Samsung PS50B850 - TEST OTWARTY (prawie najcieńsza obecnie plazma na świecie)

kazanek

Member
andrzej ch63 napisał:
a u mnie dziwna przypadłość ,zauważyłem że na ułamek sekundy tv samoistnie się włącza i szybciutko wyłącza ,gdzieś to było opisywane ale nie mogę znaleźć.
POZDROWIENIA

... wył. automatyczny update ?!
 

werpec

New member
Bzzzyczenie

Czy ten sam bzyczy również gdy wisi na ścianie, czy też nie ma to żadnego związku?
Btw może ktoś zmierzy / zmierzył natężenie tego dźwięku łatwiej będzie ocenić czy jest to rzeczywiście uciążliwe, czy tylko przeszkadza audiofilom ;-)
 

jgx

New member
Bez reklam
werpec napisał:
Czy ten sam bzyczy również gdy wisi na ścianie, czy też nie ma to żadnego związku?
Btw może ktoś zmierzy / zmierzył natężenie tego dźwięku łatwiej będzie ocenić czy jest to rzeczywiście uciążliwe, czy tylko przeszkadza audiofilom ;-)

śmiej się śmiej z audiofilów, jak zakupisz będziesz płakał ale będzie za pózno i skończy się cwaniakowanie :D :D :D :D
 

kapsell

New member
Bez reklam
rozmiar ma znaczenie

Pytanie do kolegów posiadaczy tego modelu. Planuje zakup tego modelu. Stosunek cena do jakosci to chyba najlepsze co mozna na dzien dzisiejszy znalezs na rynku.
I pytanie: maksymalna odleglosc ogladania u mnie w pokoju to 4m czy to nie za malo jak na 50 cali?
Jak sie prezentuje obrys obiektow, czy nie jest rozmazany?
I ostanie, niektore plazmy (np ogladalem w saturnie Pansa) maja mrugajacy obraz, czy ten efekt jest widoczny w tym modelu?

z gory dzieki za odp
 

11mpp

New member
kapsell napisał:
Pytanie do kolegów posiadaczy tego modelu. Planuje zakup tego modelu. Stosunek cena do jakosci to chyba najlepsze co mozna na dzien dzisiejszy znalezs na rynku.
I pytanie: maksymalna odleglosc ogladania u mnie w pokoju to 4m czy to nie za malo jak na 50 cali?
Jak sie prezentuje obrys obiektow, czy nie jest rozmazany?
I ostanie, niektore plazmy (np ogladalem w saturnie Pansa) maja mrugajacy obraz, czy ten efekt jest widoczny w tym modelu?

z gory dzieki za odp

1. 3-4m to zdecydowanie dobra odległość dla 50'', także dla kanałów SD dobrej jakości. Czasy obowiązywania wyliczeń z kąta patrzenia oka moim zdaniem dawno minęły, choć temat jest często odgrzewany przez dinozaury. Oglądałem też testowo 58'' z 4-5m (różnica ogromna te 8 cali) i komfort był jeszcze większy, choć i bzz znacznie większe. 63'' już nie polecam przy takiej odległości. Do sygnału HD będziesz się podsuwał.

2. Obrys zależy od sygnału, jednak uważam, że plazmy lepiej rysują niż LCD (każdy rodzaj sygnału).

3. Na obu tv nikt z rodziny nie zauważył choćby najmniejszego mrugania. Mam migotanie jedynie obrazu z komputera wyświetlonego jako drugi monitor po hdmi - nie próbowałem jeszcze zmieniać cz. odświeżania.
 

ulteo

New member
Dzisiaj kupiłem b850 w środę mają mi go dostarczyć:)
Już nie mogę się doczekać:D
Miły Pan mi powiedział że to ostatnia sztuka w promocji ogólnie to mi chciał leda wcisnąć:p
 

smiglostopy

New member
daruddg napisał:
P.S. Mam wrażenie jakby mója 850 przestała bzyczeć :).

Mam tak samo. Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Na poczatku strasznie sie w ten bzzzz wsluchiwalem i ciezko bylo go nie uslyszec. Jakos udalo mi sie to usunac z podswiadomosci i jest lepiej;) Bzzzz caly czas jest, ale nie przeszkadza.
 

jgx

New member
Bez reklam
co się dzieje z fanatykiem Bzzzzz850 Dzonem??? Popełnił jakiś straszny czyn na sobie? moze serwisant nie zyje bo nie wywiązał się z obietnicy wypłoszenia bzzz z domu :D czy też moze pławi się w obrazie na tv i nie ma czasu na pierdoły? Myśle że chyba jednak stalo się coś złego:niewiem:

ps. czy ktoś z mieszkańców wrocka słyszał o jakiejś 50" plażmie którą ktoś wy...ł z 10 pietra???? :):):)
 

skruf

New member
Panowie ja powiem krótko: to forum żle nastraja przed zakupem tego TV. Im mniej sie go czyta, tym mniej bzyczenia się słyszy. To naprawdę siła sugestii a nie samego bzyczenia. Zapomnicie o tym bardzo szybko.

