Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

zoltar23

Member
dzidziol napisał:
~zoltar23
Jeśli chodzi o model 46B650, to wziąłbym bez wahania, odrzucając model 786. Chyba, że koniecznie chcesz poświetlenie LED. Nie wiem, czy przywiązujesz wagę do tunera MPEG4
Raczej nie, w mojej "dziurze" nieprędko będzie naziemna cyfrówka. Zamierzam podłączyć N, polsat lub cyfrę. Oczywiście także filmy HD z kompa.
 

edrjen

New member
Czy 37B650 posiada WIfi i 1GB pamieci? w jednych opisach jest w innych nie ma, jak to jest? kupil juz go ktos i moze podzielic sie wrazeniami ?
 

nagi

New member
zoltar23 napisał:
Raczej nie, w mojej "dziurze" nieprędko będzie naziemna cyfrówka. Zamierzam podłączyć N, polsat lub cyfrę. Oczywiście także filmy HD z kompa.
Oj możesz się pomylić. Założenia są takie iż do końca 2012 roku wszędzie będzie tylko cyfra .Zakładając nawet roczne opóżnienie to i tak zostało tylko cztery lata z hakiem. Taki "wypasiony" TVset kupuje się zwykle na co najmniej pięć lat. Z drugiej strony jeśli opcja tunera DVB-T mpeg4 ma podnieść cene telewizora o więcej jak 300-400 złotych gdy zewnętrzne tunery moga kosztować 100 do max 300 złotych i do tega żeby mieć to szczęście z niego skorzystać miałbyś czekać 5 lat to chyba nie warto. Miejmy nadzieję że Euro 2012 obejrzymy z naziemnej cyfry w HDTV.
 

trilopczyk

New member
edrjen napisał:
Czy 37B650 posiada WIfi i 1GB pamieci? w jednych opisach jest w innych nie ma, jak to jest? kupil juz go ktos i moze podzielic sie wrazeniami ?
nie patrz się na jakies tabelki przez "marketingowców" zrobione, tutaj img5.imageshack.us|img5|1357|lcdtv6.jpg (zmień pionowe na ukośniki) masz dane z samsung.de więc musza być prawdziwe :-D
 
Ostatnia edycja:

edrjen

New member
trilopczyk napisał:
nie patrz się na jakies tabelki przez "marketingowców" zrobione, tutaj img5.imageshack.us|img5|1357|lcdtv6.jpg (zmień pionowe na ukośniki) masz dane z samsung.de więc musza być prawdziwe :-D
Dzieki, mam kurde ochote na model 37", nie rozumiem tylko jednego.. skoro jest "game mode" to znaczy, ze ktos przewidzial ten tv do grania, nie ? to dlaczego wychodza problemy z inputlagiem w wersi 40" ...
Myslice, ze przez HDMI z xboxem 360 bedzie porazka?
i jak to sie bedzie sprawowac z SD.. tyle pytan, zadnych konkretnych odpowiedzi :/
 
Ostatnia edycja:

szymuR

New member
Ja się pytam gdzie są Ci wszyscy fachowcy? Nikt nie sprawdzał jak ten TV działa w grach online na PS3/XBOXie 360? Ostatnia nadzieja w kikim... :hmm:
 

chele

New member
kurczak80[COLOR=white napisał:
] img10.imageshack.us/img10/25/6502.jpg[/color]
Wentylator nie musi być ale woofer by się przydał.

a tutaj

trilopczyk napisał:
nie patrz się na jakies tabelki przez "marketingowców" zrobione, tutaj img5.imageshack.us|img5|1357|lcdtv6.jpg (zmień pionowe na ukośniki) masz dane z samsung.de więc musza być prawdziwe :-D


w tych dwóch podanych linkach różnią pewne dane. W jednym jest podane, że wszystkie posiadają Interent@TV a w drugim że tylko modele od 40" i wzwyż, natomiast 32'' i 37'' mają tylko InfoLink, tak samo jest z Content Library Flash, te mniejsze poniżej 40'' też nie mają. Domyslam się że ten pierwszy link odnosi się do USA skora mają 120 Hz a nie 100 tak jak u sąsiadow za zachodnią granicą. Podobnie też jest z Wireless DLNA.

A tak na marginesie to jak jest różnica pomiędzy Interent@TV a InfoLink?

Może te niemieckie są na Europę są i lepiej wyposażone.
 
