Samsung LE32A451C1

psajtex

New member
Zacytuję kolegę akp z innego wątku:


Listwa na dole
série A552/558 (transparent slim titanium déco)
série A551/557 (transparent déco)
série A553/559 (Silver déco) (na str NL samsunga do wprawdzenia)
série 550/556 (Side speaker déco)
1-3 Europa wsch
1-8 Europa
1 wg Samsung PL tylko te objęte gwarancją w Polsce
3 i 8 mają DVBT
1 nie ma DVBT (pozostałe nie spr)
mimo że nie ma tego w PL instrukcjach podobno wszystkie mają USB
Osobiście tego nie sprawdzałem, cytuję dla zainteresowanych. To nie są 100% informacje.
 

marekmiszczak

New member
Problemy z 451

Mam pytanie do SierżantaHarisa,który jak sądzę ma duże doświadczenie z 451
Proszę też innych o radę.Potrzebowałem 32 cali,wybór padł na 451
U rodziców mam plazmy 42a451
W takiej konfrontacji nie jestem zadowolony z LCD
Problemy - sygnał z UPC niezadowalający z DVD również.
Mam problemy z kolorami,twarze wyraźnie blade,upudrowane,maski.
Chwilowo jestem skazany na te sygnały więc poradźcie jak ustawić,żeby było w miarę komfortowo.Czy egzemplaż może być gorszy od innych i jak to sprawdzić.
Wiem,że moje oceny są subiektywne.Proszę o pomoc
Jeszcze jedno - czy zawieszenie na ścianie nie pogorszy dźwięku bo zdaje się,że głośniki są z tyłu
 
Ostatnia edycja:

rolniczy

New member
Witam wszystkich.
bardzo zainteresowały mnie Wasze wpisy na temat Samsunga LE32A451 i w zasadzie przekonały do zakupu tego modelu :) jednak znalazłem na allegro model LE32A456. Prawdę mówiąc nie widzę różnicy w specyfikacji między tymi modelami ale LE32A456 nie widzę w ogóle na stronie producenta. Różnica w cenie to 250-300 zł na korzyść LE32A456. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaka jest między tymi telewizorami różnica? Czy mimo wszystko lepiej jest kupić LE32A451? Z góry dziękuję za odpowiedź, jestem kompletnym laikiem w tych tematach dlatego zależy mi na Waszych ocenach/opiniach.

Pozdrawiam serdecznie.
 

KoNsul+

New member
Rolniczy patrz głównie na obraz, a w mniejszej mierze kieruj się tutejszymi opiniami na tym forum. Jakiś czas temu też stałem przed wyborem telewizora... Oczywiście uważnie przekopałem to forum i co dostałem ? Mętlik w głowie. Tak więc poszedłem z małżonką wiele razy oglądać w sklepach przeróżne modele. Oglądałem obraz w HD jak i bacznie przyglądałem się jakości obrazu na zwykłej antenie bądź kablówce. Mając ograniczony budżet wybrałem LE32A451 Samsung-a i jestem bardzo zadowolony. Ten model wielokrotnie w konfrontacji z innymi stojącymi obok (np TX-32LX80 Panasonic,LC32D44E Sharp, Toshiba R3500, C3500, 32LG3000, 32LG5000) według mnie i mojej połówki wypadał najlepiej. Dodam również, że do czasu kupna LCD (o którym napisałem) telewizję oglądałem na małym 20" CRT Thomsona. Różnica nieziemska oczywiście na korzyść Samsung-a :)
 

beam_beer

New member
Bry. Odjechane jest już od topicu na wszystkie strony, to może za bardzo nie zgrzeszę. Jestem od wczoraj posiadaczem LE37A451C1 o ile coś nie pokręciłem. Bliźniaczy model 32''. Na dzień dobry w pilocie brakuje przycisku Timera wyłączania. Żonie przy takich rozmiarach pilota brakuje tylko wibracji :) Tyle w uwagach na temat tego tv.
Mam sygnał z tzw. siatki + analogowa prehistoryczna tv sat. Za dużo z tego wyciągnąć nie mogę. Ustawiam kolory w miarę dla powiedzmy tv sat. Przełączam na siatkę - tragedia. Odwrotnie ustawię, czyli siatka OK - to sat na nic. Nie znalazłem opcji zapamiętania danego ustawienia kolorów użytkownika powiedzmy 1, 2 i 3. Kiepsko szukam, czy nie ma czegoś takiego?

Za wszelkie grzechy popełnione świadomie, lub nie; serdecznie żałuję (lub nie) i proszę Adminie o rozgrzeszenie.
 

Boociaan

New member
Widze nikt juz nie uczesniczy w dyskusji na temat sasmunga A 451 32'. ale postanowiałęm, napisac. ja teakze stałem sie posadaczem tego TV:eek: powinien przyjsc w pon. wtedy tez zainteresowanym moge przesłąc fotki z DVD bo narazie czekam na załozenie cyfrowego polastu.:popcorn: jesli Sierżat uczestniczy jescze w tym formum to był bym bardzo zobowiazany o podnie opytmalnych ustaiwien Tegoo Tv. z gory dzieki za odpowiedz
 

mafia35

New member
Bez reklam
Podświetlenie: 8
Kontrast: 100
Ostrość: 5
DNIe - włączony
Cyfr. red. szumów - wyłączony
Czerń HDMI - niski

Kolory dobierz do własnego "oka" :)
 

bugmenup

New member
Pod PC (ustawienia niemalze zgadzaja sie również pod satelitą)
tryb standardowy
podświetlenie 5
kontrast 80
jasność 50
ostrość 70
kolor 45
regulacja czerni wył
kontrast dynamiczny niski
uwydatnienie krawędzi wł
balans bieli: przez. czer 15, wzm czer 10
uwydatnienie krawędzi wł
cyfrowa red szumu wył
czerń hdmi normalny
tryb niebieski wył
 

Voltus

New member
Właśnie dostałem telewizor i jestem zadowolony, znaczy się obraz z kablówki super, ale mam pytanie co znaczy końcówka C1? Czym się różni od tego bez?
 

k0val

New member
jak sądzicie pod ps3 w cenie do 1500zł ten tv to najlepszy wybór?Ma ktoś jakieś lepsze propozycje
 

mafia35

New member
Bez reklam
Jak najbardziej się opłaca. Możesz sprawdzić również model B450. W sumie to to samo ale ma wbudowany tuner mpeg.

Jeśli chodzi o A451 to moim zdaniem (i nie tylko moim) ma lepszy obraz od A551, który jest full HD.
 

flesh

New member
32" SAMSUNG LCD HIGH DEFINITION FREEVIEW TV LE32A456

na ebayu za 290 funtow

czy to jest ten sam model o ktorym mowa w temacie?
obecnie mieszkam w UK i planuje kupić jakiś lcd 32" na swieta lub zaraz po jak beda wyprzedarze. warto sie na ten model zaczaic czy może są już jakieś lepsze opcje w tej cenie?
 
Do góry