Ja swój kupiłem w EURO, Węgry - październik. Już dawno zapomniałem, że ten TV w ogole bzyczy. Mniej czytajcie tego forum bo ono wodę z mózgu robi :)

A TV polecam.
 

kravietz007

New member
Wczoraj, zgodnie z umową, dotarł do mnie następny egzemplarz 850-tki.
Podobnie jak poprzedni wyprodukowany w październiku na Węgrzech, niestety też równie bzyczący jak poprzednik..:(
Zaczynam już wątpić w istnienie mniej wadliwych egzemplarzy i zastanawiam się, czy jest sens wymieniać na następny..
Może zrobię jeszcze jedno podejście, w poniedziałek zadecyduję.
 

Tomek969

Member
czy to tak mniej wiecej brzmi ?

Probka dzwieku wydawanego przez moja 8 letnia plazme 42" na panelu Samsunga ;)


hotfile .com/ dl/ 19621535/ 9e6eb6a/ Bzzzz-A2.wav. html

hotfile .com/ dl/ 19620735/ 71e3789/ Bzzzz-A1.wav. html

[skasowac spacje w adresach]

Nagrane niestety telefonem GSM wiec tak sobie slychac, probka A1 to bezposrednio za obudowa plazmy stoi od sciany jakies 25cm, probka A2 to telefon w odleglosci 1m od plazmy z przodu przesowany az do sciany 50-60s slychac wlasnie jak jest tuz za plazma.

Czy te nowe B850 tez podobnie dzwiecza ;) ? Moja zaczela wydawac ten dzwiek dopiero po jakis 4 latach, na poczatku bylo to denerwujace poznej juz sie czlowiek przyzwyczail. Mam ochote na 58B850 tylko chyba to juz pozadnego swierszcza dostaje, ale cena tez jest atrakcyjna 1870eur wiec chyba przymkne ucho na to bzyczenie na nastepne dwa lata, a Panasonic 58V10 to ich troche pogielo z cena bo juz lepej chyba za ta kwote kupic Pionnera 6090 z resztek magazynowych.

Moze ktos nagra SWOJEGO komara SAMIEGO ?
 

daruddg

New member
Musze cie zmartwic, bo 58b850 kosztuje 2,8k Euro a nie 1,8k E, 1,8k E to za 50cali zaplacisz. 58 panasonica V nie widzielem przyznam i watpie że istnieje.
Pozdro.
 

WasabiCougar

New member
kurcze, dostałem sprzęt chodzi jak ta lala coś tam sobie leciuteńko bzyczy ale na boga przestańcie robić taką afere!!!! co wy z panasonica jesteście i chcecie za wszelką cenę robić zamieszanie wokół 850???? na rzecz v10???!!! Panowie i Panie ten tv jest niesamowity i nie dajcie się wkręcić w bzyczenie!! Ja pierwsze jak przyszedł tv to z uporem maniaka nasłuchiwałem bzyczenia a nie cieszyłem się z zakupu. Bzdury z bzykaniem na maxa, tv jest genialny i tyle!!!!!! Milego korzystania Wam życzę i kupujcie 850 bez obaw.
P.S.
Właśnie oglądam sobie HBO HD :popcorn: zaje........za :D
 

WasabiCougar

New member
kapsell napisał:
Pytanie do kolegów posiadaczy tego modelu. Planuje zakup tego modelu. Stosunek cena do jakosci to chyba najlepsze co mozna na dzien dzisiejszy znalezs na rynku.
I pytanie: maksymalna odleglosc ogladania u mnie w pokoju to 4m czy to nie za malo jak na 50 cali?
Jak sie prezentuje obrys obiektow, czy nie jest rozmazany?
I ostanie, niektore plazmy (np ogladalem w saturnie Pansa) maja mrugajacy obraz, czy ten efekt jest widoczny w tym modelu?

z gory dzieki za odp
ja mam 50" i pokój w którym stoi tv ma 4,5 szer i wszystko jest ok
 

WasabiCougar

New member
koledzy czy możecie mi naświetylić sprawę softu? skąd ściągnąć najnowszy soft co on daje i jak go zainstalować w tv? Mam również drugie pytanie, jak i co daje podłączenie do internetu?
Dzięki za odp
 
Do góry