Samsung QN91A-Wasze opinie o tym telewizorze.

tt_skrzynski

New member
U mnie też jest krzywy....
Pod ramką tylna blacha lekko się ugina...
Czy to waszym zdaniem powód do reklamacji?
1544501b4fe43d695ea0709da87202fd.jpg


Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

tt_skrzynski

New member
Da się z tym żyć.... W sumie żyłbym pewnie jeszcze w nieświadomości, gdyby nie ten wątek. Ciekawi mnie tylko czy to jest powód do uznania reklamacji?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Rif

New member
Witajcie.
Mam go od 2 dni i jestem zachwycony.
Zauważyłem tylko że ekran jest trochę wygięty - bardzo delikatny łuk - jak się patrzy z góry z boku, i przez to minimalnie na środku odstaje tylna obudowa. Nie ma szczeliny ale po naciśnięciu palcami lekko się chowa.

Nie wiem czy te typy tak mają.

Może nieco mniej, ale tak, mam podobnie na środku u góry, że obudowa minimalnie odstaje. Nawet bym tego nie zauważył, gdybyś nie zwrócił na to uwagi :)
 

Rif

New member
Da się z tym żyć.... W sumie żyłbym pewnie jeszcze w nieświadomości, gdyby nie ten wątek. Ciekawi mnie tylko czy to jest powód do uznania reklamacji?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Przypuszczam, że jest to jakaś dopuszczalna elastyczność. Naprężenia przy tej powierzchni i ciężarze są już duże i gdyby nie wspomniana elastyczność mogłoby dochodzić do pęknięć. W żaden sposób nie wpływa to na odbiór obrazu i mam nadzieję, że nie wpływa na trwałość sprzętu.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
tt_skrzynski,anmart,Rif...
Mój tv wisi na ścianie i jest prosty.A może to skrzywienie odbiornika to wina montażu?Tak tylko gdybam bo trudno mi powiedzieć dlaczego jeden tv jest prosty a inny delikatnie ,ale jednak krzywy.
 

tt_skrzynski

New member
Być może. Przy okazji kiedyś go zdejme. Myślę, że to można wyprostować na równej powierzchni, choć mi to generalnie w niczym nie przeszkadza..

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

SDman

Banned
Jutro testy 55QN91A -kolega kupił.
Lecz zanim, musimy go powiesić coś doradzicie, ma już uchwyt vesa jakie tam śruby do tego modelu pasują ? Razem z TV to chyba ich nie ma ?
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Jutro testy 55QN91A -kolega kupił.
Lecz zanim, musimy go powiesić coś doradzicie, ma już uchwyt vesa jakie tam śruby do tego modelu pasują ? Razem z TV to chyba ich nie ma ?

Śruby powinny być w zestawie z wieszakiem.Dwa razy kupowałem uchwyt,za każdym razem inny i w zestawie zawsze były śruby.Trzeba tylko dobrać odpowiednią długość śrub.Zresztą kołki rozporowe do zamontowania uchwytu na ścianie też.
Jaki to uchwyt?
 
Do góry