Ostatnia edycja:

abezus

New member
szymuR napisał:
Ja się pytam gdzie są Ci wszyscy fachowcy? Nikt nie sprawdzał jak ten TV działa w grach online na PS3/XBOXie 360? Ostatnia nadzieja w kikim... :hmm:

Odpowiedz jest dosc prosta...Ten telewizor to nowosc. Pewnie ma go z 5 osob na forum z czego przyjmijmy 3 chcialoby sie podzielic swoja wiedza wynikajaca z uzytkowania, a z tych trzech nikt pewnie nie ma konsoli. No i masz odpowiedz... Ja wiem tyle ze biore ten tv w ciemno jako monitor komputerowy... mi wystarczy jeden post kogos wyzej ze da sie podlaczyc i obraz jest ladny... Ale nawet jak bede go mial nie bede w stanie zrobic nikomu testu podpinajac konsole bo prawda jest taka ze w zyciu na zywo na oczy nie widzialem konsoli lepszej niz PS1 i Pegasus :D Tak wiec reasumijac moja wypowiedz... albo bierz w ciemno i jak nie bedzie pasowal to sprzedasz ze strata 200 zl, albo bierz konsole do sklepu (jak juz ktos napisal pare postow wyzej) albo bierz jakis inny telewizor bo testy co do konsoli nie pojawia sie zapewne predko. Pozdrawiam.
 

drebin

New member
img10.imageshack.us/img10/25/6502.jpg

Na tym linku pokazuje ze LE37B650 posiada Wide Color Enhancer 2 to czemu na polskich stronach pisze ze ma Wide Color Enhancer 3 ??
 

trilopczyk

New member
drebin napisał:
img10.imageshack.us/img10/25/6502.jpg

Na tym linku pokazuje ze LE37B650 posiada Wide Color Enhancer 2 to czemu na polskich stronach pisze ze ma Wide Color Enhancer 3 ??
chłopie, nie patrz się na tego linka, jak było pisane wcześniej że to jakies dane z amerykańskiego rynku, patrz na drugi link, zgadza się to z opisami w sklepach w 100% pozdr
 

kurczak80

New member
Ok zamówiłem sama le40b650 siedzę i myślę co by tu kupić i widzę że szkoda mojego czasu. Nic ciekawego z takimi możliwościami nie widzę w podobnej cenie. Do piątku powinien dojść cena z przesyłką 3808zł.
 

trilopczyk

New member
Ja zamówiłem w tamtym tygodniu le37b650 i w tym tygodniu prawdopodobnie będę miał. Długo się czeka ale dałem 3088pln z odbiorem osobistym. pozdrawiam grono b650 :) ... trzeba dodać żę chyba z 10 dni siedziałem codziennie po około 3-5h i szukałem coś dla mnie i uznałem że to chyba to
 

vibor

New member
ja zamówiłem w niedzielę wieczorem 32B650 za 2630 z przesyłką kurierską i dziś już od rana oglądam, powiem krótko jestem pod dużym wrażeniem możliwości i jakości obrazu - testuję dalej :)
 

kurczak80

New member
Ja też siedziałem i do żadnego innego wniosku nie doszedłem. Chciałem najpierw sharpa 37 dh65 ale uznałem że lepiej dopłacić trochę do większego. Pokój w którym on będzie ma 12m kwadratowych odległość od tv 4m.
Przeznaczenie komputer i filmy divx oraz hd. Telewizja raczej bardzo rzadko posiadam kablówkę analog ze średnim sygnałem.
 

trilopczyk

New member
vibor napisał:
ja zamówiłem w niedzielę wieczorem 32B650 za 2630 z przesyłką kurierską i dziś już od rana oglądam, powiem krótko jestem pod dużym wrażeniem możliwości i jakości obrazu - testuję dalej :)
gratuluje :) jak będziesz mial jakieś większe doświadczenie w tym tv to napisz.. a jak gierki chodzą? widac jakies opóźnienia, jakies input lagi?
 

apol

New member
pojechalem do sklepu i wzialem le40b650 (czarny) 651 byl z czerwonymi wstawkami zaplacilem 957funtow 5 lat gwarancji
pozniej sprawozdanie jak sie ma z xbox360 ;)
 

MAdam

New member
O ciekawe czy ten B651 z czerwonymi wstawkami będzie w Polsce? Wiadomo coś? Ten mi się podoba w przeciwieństwie do B650 :)
 

trilopczyk

New member
MAdam napisał:
O ciekawe czy ten B651 z czerwonymi wstawkami będzie w Polsce? Wiadomo coś? Ten mi się podoba w przeciwieństwie do B650 :)
jest ... chyba mało śledzisz rynek :) sprawdź na sklepach internetowych ... ale ponoć nie ma złącza usb itp.. jest temat na forum o nim
 
Do góry