Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

Krzychu1

New member
huto
Zapodałem dla Ciebie / a może komuś też się przyda / >>> TUTAJ <<< soft >>> SWU_T-CHU7DEUC_002004_I02_ES000DS000_090604 <<< do UE40B7000

uwaga: tylko 10 sciągnięć w ciągu 90dni :?


suchy@ nie warto... dzisiaj ogladałemw MM... i Saturnie obydwa czyli serii 7 i 8.... i nie zauważyłem żadnej różnicy.... /z wyjątkiem ceny/
acha... w serii 8... nóżka jest nieprzeźroczysta /chyba z metalu/ w 7 jest szklana i ładnie wygląda...
 
Ostatnia edycja:

maly_szcz

New member
rufsiany napisał:
do maly_szcz:
no wlasnie tez sie przymierzalem do widgetow, tylko zniechecila mnie informacja znaleziona gdzies na necie, ze napisane widgety Yahoo trzeba do nich przeslac, zeby uzyskac certyfikat, po czym oni umieszczaja je w swojej galerii. Dla swoich prob potrzebowalbym najpierw je potestowac przez lokalny LAN, czyli bezposrednio z komputera zainstalowac na TV. Ale w tym celu musialbym miec TV z odblokowanym dostepem przez konsole.
Nie wiem jak to zrobic i a tym utknalem
pozdr
Grzegorz
P.S. Dotyczy mojego wczesniejszego postu o widgetach Yahoo: dzieki poradzie od w_brat'a udalo mi sie przywrocic poskie widgety po upgradzie softu! Dzieki!
Nie sprawdzałem dokłądnie, ale swoje widżety mozesz umieszczać w necie, ale są dostępne tylko dla Ciebie (instalujesz je na TV tak samo jak inne). Ale podkreślam,z e mogę się mylić, bo nie sporawdzałem jeszcze dokładnie.


Pozdrawiam.
 

zpoe

New member
ja jestem użytkownikiem UE40B6000 od ponad tygodnia...kilku LCD które mam możliwość oglądać u znajomych, rodziny i jestem zadowolony z zakupu i kupiłbym go ponownie...nie jestem typem "każdy chwali swoje" bo posiadam inny LCD w domu i nie jestem żadnym fanem marki Samsung itp...podłączone do niego xbox 360, cyfra + hd, notebook HP z hdmi...a czy warto dokładać do 7 czy 8 ? moim zdaniem nie...bajery typu wigety, "niby" net (portale dedykowane), odczyt fimów z usb (w 6 można po modyfikacji menu serwisowego można odtwarzać) mnie nie zachęciły do wyciągnięcia następnych $ z kieszeni...net? mam laptopa...usb? mam notebooka po hdmi...moim zdaniem każde urządzenie ma spełniać swoje funkcje...tak jak telefon komórkowy ma dzwonić a nie robić zdjęcia
 
Ostatnia edycja:

Krzychu1

New member
xsisio
Dobrze, ze przerzuciłeś.... :bober: bo widzę, że z mojego upa... już OFF....
Swoją drogą nie wiem czy nie powinniśmy pomyśleć o jakimś "upku" na którym trzymalibyśmy starsze softy do naszych TV... :idea:
... a moze administracja HDforum by w tym pomogła... lub np. jakiś user ma na stałe konto Premium...a w jakimś przyklejonym temacie /lub tutaj/ wykaz z linkami... :D
 

Tellicous

New member
Buforowanie youtube

Koledzy,

Nie macie problemu z buforowaniem filmików z youtube przez kartę sieciową Edimax? U mnie ten problem kiedyś nie występował, a teraz mam z tym problem.

Pozdrawiam forumowiczów
 

megon

New member
Ja mam problem z odtwarzaniem przez TV filmów z napisami - synchronizacja nie działa - ten sam i te same napisy na Mancie są ok. Problem tez jest przez DLNA.

Jak sobie z tym radzicie ?
 

Krzychu1

New member
Użyj >>> SubEdit-Player w którym zmień FPS na 23 976 /zdaje się ze tyle,...
ale dla pewności looknij we wcześniejsze posty, było juz wiele razy opisywane. /użyj funkcji szukaj.. i się upewnisz.
 

Tellicous

New member
Samsung i Proxy??

