Samsung F6770/F6650

Henry

Active member
Bez reklam
Może uda ci się gdzieś znaleźć, w niektórych sklepach, tzw. "niesieciowych" można cenę ponegocjować i zawsze kilka stówek urwać.
Spytaj jeszcze na forum, może ktoś zaproponuje lepszą cenę niż w necie...
 

bhn92

New member
Bez reklam
zamowilem h6400 bo juz mnie glowa boli od jezdzenia bo sklepach i czytania w necie (serio od 3 dni nawala jak nie wiem...) na oleole z turbo przesylka jutro bedzie ,w sobote na finale lm zobacze jak wygladaja mecze ,mam nadzieje ze nie bedzie zle poza obrazem z dekodera interesuje mnie usb dysk i pendrive podpiete jednoczesnie i napisy ,jak widzialem napewno w h6400 fajniej pokazuje napisy niz f5300 nie wiem jak seria f6.
 

miet55

Member
Bez reklam
Od jakiego momentu zaczyna się buforowanie na potrzeby timeshift? Pragnę pomóc znajomemu ale niestety w menu nie widzę opcji żeby dokonać zmian. Obecnie bufor zaczyna się z chwilą włączenia pauzy. Dlaczego nie jest tak jak w innych urządzeniach, mianowicie od włączenia TV, bądź przełączenia kanału?
 

miet55

Member
Bez reklam
@tdx, nie rozumiem pytania. Chodzi o to że jak włączam TV i przychodzę po 1h to mogę cofnąć do punktu włączenia. Obecnie można to zrobić po wcześniejszym kliknięciu w pauzę. Dopiero od tego momentu rejestruje.
 

miet55

Member
Bez reklam
Widzę, że aby użyć funkcji "Timeshift" każdorazowo po włączeniu TV należy ją uaktywnić wciskając "Play" lub "Pause". Jak dla mnie bez sensu jest pozostawienie materiałów z poprzednio oglądanych kanałów i brak automatycznego uaktywnienia timeshift. U mnie na tunerze SAT (Ferguson), jak również na TV (Philips), timeshift zaczyna buforować z chwilą włączenia TV bądź przełączenia na inny kanał. Myślę, że większość odbiorników tak się zachowuje. Widzę, że Samsung wybrał jakąś własną kombinację co chodzi o działanie timeshift'u.
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
Czy ktoś może sprawdzić, czy na tym nowym software 1120 działa mu screen mirroring? Szczerze mówiąc, to nigdy kiedy chce sie coś odtworzyć na tv przed rodzinka, nie działa,lub się coś przycina to WiFi direct, to Allsher i to nieszczesne mirroring :-/ dodam ze tel tez Samsung serii sIII
 

FunKeeRebel

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem nowy i to moj pierwszy post na forum. Zostalem szczesliwym posiadaczem tv Samsung 55F6770 i mam pytanie odnosnie pilota smart... Otoz czy jest mozliwosc uzywania go z tunerem Pace 500 HD lub Ariva 100E? Probowalem przeprowadzic konfiguracje lecz bez powodzenia, mozliwe ze cos zle robilem i nie znalazlo mi zadnego tunera. Jesli nie to czy mozna sprawdzic liste obslugiwanych tunerow? Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam.
 

FunKeeRebel

New member
w faqu masz dokładną instrukcję jak poszukać dekodera/ów i krok po kroku co należy zrobić
Hej.
No wlasnie znalazlem opis w faqu lecz nie znajduje mi moich tunerow dlatego sie zastanawiam czy w ogole ten pilot jest w stanie je obsluzyc...? A jesli nie to jaki dekoder obsluzy? Siedze juz z tym trzeci dzien i nie mam pojecia jak uzywac tylko jednego pilota.
 

FunKeeRebel

New member
Skorzystalem z podanego przez ciebie poradnika i pojawil sie usmiech na mej twarzy hehe pilot smart przelacza kanaly z tym ze zniknela funkcja "warto obejzec" czyli cos za cos? Btw dzialaja oba dekodery. Przy wyborze uslugodawcy wybieram "brak mojego uslugodawcy" i wtedy wylacza sie "warto obejrzec"
 

FunKeeRebel

New member
Życie to sztuka kompromisów ;D A na poważnie dużo więcej zyskasz na pilocie niż na ON TV ;D
Co Prawda to prawda ;) Zostaje przy pilocie Smart Touch :) Dziekuje Ci bardzo tdx bardzo mi pomogles i poprawiles humor ;) Tak na koniec jeszcze male pytanko czy jest mozliwosc poukladania kanalow wedlug wlasnej kolejnosci? Widzialem poradnik w faqu ale czy to zadziala?
 

zxxzz

New member
Chciałem się spytać czy jest różnica w jakim wejściu mam kabel HDMI idący od tunera SAT, a jak tak to w którym: od 1 do 4 wejscia w TV Samsung F6770 najlepszy jest obraz
 
Do góry