Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

mari_p

New member
ggregos napisał:
LAN mam podpięty po przewodzie z routera, jest ok - widżety pogody i youtube działają, czekam aż pojawia się jakies inne :)

:hmm: czy jak zakupię wifi na usb i wepnę w jeden z dwóch partów usb to czy będę mógł połączyć mojego laptopa z tv? kompletnie nie wiem jak to zrobić, a może juz nie potrzeba skoro laptop (po wifi) i tv (po kablu LAN) sa w tej samej podsieci?
Ja mam podpiętego 46b7000 do routera kablem i przez wifi odtwarzam media z laptopa, więc jeśli masz po kablu to po co inwestować w jakieś dodatkowe urządzenia??

Mam tylko problem z odtwarzaniem txt przez wifi z kompa. Nie ma takiego problemu z usb. Ktoś wie o co chodzi? Ta sama nazwa i nic... A piszą że powinno chodzić..
 

Max123

New member
Co nowego wnosi nowy firmware do UE7000 i 8000 z dnia 17.04.2009?
xxx.samsung.com/pl/consumer/detail/support.do?group=televisions&type=televisions&subtype=led&model_nm=UE55B7000WW&disp_nm=UE55B7000&language=&cate_type=all&mType=FM&dType=D&vType=&cttID=2242188&prd_ia_cd=02011100&model_cd=UE55B7000WWXXH&menu=download&menu2=detail
 

Tomek_T

New member
Max123 napisał:
Co nowego wnosi nowy firmware do UE7000 i 8000 z dnia 17.04.2009?
xxx.samsung.com/pl/consumer/detail/support.do?group=televisions&type=televisions&subtype=led&model_nm=UE55B7000WW&disp_nm=UE55B7000&language=&cate_type=all&mType=FM&dType=D&vType=&cttID=2242188&prd_ia_cd=02011100&model_cd=UE55B7000WWXXH&menu=download&menu2=detail

Po wgraniu nowego firmware straciłem YouTube PL na rzecz YaHoo .connectedtv.yahoo.com/service/tv-widgets którego nie ma po polsku, poprawiło działanie transweru plików za pomocą SAMSUNG PC Share Manager, i z pewnością jeszcze jakieś kosmetyczne poprawki których nie widać
Ps. istnieje możliwość powrotu do wcześniejszego firmware lecz nie powoduje to powrotu YoTube.
 
Ostatnia edycja:

huto

New member
movie na 6000

halo to znalazlem na niemieckim forum i dotego to fukcjonuje Service Modus Control Sub Option WISELINK MOVIE, WISELINK WRITE & HIGH DEVI na ON i chodza filmy na UE6000 tak jak na UE7000 Milej zabawy Was genau meinst du? in hifi schrieb jemand das man diesen player im SM aktivieren kann kopiert: "Hier ein Feedback zum bereits in diesem Thread erwähnten Trick: Beim B6000 lässt sich Movie Playback im SM problemlos aktivieren: einfach (Achtung: nur für Leute die wissen was sie tun - auf eigene gefahr!) unter Service Menu - Control - Sub Option - WISELINK MOVIE, WISELINK WRITE & HIGH DEVI auf ON stellen."
 

piotrkol

New member
czy ktoś wie co się dzieje z modelem 40B7000? nigdzie nie można go kupić, a ceny podnoszą na ponad 6000? jakaś paranoja!!!! poprzednie stany magazynowe które się wyczerpały były zakupione przy cenie euro 4.7, obecnie euro spadło o ok. 0.4 pln a cane TV poszły do góry - w łeb sobie można palnąć :confused::twisted:
 

ksvrl

New member
Reklama

Ktoś za reklamę musi zapłacić. :p
Moim zdaniem trzeba poczekać miesiąc może dwa i cena musi spaść.
A jak się pojawi B8000 to już na bank spadnie poniżej 5K.
 

nowaczyk

New member
thugnigga napisał:
moj wczoraj pojechal do serwisu - wlasnie z powodu wadliwych glosnikow - brzeczacych nawet przy niewysokiej glosnosci oraz z przesadzonego flashlightingu... jak nie naprawia to dziekuje :>
co innego jakby ten tv kosztowal 2k wtedy bym sie nie czepial..

ps: do pilota sie bardzo przyzwyczailem przez tydzien - wygodny i przyjemny w dotyku.. troche za duza czcionka jak dla mnie ale poza tym oryginalny wyglad.. oczywiscie kilka guzikow jest umieszczonych zupelnie "z dupy" ale to chyba cecha kazdego pilota..