Nie wiecie czy można na tv z serii B7000 ustawić proxy dla połączenia internetowego? Na laptopie rozwiązało to mój wcześniej opisywany problem z rwaniem filmów z youtube może i na tv by to pomogło jeśli się da ustawić??

Co do napisów to faktycznie zmiana za pomocą subedit rozwiązuje problem.

Pozdrawiam
 

dyndas

New member
Tellicous napisał:
Nie wiecie czy można na tv z serii B7000 ustawić proxy dla połączenia internetowego? Na laptopie rozwiązało to mój wcześniej opisywany problem z rwaniem filmów z youtube może i na tv by to pomogło jeśli się da ustawić??

Nie ma takiej mozliwosci... Chcesz powiedziec ze na laptopie YouTube bez proxy dziala zle a przez proxy dobrze? Nie chce mi sie w to wierzyc.... Chyba ze Twoj operator ogranicza pasmo i w taki sposob zmusza do korzystania z jego proxy serwera.

pzdrw
//T
 

Dejagore

New member
Witam,

Planuję zakup na dniach Samsunga B6000. Mam dwa pytania :

1. Czy na najnowszym sofcie dalej istnieje możliwość odblokowania odtwarzania plików filmowych z USB ?

2. Jaki sklep polecacie ? (lub może - którego unikać)

Pozdrawiam
 

scifo

New member
1 W nowym sofcie zmieniasz na B7000, lub wgrywasz stary i odblokowujesz.
2 Co za różnica ? Telewizory takie same. Gdzie masz taniej, lub bliżej - sam dasz radę;)
 

slawco

New member
Witam!!
Mam problem.
Kupiłem Samsung B7000.
Jak podłączyłem dysk przenośny 500G to telewizor widział dysk, ale nie widział co na nim jest nagrane - chodzi o filmy.
Podłączyłem dysk 160 widzi dysk i nagrane filmy diwix i mkv ale do 4 giga.
Większych już nie widzi.
Tak samo jest z pendrayem.
Proszę pomóżcie
 

Baniapoz

New member
slawco napisał:
Witam!!
Mam problem.
Kupiłem Samsung B7000.
Jak podłączyłem dysk przenośny 500G to telewizor widział dysk, ale nie widział co na nim jest nagrane - chodzi o filmy.
Podłączyłem dysk 160 widzi dysk i nagrane filmy diwix i mkv ale do 4 giga.
Większych już nie widzi.
Tak samo jest z pendrayem.
Proszę pomóżcie

U mnie widzi 500GB i czyta z niego wszystko. Jeżeli ten dysk jest zasilany przez USB to może mieć za mały prąd żeby go rozruszać. To wtakim przypadku pomaga Aktywny HUB USB. POzdrawiam i powodzenia.
 

slawco

New member
Baniapoz napisał:
U mnie widzi 500GB i czyta z niego wszystko. Jeżeli ten dysk jest zasilany przez USB to może mieć za mały prąd żeby go rozruszać. To wtakim przypadku pomaga Aktywny HUB USB. POzdrawiam i powodzenia.

Rozumiem. Aktywny HUB USB. Ale pasywny czy aktywny, bo są dwa rodzaje.
Natomiast na 160 GB też z zasilaniem z USB widzi tylko filmy do 4 GB. Czy to jest normalne?? Bo jak piszesz to u ciebie widzi wszystko.
Nie mogę ogladać filmów o większej pojemności.
Tak samo jest z pendrayem.

Proszę o pomoc i radę.
 
Ostatnia edycja:

Eleonor

Member
ver.T-CHU7DEUC-3000.G

na polskiej stronie jest juz nowy firmware ver.T-CHU7DEUC-3000.G dla b7000

prosze o informacje czy wgranie tego oprogramowania powoduje utrate kanałów ... sortowanie i nazwanie kanałów zajmuje w samsungu bardzo duzo czasu majac np 70 programów ...

ew . jakies zmiany do wersji 2009 ktos cos juz wie ?
 

Tellicous

New member
Problem z dyskiem 500 bg

Cześć,

Też mam tysk 500 gb i ten sam tv, sprawdź czy nie masz dysku sformatowanego na FAT 32 i jak tak to jeszcze raz zapuść format na NTFS i będzie dobrze.

Pozdrawiam
 
Do góry