu kanał mam niepodświetlony i nie mogę wejść, to samo funkcja plug & play też jet niepodświetlona czy może ktoś mi pomóc ?
 

Pryk99

New member
Witam.
Jestem szczęśliwym posiadaczem LE40B650, mam podłączoną cyfrę i dodatkowo antenę siatkową. Chciałem poszukać programy na siatkowej i teraz mam problem bo w menu kanał mam niepodświetlony i nie mogę wejść, to samo funkcja plug & play też jet niepodświetlona czy może ktoś mi pomóc ?

Witam, włącz przycisk na pilocie TV i wtedy będziesz miał podswietlone.
 

rexer23

New member
Prośba o pomoc

Witam - dawno mnie tu nie było i szukam pomocy gdyż mam problem o którego pomoc w rozwiązaniu poproszę...
Po wgraniu nowego firmware utraciłem You Tube na konto Yahoo...blebleble...oczywiście na forum znalazłem lekarstwo kilkakrotnie opisywane (EXIT-10-15sekund) SUPER...
ale...coś chyba skopałem w menu serwisowym, albo coś innego...chodzi o to, że wcześniej miałem ikonki w MENU można powiedzieć 3D a teraz są takie "zwykłe" a podczas podgłaśniania pokazuje mi się "słupek" gdy wcześniej miałem "kształt zegara" nie wiem jak to dokładniej opisać - proszę o wskazówkę jeśli ktoś się orientuje...
Pozdrawiam
 

Pryk99

New member
Witam - dawno mnie tu nie było i szukam pomocy gdyż mam problem o którego pomoc w rozwiązaniu poproszę...
Po wgraniu nowego firmware utraciłem You Tube na konto Yahoo...blebleble...oczywiście na forum znalazłem lekarstwo kilkakrotnie opisywane (EXIT-10-15sekund) SUPER...
ale...coś chyba skopałem w menu serwisowym, albo coś innego...chodzi o to, że wcześniej miałem ikonki w MENU można powiedzieć 3D a teraz są takie "zwykłe" a podczas podgłaśniania pokazuje mi się "słupek" gdy wcześniej miałem "kształt zegara" nie wiem jak to dokładniej opisać - proszę o wskazówkę jeśli ktoś się orientuje...
Pozdrawiam

Witam, podeślij na priwa adres mailowy to ci wyslę pliczek Worda z poprawnymi ustawieniami meni serwisowego do 2004.1;)
 

rexer23

New member
Dzieki

Dnia 19-01-2010
WIELKIE DZIĘKI
super przydatna sprawa to menu serwisowe
ZADZIAŁAŁO choc straciłem ustawienia jakości obrazu ( to tylko chwila na ponowne ustawienie)
to cała reszta jest OK
...właśnie sprawdzam jeszcze You Tube...
DZIAŁA i inne polskie widgety tez....
...A na ziemi pokój ludziom DOBREJ WOLI...
Dziękuję i pozdrawiam
 

agatomil

New member

agatomil

New member
Witam, albo dekoder np.500GB z możliwością nagrywania od płatnych dostawców.

Hello Pryk99
No tak, ale z dekodera nie wyciągnę np. nagranych teledysków i nie zrobię sobie z tego dajmy na to - skaładanki, bo z tego co mi wiadomo nie da się z dekodera zgrywać plików na dysk. Albo nie zaniosę dekodera do znajomych żeby obejrzeć nagrany meczyk. Wolę pendrive, bo lżejszy :D.
A do tego jedno mnie zastanawia - czy to cudo(zgrywając niby to co aktualnie jest na panelu) nie zgrywa przypadkiem w przyjaznym formacie np. materiału puszczanego z odtwarzacza BluRayD? :razz:
 

Horhe Ortega

New member
Ale wy dziwnych programów q...wa używacie :grin:
jakieś : GDSMux'em-em z Haali Media Splitter-a. przecież tego wypowiedzieć sie nie da jak bym ja miał przerabiać te moje filmiki z Demami Full HD które umieściłem na stronie 398 po 2 3 razy i jeszcze nic nie wychodziło to bym się załamał nerwowo
co to q....a za program ''pokorn'' chyba coś o wypiekach ?? :confused:

potem wam zapodam tym czym ja robię 1 program a nie 10
GDSMux to w zasadzie nawet nie tyle program(jeden!)-co narzędzie dodane do podstawowego ABC w dziedzinie HD na kompach(Splitter Haali).Jak dla Ciebie to taka egzotyka(najprawdopodobniej Sam to masz na kompie tyle że o tym nie wiesz?)to czekam na te Twoje propozycje.Raz tylko mi "nie załapało" ale napisałem o tym.Nic prostszego nie wymyślisz i tyle.Haali ma praktycznie każdy , kto cokolwiek robi na kompie z HD a do tego operacja jest dziecinnie prosta-na maxa.Czarno to jednak widzę bo jak znalazło się miejsce na silne akcenty(Q...) a zabrakło pamięci na JEDEN cudowny program -to...?
 
