Samsung B750

davidov26

New member
samsung LE46B750

Witam
Ja kupilem ten tv choc jeszcze go nie ma i znalazlem test gdzie pisza ,ze ma on system WCE3 link ponizej
Samsung LE46B750 ? Telewizor | opis, informacje ? VideoTesty.pl i w tym tescie jest napisane ,ze ma ten tv WCE3 a w opisie tv ,ktory kupilem jest napisane ,ze ma WCE2 ,link ponizej
Samsung LE46B750 46 inch Full HD 1080p LCD TV
Moje pytanie do kogos kto ma pojecie o tv czy w opisie tv z tego sklepu jest blad czy moze jakies pierwsze wersje mialy WCE2 i dopieo pozniej weszly z WCE3 ?
Nastepne pytanie to jak go sprawdzic przed odbiorem bo tak wlasnie w tym sklepie sie odbywa sprzedaz ,ze jedziesz ogladasz ,sprawdzasz i jak pasuje to bierzesz a jak nie to kasujesz przelew i tyle .Chcialbym sie dowiedziec na co powinienem zwrocic uwage,jak matryce sprawdzic ,co przetestowac moze sa jakies programiki ktorymi sie sprawdza matryce ,szukam i szukam i niby cos znalazlem ale pewny nie jestem .Mam w domu le40b650 T2WXXH version SQ04 i cyfre na dekoderze ariva 100e hd i na kanalach hd jest SUPER ok ale np.na canal + sport 2 w sd na meczu pilki noznej troche czasem smuzy ,100hz motion plus mam ustawiony na plynny jakby cos . Z tego tv jestem bardzo zadowolony a kupilem go w lipcu 2009r za jakies 3300zl w 2w1 internetowym sklepie i pisze tutaj o nim tylko dlatego ,ze b750 byl wmiare tani 699 funtow a nie chcialem za duzo wydawac .Np le46b650 znalazlem nowiutki w pixmania uk za 829 funtow wiec roznica jest spora.Ktos moze powiedziez ,ze moj nie jest calkiem nowy ale on nidgy nie byl uzywany a jest tanszy bo to koncowka seri (ktora wcale dluga nie byla z tego co tutaj na forum wyczytalem ) , albo takie modele ,ktore sie w wielkich sklepach nie sprzedaly .Bede bardzo wdzieczny za pomoc i wypowiedzi .
pozdro dla wytrwalych :?:
 
Ostatnia edycja:
Do góry