Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Waldilas

New member
Czyli nie mam się co oglądać tylko zamawiać. Resztą się będe martwił później.A pewnie często będą różne problemy.Dzięki i jeszcze raz pozdrawiam.
 

Pryk99

New member
tribon napisał:
Jeśli chodzi o ten program to nie podobały mi sie miniaturki Wystarczy zmienić literę i cieszyć się na TV miniaturami w wysokiej rozdzielczości.

Witam na jaka literkę zmieniłeś T? czy usunąć ten drugi oznacczony np.000000003.
 

Jari1234567

New member
Jaki router?!

Mam pytanko odnośnie routera. Jaki byście proponowali. W miarę tani, na 2 kompy po WiFi i do tego TV z antenką Szajsunga USB. Obecnie mam sygnał przesyłany drogą radiową do Wireless Access Point Air Line WL-5460AP v2 następnie podpięty jest do tego Wireless Router D-Link DI-624 i od niego jeden komp chodzi na "kablu" a drugi odbiera sygnał przez antenke D-Linka na USB. TV jest w tej chwili podpięty pod D-Linka DI-624 za pomocą kabla "skrosowanego". Nadmienie że ten Wireless Access Point Air Line WL-5460AP v2 musi zostać (mam umowe z operatorem jak ją kiedyś w przyszłości zerwe to go wezmą). Oczywiście interesuje mie jakieś "ustrojstwo" w technologi 802.11 b/g/n i by wysyłało sygnał WiFi.
Na Allegro znalazłem coś takiego :
Philips Wireless 802.11b/g/n
NETGEAR AccessPoint Router Draft-N ADSL DGN2000
Linksys WRT300N Router WiFi 270Mbps 802.11 b/g/n
Netgear Router WiFi 270Mbps 2.4-5Ghz ,APC,Repeater
 

tribon

New member
Pryk99 napisał:
tribon napisał:
Jeśli chodzi o ten program to nie podobały mi sie miniaturki Wystarczy zmienić literę i cieszyć się na TV miniaturami w wysokiej rozdzielczości.

Witam na jaka literkę zmieniłeś T? czy usunąć ten drugi oznaczony np.000000003.
Hej do 000000003 dodaj "t" czyli 000000003t
Oryginalny plik 000000003t możesz skasować lub skopiować dla bezpieczeństwa.
Daj znak czy wszystko działa poprawnie.
 

tribon

New member
mcold napisał:
Nie rozumiemy się:) Spaczuj firmware, odpal telnet, dograj moduł CIFS i montuj sobie zasób z dysku twardego jako windows share pod katalog na pendrive (wkładasz choćby ten który dostaleś z TV, dowolnej pojemności). Opis jak to zrobić znajdziesz kilka stron wcześniej. W efekcie widzisz swoje filmy z HDD jakbyś je miał na pendrive, żadnego DNLA i ograniczeń z tym związanych.
Witam, moglibyśmy prosić o jakiś dokładniejszy opis przygotowania paczki na USB i montowania katalogu z HD? Kilka stron wcześniejszy znajdował się dobry opis jak spatchować FW.
Powoli mam dość DLNA.

Edit: Znalazłem podpowiedź na forum SamyGo. Cała procedura wygląda zbyt skomplikowanie jak na moje możliwości. Chyba odpuszczę.
 
Ostatnia edycja:

adamboro

New member
Pryk99 napisał:
Witam, mam pytanie jaka macie dostępną pamięć telewizora? czy podobnie jak ja 148.78 MB? I czy istnieje jakiś sposób na powiększenie tej pamięci?:confused:

Możesz zagłosować "ZA" w Naszej petycji, której adres jest w moim podpisie :D
 

Pryk99

New member
adamboro napisał:
Możesz zagłosować "ZA" w Naszej petycji, której adres jest w moim podpisie :D

Witam, petycja swoją drogą już się kilka dni temu podpisałem, ale dalej nie uzyskałem odpowiedzi na moje 1 pytanie. Ile w Media jest pamięci?
 
Ostatnia edycja:

Pryk99

New member
asd1 napisał:
Wg specyfikacji samsunga 1Gb, w rzeczywistości max 189Mb, jak wszystko skasujesz.

