Samsung 46ES6570 - można zadawać pytania

tdx

New member
Bez reklam
1tak
2potrzebujesz aplikacji na androida youtube remote

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

tomitar

New member
Ale napisz z jakiego urządzenia będzie mirror i na jakiej ver androida?

1. chyba źle opisałem problem :)
chodzi mi o to że w moim tv (46es6570) aby przesłać film z YT na film muszę wejść w SmartHuba
i uruchomić aplikację YT wtedy telewizor jest widoczny zarówno w oryginalnej aplikacji na telefonie
YT jak i YT remote, jednak po wyjściu ze Smart Huba na np. HDMI1 widoczność telewizora w
telefonie znika a u znajomego w trakcie oglądania np. telewizji bez ruszania pilota ma tą widoczność
cały czas i może wysyłać film z YT kiedy chce

2. jeśli chodzi o screen mirroring to nie za bardzo wiem gdzie się tą opcję ustawia w samym telewizorze
bo jesli chodzi o telefon to mam S4 z androidem 4.3 i znalazłem opcję screen mirroring jednak po jej
włączeniu telefon nie widzi telewizora
 

tdx

New member
Bez reklam
Kurcze nie zauwazylem ze masz model es a nie f.
W wersji f wystarczy wlaczyc zrodlo screen mirroring i tv nadsluchuje.

Moze Twoj znajomy ma f a nie es i stad ta roznica. Bo w f faktycznie yt mozesz odpalic z dowolnego miejca

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

tomwew

New member
witam panowie mam pytanie posiadam tv samsung Samsung 46ES6570 , pilot do tv jest nie podświetlany co mnie bardzo w nocy jak leże na łóżku irytuje, do poprzedniego tv miałem tego pilota PILOT SAMSUNG BN59-01054A 3D SMART TV link : PILOT SAMSUNG BN59-01054A 3D SMART TV , czy jeżeli dokopię tego pilota będzie działał z moim Samsung 46ES6570 lub jakiego pilota oryginalnego samsunga dokupić żeby miał podświetlenie i w pleni współpracował. ??
oraz czy pilot do smart control będzie działał z moim tv? pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Chase

Member
Powiedzcie mi jak jest z aplikacją Netflix w tym modelu telewizora? Czy można ją normalnie ściągnąć poprzez Smart Hub? Sam nie mogę niestety tego chwilowo sprawdzić - karta sieciowa padła i zastanawiam się czy dla aplikacji Netflix warto inwestować w naprawę/wymianę.
 
Do góry