Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

szymuR

New member
Podłączył już ktoś PS3/XBOXa do tego 37' B650?? Panowie potrzebuje tej informacji, bo kończy mi się termin zakupu, do przyszłej soboty muszę coś wybrać!
 

marceli52

New member
Human napisał:
Dlaczego na stronie Samsunga nie ma nic o tych telewizorach? :hmm:
Na stronkach Samsung Austria,te nowe modele telewizorów są już od dawna umieszczone.
Nasi przedstawiciele Samsung Poland pewnie jeszcze nie wiedzą jakie modele będą u nas w dystrybucji.:niewiem:
 

trilopczyk

New member
"17-33ms in [Game Mode] or over VGA; 85-100ms otherwise" jeżeli dobrze rozumiem to to znaczy że 17-33ms jest zawsze dla trybu game mode, nie ważne czy poprzez vga, czy też hdmi czy dvi itd. a przez vga zawsze; natomiast 85-100ms dla wszystkich innych przypadków, czyli np. w innym trybie i nie po vga :) myśłę że nie powinno byc kiszki.. pozdr.. ktoś testował ten tv na jakieś szybkiej i wymagającej gierce na multiplayer?
 

bluray

Banned
Jeżeli masz PS3 to pojedź do sklepu typu MM/Saturn i sie pobaw.
Zgłoś na bramce, że wnosisz konsolę, filmy 1080p@24, gry, kable, rozgałęziacz do sieci itp.
Pamiętaj w sklepie nic ci nie dadzą bo to są rzeczy z innych działów.
Napisz nam wrażenia.
Idź w kierunky LCD Samsung xxB650.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Byłem dzisiaj w MM ( W-wa, ul. Ostrobramska ). Oglądałem tego Sama w wersji 46". Muszę powiedzieć, że jak dla mnie to obraz był dobry ( programy SD około 15 kanałów ). Czerń na wprost jest O.K. Pod kątem wiadomo cudów nie ma - to nie LED. Dobre nasycenie kolorów. I co ważne poprawiony system 100 hz. Na kanałach Bloomberg, BBC, TVN24, TVP INFO obserwując przesuwające się napisy nie widziałem żadnego zaciągania czy jakiś szarpnięć. Nic nie przeskakiwało. Wszystko było płynnie. Ogólnie LCD sprawia dobre wrażenie. Jak dla mnie, jest tylko jedno ale. Mianowicie jak z jakością tego tv, bo jego poprzednik - 656 prawdopodobnie często "odwiedzał serwisy".
 

szymuR

New member
Nie będę brał PS3 do sklepu, jeszcze mnie nie porąbało...:hmm:
Czy te opóźnienia da się wybadać jakimś programem, który odczyta TV z pendrive'a?
 
Ostatnia edycja:

kurczak80

New member
Jest program do konwertowania dts na ac3 popcorn audio converter,może komuś się przyda. Tutorial tutaj hatetepe://audioconverter.heartware.dk/Tutorial/ .

Mam pytanie do posiadacza 40 calowego b650 czy ma on wbudowany wentylator chłodzący oraz woofer bo doczytałem się gdzieś że od modelu 40 cali go montują. I druga sprawa jak radzi sobie on z obsługą divx 2,1gb w jednym pliku oraz jak działa ten super skaler za miliard dolarów :) O woofer pytam z tego względu że nie planuję na razie żadnego kina domowego.
 
Ostatnia edycja:

izon

New member
szymuR napisał:
Nie będę brał PS3 do sklepu, jeszcze mnie nie porąbało...:hmm:
Czy te opóźnienia da się wybadać jakimś programem, który odczyta TV z pendrive'a?
Jakie opoznienia ?? Ja mam Samsunga z przed 2 lat R51B i chociaz ma swoje wady to w grach na ps3 nie wystepuje ZADNE smuzenie. Mysle ze ten Sami bedzie bdb do gier i sam sie do niego przymierzam:D
 

qazar

Member
Bez reklam
trilopczyk napisał:
"17-33ms in [Game Mode] or over VGA; 85-100ms otherwise" jeżeli dobrze rozumiem to to znaczy że 17-33ms jest zawsze dla trybu game mode, nie ważne czy poprzez vga, czy też hdmi czy dvi itd. a przez vga zawsze; natomiast 85-100ms dla wszystkich innych przypadków, czyli np. w innym trybie i nie po vga :) myśłę że nie powinno byc kiszki.. pozdr.. ktoś testował ten tv na jakieś szybkiej i wymagającej gierce na multiplayer?

Niestety imho ani game mode ani vga nie jest optymalne jeśli idzie o jakość :(
 

byniasek

New member
Witam, też przymierzam sie do 40B650, a ja możę trochę z innej beczki,powiedzcie jaką matryce ma ten sam chodzi mi mat czy lustrzanka to też jest ważne zwłaszcza kiedy pokój jest narażony na duże nasłonecznienie?pozdro:eek:k:
 

trilopczyk

New member
witajcie, na jakimś forum czytałem że inpul lag znacząco się zmniejsza w sensie poniżej 30ms dla zmiany trybu na hdmi na pc mode na hdmi przeznaczonym dla pc.... nie wiem czy w ogóle taki tryb jest w b650? tam było pisane bodajże o a650. natomiast druga sprawa, to kolesie napisali że po aktualizacji softu na tv input lag takżę uległ znacznemu pomniejszeniu, widocznie nie tylko osprzęt o tym decyduje. ja tam biore ten tv, jakośc obrazu mnie przekonała, a diodowe zu viel kostet. pozdr.
 

zoltar23

Member
Powiedzcie jak się sprawuje 46"B650.
Miałem zamiar kupić 46"786 na ledach ale jest nowsza seria 650. Warto wybrać 650 zamiast 786? Tak wogóle to 786 cieżko dostać teraz.
 

dzidziol

New member
~zoltar23
Jeśli chodzi o model 46B650, to wziąłbym bez wahania, odrzucając model 786. Chyba, że koniecznie chcesz poświetlenie LED. Wspominalem wcześniej, że widziałem 46B650 w akcji i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Nie wiem, czy przywiązujesz wagę do tunera MPEG4, bo seria B ma takowy, a z tego co się orientuję 786 niestety nie.

~kurczak80

Z tego co mi wiadomo, to model 40A756 miał wentylator chłodzący i dodatkowy głośnik (woofer). Czy w nowej serii 40B650 to zastosowali, to nie wiem. Nigdzie wzmianek nie ma na ten temat.
 
Do góry