Witam, ale mnie nie chodzi o pamięć Content Library której i tak nie mogę skasować. Natomiast jak nacisnę na pilocie Media i czerwony mam pamieć TV i w niej 148.47MB i to działa bo poprzenosiłem zdjęcia i mp3. Czy własnie jest to ta pamięć z Content Library bo w niej faktycznie mam dostepne 189MB i gdy mam pamieć TV te 148MB zajete to w Content Library dalej jest wolne 189MB stąd moje pytanie.:)
 
Ostatnia edycja:

muchac35

New member
jak kopiować np pliki mp3 z pamięci usb na pamięć TV ?

jak kopiować np pliki mp3, jpg i inne z pamięci usb na pamięć TV ?
da sie?
pamięci wolnej mam niecałe 200MB
 

sznaucerowaty

New member
Kris123456a napisał:
mkv ale juz zmieniałem na avi i to samo wiec sam juz nie wiem co moze byc
U mnie też nie widzi dużego pliku .mkv (8,8 GB), bez względu na rodzaj widoku wybranego w Media Playerze. Tak samo jest po zmianie rozszerzenia na avi. Z prawie siedmiogigowym filmem (6,9) też miałem problem, ale w widoku Tytuł. W Podstawowym go widział, odtworzyłem kilkanaście sekund i potem był już widoczny w Tytuł.
1,5 TB HDD na USB od Western Digital (My Book Essential), cztery partycje - filmowa ok. 700 GB. Aktualnie nieco ponad 700 pozycji (plus napisy).
Nie mam zielonego pojęcia od czego zależy widoczność plików .mkv. Podejrzewam, że wielkość ma znaczenie ;) , ale ktoś tu się chwalił kilkunastogigabajtowym filmem odtwarzanym bez problemu.
 

pldeczek1

New member
sznaucerowaty napisał:
U mnie też nie widzi dużego pliku .mkv (8,8 GB), bez względu na rodzaj widoku wybranego w Media Playerze. Tak samo jest po zmianie rozszerzenia na avi. Z prawie siedmiogigowym filmem (6,9) też miałem problem, ale w widoku Tytuł. W Podstawowym go widział, odtworzyłem kilkanaście sekund i potem był już widoczny w Tytuł.
1,5 TB HDD na USB od Western Digital (My Book Essential), cztery partycje - filmowa ok. 700 GB. Aktualnie nieco ponad 700 pozycji (plus napisy).
Nie mam zielonego pojęcia od czego zależy widoczność plików .mkv. Podejrzewam, że wielkość ma znaczenie ;) , ale ktoś tu się chwalił kilkunastogigabajtowym filmem odtwarzanym bez problemu.

Ja mialem Otlander-a mial ponad 12 gb w tej chwili mam terminatora 8.9 gb i idzie rowniez bez problemu
 

Pryk99

New member
muchac35 napisał:
Na dowolną pamięć aby tylko skopiować kilka utworów mp3, kilka jpg i mieć to w pamięci TV
Da sie tak?

Na pamięć TV w Media, otwierasz USB przyciskiem / Media /przycisk na pilocie / TOOLS / i tam masz czy chcesz skopiować pojedynczy plik, czy cały katalog.
 

asd1

New member
Pryk99 napisał:
Witam, ale mnie nie chodzi o pamięć Content Library której i tak nie mogę skasować. Natomiast jak nacisnę na pilocie Media i czerwony mam pamieć TV i w niej 148.47MB i to działa bo poprzenosiłem zdjęcia i mp3. Czy własnie jest to ta pamięć z Content Library bo w niej faktycznie mam dostepne 189MB i gdy mam pamieć TV te 148MB zajete to w Content Library dalej jest wolne 189MB stąd moje pytanie.:)

A o to chodzi, tam to też mam 148Mb.
 

Windy

New member
Co do pamięci to wskazania dostępnej wielkości mam takie same (zarówno Content jak i TV/Media) ale w żaden sposób nie mogę uzyskać możliwości skopiowania czegokolwiek.

TV Model 37B650 i najnowszy soft (.2005)
 

Pryk99

New member
Windy napisał:
Co do pamięci to wskazania dostępnej wielkości mam takie same (zarówno Content jak i TV/Media) ale w żaden sposób nie mogę uzyskać możliwości skopiowania czegokolwiek.

TV Model 37B650 i najnowszy soft (.2005)

Witam, włóż USB / pendrive /z zawartością np.mp3 nacisnij na pilocie / Media / za pomocą czerwonego przejdz do USB nacisnij OK, bedziesz miał zawartość USB potem na pilocie / Tools / i tam masz co chcesz przenieść albo 1 plik albo cały katalog.
 
Ostatnia edycja:
Do góry