Samsung LE40A786 v 856 v 756

dune2

New member
Bez reklam
cacumen napisał:
Kto tu błaznuje ?????

I jak zawsze nie czyta dokładnie......!!!!!

czytam dokladnie ale do Ciebie nie trafia zadne argumenty ze ten Philips ma wspanialy obraz itd to co mam Ci napisac za argumenty jakiego typu oczekujesz ?
Jezus Chrystus ma przemowic ?

Bo z faktow moge tylko przedstawic takie ze wiekszosc posiadaczy Philipsa 9803 piszacych w internecie zachwala go.

Kolejny fakt to ze czterech moich znajomych ma ten TV.Sa nimi zachwyceni a wybierali miesiacami wlasciwy dla siebie.Widzialem na modelu 9803 wiele godzin roznego rodzaju filmow i programow z cyfrowej kablowki UPC i obraz jest poprostu wspanialy.
Zreszta wystarczy wejsc do jakiegokolwiek sklepu gdzie ten tv stoi i ma doprowadzony dobry sygnal by samemu sie przekonac ze ma wspaniala jakosc obrazu.

http://www.realitynet.pl/news.php?extend.5311

Poczytaj za co EISA dala im nagrode i argumentacja EISY jest bardzo logiczna bo to samo widze ja i moi znajomi a ze Ty i paru innych ma cos do tego TV to juz naprawde nie moj problem.

Tak wiec dla Ciebie zadne argumenty moje nie beda dobre a sil wyzszych nie przywolam.
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
dune2 napisał:
czytam dokladnie ale do Ciebie nie trafia zadne argumenty ze ten Philips ma wspanialy obraz itd to co mam Ci napisac za argumenty jakiego typu oczekujesz ?
Jezus Chrystus ma przemowic ?

Bo z faktow moge tylko przedstawic takie ze wiekszosc posiadaczy Philipsa 9803 piszacych w internecie zachwala go.

Kolejny fakt to ze czterech moich znajomych ma ten TV.Sa nimi zachwyceni a wybierali miesiacami wlasciwy dla siebie.Widzialem na modelu 9803 wiele godzin roznego rodzaju filmow i programow z cyfrowej kablowki UPC i obraz jest poprostu wspanialy.
Zreszta wystarczy wejsc do jakiegokolwiek sklepu gdzie ten tv stoi i ma doprowadzony dobry sygnal by samemu sie przekonac ze ma wspaniala jakosc obrazu.

http://www.realitynet.pl/news.php?extend.5311

Poczytaj za co EISA dala im nagrode i argumentacja EISY jest bardzo logiczna bo to samo widze ja i moi znajomi a ze Ty i paru innych ma cos do tego TV to juz naprawde nie moj problem.

Tak wiec dla Ciebie zadne argumenty moje nie beda dobre a sil wyzszych nie przywolam.

Przeczytaj najpierw mój ostatni post:

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=336222&posted=1#post336222

Dla mnie telewizor to nie tylko obraz !!! Ważny jest też dźwięk ,
design a obecnie bardzo funkcje i możliwości multimedialne.

Mogę Ci podać przynajmniej kilka modeli projektorów wideo , których
parametrów obrazu 9803H ...nigdy nie osiągnie...tylko ,że kosztują niby
mniej bo około 6 tysięcy , ale nie mają nic poza tym.
Musisz podłączyć do nich sygnał wideo , oddzielnie dźwięk z kolumnami-
i wtedy okazuje się ,że cena dobrego zestawu np. w wersji "Yamaha"
wzrasta do 12-15 tysięcy.

Pamiętaj również o matrycach "OLED" -parametry takich telewizorów
a produkuje je i "Samsung" czy "Sony" są nieporównywalne nawet do
"Aurei" 9903 , która jest jak tak dobra jak najnowszy model "SKODY"
w porównaniu z "MERCEDESEM" klasy "S" !!!

W cenie różnica też zbliżona , ale jak ktoś ceni sobie perfekcję obrazu
to będzie ...zadowolony !!!!

Ciesze się , że wreszcie zaczynasz pisać z rozmysłem , tylko szkoda
,że nie chcesz mi pomóc...bo nadal za szybko piszesz i ...nieuważnie czytasz.



 

deemahn

New member
Czy Tu Jest Jakis Moderator????

Zajrzalem zeby dowiedziec sie czegos o wymienionych w temacie TV, a przez 4 strony toczy sie jakas dyskusja dwoch panow o wyzszosci swiat bozego narodzenia nad wielkiej nocy. Moze jednak ktos to uporzadkuje?
Pozdrawiam.
 

jameslauver

New member
Witam..Cacumen jestem za toba w calej rozciaglosci.....!!!!!!! ten dune2 to sciemka...juz nie bede pisal co za a co przeciw ale jestem z toba.!! pozdrawiam i trzymaj sie..,p.s mialem dostep do prawie wsztkisch lcd i testewalem je..[podzielam twoje zdanie..:)
 
Do góry