Ostatnia edycja:

komar12

New member
Witam, Krisr77 Wielkie dzięki:blagam:za pomoc. Wszystko działa, nareszcie mogę oglądać na pełnym ekranie bez uprzedniego przerabiania filmu.


Witam.Pobrałem ten plik odpowiedzialny za rozciąganie obrazu,przegrałem na pendriva i nic....jak wchodzę w niego na tv to nic nie ma,jak jest w folderze to jest on pusty.....co trzeba z nim zrobić żeby zadziałało ?z góry dzięki za odpowiedż
 

Miker88

New member
Ja znalazłem taki program do konwertowania też prosta obsługa i konwertuje na wszystkie możliwe zapisy:

Video converter
MPEG-4, H.264/MPEG-4 AVC, MOV, M4V, AVI, DivX, XviD, ASF, WMV, MPEG-1, MPEG-2, 3GP, 3GPP, MKV, FLV, SWF, VOB, DV, Super VCD(NTSC, PAL, SECAM), VCD(NTSC, PAL, SECAM) , DVD(NTSC, PAL, SECAM) Full HD , HD

audio converter
Aiseesoft Total Video Converter software could convert audio or extract audio from video to AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, MP3, M4V, MP2, OGG, WAV, WMA audio formats.

popular portable players
Aiseesoft Total Video Converter software can convert video to PSP, iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPhone (3G), iPhone, Zune, Zune 2, Blackberry, Nokia, Creative Zen, Sony Walkman, iRiver PMP, Archos, PS3, Apple TV, Xbox, iPAQ, Pocket PC, Mobile Phone, etc.

Linki:
Télécharger Aiseesoft_Total_Video_Converter_v5.0.08.rar gratuitement depuis uploading.com
 

Pryk99

New member
Witam.Pobrałem ten plik odpowiedzialny za rozciąganie obrazu,przegrałem na pendriva i nic....jak wchodzę w niego na tv to nic nie ma,jak jest w folderze to jest on pusty.....co trzeba z nim zrobić żeby zadziałało ?z góry dzięki za odpowiedż

Witam, a przeczytałeś chociaż parę postów wcześniej jak to krisr77 na mój post odpowiedział? 4/5 stron wstecz. /Nic się nie dzieje/?. Włącz film z pena i sprawdz w rozmiar obrazu.
 
Ostatnia edycja:

Pryk99

New member
Hello Pryk99
No tak, ale z dekodera nie wyciągnę np. nagranych teledysków i nie zrobię sobie z tego dajmy na to - skaładanki, bo z tego co mi wiadomo nie da się z dekodera zgrywać plików na dysk. Albo nie zaniosę dekodera do znajomych żeby obejrzeć nagrany meczyk. Wolę pendrive, bo lżejszy

Witam, no wiesz aż takiego luksusu już nie wymagam od Samsunga;) do znajomego chyba lepiej zanieść kilka browarków przy browarkach lepiej sie ogląda meczyk, a na chwilę obecną pozostaje zaprosić znajomego. Ale co człowiek nie potrafi? Pożyjemy zobaczymy. Pozostaje się cieszyć, że są ludzie którzy coś staraja się ulepszyć, bo jak sam widzisz nasza petycja do Samsunga nadal bez echa.
 
Ostatnia edycja:

dplus

New member
Przymierzam się do 37B651, ale po świętach poznikały. Ktoś jest zorientowany kiedy pojawią się w hurtowniach? Odpowiedzi sklepów internetowych są tak różnorodne, że nawet szkoda je przytaczać.

Przy okazji - jakie polecicie najrozsądniejsze rozwiązanie dźwięku 5.1 dla tego tv? Jak wiadomo nie ma kompletu wyjść i trzeba kupić dekoder.

Trochę to bezsensowne mieć dekodowanie HD w TV a musieć dokupić zwykłe DVD żeby mieć dźwięk przestrzenny :/
 
Do góry