I jak TV po powrocie z serwisu? Mam identyczny problem jak Ty. Dymki na calym ekranie i pierdzenie glosnika nawet przy normalnej glośności. Wstyd przy cenie prawie 11 tys (55 cale).
 

Cezar45

New member
nowaczyk napisał:
I jak TV po powrocie z serwisu? Mam identyczny problem jak Ty. Dymki na calym ekranie i pierdzenie glosnika nawet przy normalnej glośności. Wstyd przy cenie prawie 11 tys (55 cale).
Do licha jeśli można to niech się wypowiedzą inni właściciele 55,czy ten problem ich też dotyczy,czy też jest to pojedyńczy przypadek.Akurat się zastanawiam nad zakupem tego modelu i teraz zaczynają mnie ogarniać wątpliwości,czy to jest dobry wybór...
 

edii2

New member
U mnie to samo na 55" a oprucz tego jak jest biale tlo to w rogach jest lekko ciemniejszy.Ciekawe czy mozna to zreklamowac.
 

rbialas1

New member
Znikające Youtube na UE46B7000

tomaszek1975 napisał:
wczoraj jak weszlem na nata przez tv pojawila sie aktualizacja i weszlo spowrotem youtube


A na jakim sofcie ? bo niestety po zmianie softu na nowy Youtube znika i nic nie pomaga - czy ktoś wie co ztym zrobić ???
 

tomaszek1975

New member
na najnowszym po wejsciu na neta pojawila sie aktualizacja i instalacja . troche bez sensu bo sie nie mam wplywu co sie instaluje . poszlo z automatu . youtube wrocilo, zas nie ma yahoo i doszla pogoda, troche lepsza jak byla
 

Max123

New member
Cezar45 napisał:
Do licha jeśli można to niech się wypowiedzą inni właściciele 55,czy ten problem ich też dotyczy,czy też jest to pojedyńczy przypadek.Akurat się zastanawiam nad zakupem tego modelu i teraz zaczynają mnie ogarniać wątpliwości,czy to jest dobry wybór...
U mnie w lewym dolnym rogu przy czarnym ekranie lekko widoczne jest podświetlenie, ale nie robię z tego problemu, bo w normalnym użytkowaniu jest to niewidoczne, tzn. niezauważalne.
Dźwięk 2x15 W (model 55-cali) z dwoma tylnymi subwooferami jest dość dobry jak na TV o grubości 3 cm. Mam porównanie do poprzedniego mojego TV Samsung 40M86 BD, bo teraz basy są wyraźnie słyszalne, a i sam dźwięk wyraźniejszy i bardziej silny.
Od TV o takich gabarytach nie oczekiwałbym jednak cudów...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
telewizory B 7000 są dostępne jeszcze w "starych" w starych cenach .
Clouding w serii 55" - nie spotkałem się. Clouding nie podlega gwarancji - chyba że znacznie odbiega od norm.
Na testowanych nie ma śladu:
038_P1190366.JPG


040_P1190146.JPG
 

ksvrl

New member
Nowa cena

A kiedy będzie po nowej cenie? I w związku z kampanią reklamową czy przypadkiem nie będzie ona wyższa :confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
stara czyli niższa cena była tylko przy pierwszej dostawie.
Nowa cena - czyli wyższa jest w kolejnych dostawach.
W sprawie dostępności i cen pisz na priw.
 

Wladek_76

New member
Youtube

Tomek_T napisał:
Bardzo możliwe jeśli aktualizowało sie tylko Yutube (auto), a nie całe firmware przez USB.
Witam.
Chciałem wszystkich powitać jako nowy forumowicz.
Mam Ue40b7000 i w związku z tym pytanie, czy komuś udało się zarejesrować w usłudze YOUTUBE, lub też włączyć wyszukiwanie filmów w tym widgecie?

Pozdr.
 

nowaczyk

New member
@Kiki
A w jakich warunkach testowałeś? W oświetlonym pomieszczeniu faktycznie prawie tego nie widać. Ale w ciemnym pomieszczeniu jeżeli wyświetlany obraz jest ciemny i do tego ma ma czarne pasy (np. "300") to jest masakra (przynajmniej na moim)

Jedyne co pomaga to włączyć opcje ECO na auto. Jest wtedy troche lepiej. Ale za taką kase to jest dla mnie porażka.
 
Do góry