Resident Evil 5

SierzantHarris

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Sierżancie, co ubodło Twą konsolę MS? Znów?

Niestety Shade ale to się nie stało lecz już było po powrocie z serwisu. W czasie grania zwyczajnie randomowo gaśnie ekran podczas gry na kilka sekund.(fajnie jak w fifie koleś leci sam na sam z moim bramkarzem i nagle...:eek:k:). Do tego pada już napęd (całe kilka miesięcy życia...) i czyta płyty średnio za 15stym razem. Odnośnie porównania Re5 to mam nadzieję że wersja ps3 jest zwyczajnie "wcześniejszą" albo że jakiś fanboy x360 z photoshopem coś zamotał...
 

dienekes' shade

New member
Oj, skąd ja to znam :( Moja odnowiona plejka, owszem, czytała płyty (w odróżnieniu od pierwszej, w której padł czytnik BD) ale na dzień dobry, gubiła łączność z padami :rolleyes: "Ubaw" miałem podobny, np. pędzę autem na czele stawki, zbliżam się do zakrętu i -puff- pad się wyłączał, a ja demonstrowałem kolizję z bandą. Nawet nie mogłem włączyć pauzy...

Nie ma to jak oddać klientowi, w ramach naprawy, wadliwy sprzęt, co? :( Polska... Szczerze współczuję :roll:

Świadomość, że zdjęcia dużo łatwiej można przekłamać, winna nas uspokoić. Fundamentaliści x' a nie takie rzeczy już robili, więc może R5 na ps3 będzie wyglądał całkiem, całkiem :)
 

28olobmaB

Banned
No właśnie. Dziesięć dni już upływa od ostatniej aktualizacji. PSN trochę przegina pałe :???: .

Chyba sobie wszyscy pracownicy PSN wzieli wolne New Year Holidays. W tym roku wystarczyło wziąść 1 dzień urlopu żeby prawie przez tydzień nie pracować.

PS. Jeżeli chodzi o porównanie to tym razem propagandziści-manipulatorzy, przeszkoleni w wyłączaniu HDMI Full RGB w XMB, popełnili falstart. Jakim cudem powstały porównania dem RE5 na PS3/Xbox360, skoro demo na PS3 jeszcze się nie ukazało?!?!?!

Rozumiem że może jakies duże redakcje mają demo wcześniej, ale przecież pokjawiły się zwykłe prywatne blogi , gdzie niby ktoś robi parę fotek u siebie w domu i niby widac jakąś różnicę. Fanboje MS są naprawde zdesperowani.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Też myslę ,że nie bedzie większych różnic !! Dlatego z niecierpliwoscią czekam na to demko, żeby zrobic porównanie ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Doczekalismy noworocznej aktualizacji:roll: Nie dość że z opóżnieniem to nic ciekawego nie dodali :( Coś strasznie zwlekaja z demkiem R5 ,czy z przyczyny oszpeconej wersji ??:???:
 

darok

New member
Mam wrażenie że ps3 jest olewane przez producentów gier na xbox już dawno mają demo re5 a nas mają w dupie przecież to klasyka gatunku na ps więc powinno być najpierw na sony tym bardziej że bardziej zarobią na użytkownikach ps3 niż na piraconych grach na xbox
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja tam podejrzewam (tylko domysły) że właśnie dlatego że dopracowują Re5 na ps3. Widziałem kilka porównań, nie twierdzę że na bank prawdziwych ale na nich wersja na ps3 wyglądała duuużo gorzej od tej z x360. A jeśli tak to o.k., jeśli mamy czekać dłużej na lepiej doszlifowaną grę to nie ma sprawy. A co do twojej tezy o zarabianiu na ps3 bo tam nie piracą - daj spokój z tymi wyssanymi z palca bzdetami bo jak wszyscy dobrze wiedzą, piractwo na x360 (na całym świecie) to zaledwie ułameczek.
 

Mefju

New member
Możliwe ,że my poczekamy na demko np. dla tego ,że Microsoft sypnął groszem?:cool:Za dodatek ekskluzywny do GTA IV , Micro zapłacił z 50 mln. dolarków.
 

LASHER77

New member
resident 5

Residen 5-teczka wchodzi 30 marca a nie jak niektórzy mówią że na gwiazdke a demko jest już dostępne w play store.
 
Do góry