Red Dead Redemption

Peek

New member
Bez reklam
Gra zapowiada się świetnie sam ostrze sobie na nią zęby zwłaszcza, że jest tworzona na silniku GTA, chyba w tej chwili najlepszym dla sandboxów.
 

Peek

New member
Bez reklam
rdrcapa.jpg

Gra zapowiada się niezwykle smakowicie! Game Infomrer dał jej 9.75/10 co podobno często sie nie zdarza, ale przecież znaczek R* mówi sam za siebie.

Ja osobiście już dawno dodałem do listy zakupów na okres przedwakacyjny (sezon ogórkowy przypadnie w tym roku na okres czerwca, lipca i prawie całego sierpnia). Na liście zakupów mam też Fifa World Cup (już zakupiona), Alan Wake i Splinter Cell Conviction. Potem na wspomniany sezon ogórkowy daje spokój, bo przecież tyle gier to niemały wydatek. W maju z ciekawych tytułów mamy jeszcze UFC 2010, ale według mnie to to samo co w zeszłym roku, a postacie ruszają się okropnie sztywno, dlatego czekam bardziej na EA MMA)

Jeśli chodzi o RDR to już teraz wiadomo, że jest to murowany "Must Have".
 

kapsell

New member
Bez reklam
Tak, to musi byc hit. Oboki Alana to tytul ktory najbardziej mnie cieszy w najblizszym czasie. Nie ukrywam ze po "polskim" Call of Juarez 1 i 2 tematy dzikiego zachodu bardzo mnie wciagnely.
 

Peek

New member
Bez reklam
Właśnie, bo oprócz klimatu mamy jeszcze niewykorzystany do końca potencjał dzikiego zachodu (w tej generacji raptem jedna dobra gra CoJ:BiB). Poza tym niecodziennie jakaś gra dostaje 9.75 od GameInformera, a to już coś tam mówi.

Ps. Jak pisałem wcześniej też czekam na Alana.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jeśli tylko wyciągnęli wnioski z gta4 i poprawili misje (nudaa) oraz dodali kupę rzeczy do roboty (w gta4 poza misjami fabularnymi nie było do roboty nic), jakieś minigierki oraz misjie poboczne to będzie hicior na maksa.

Alana mam i gram - polecam.
 

Peek

New member
Bez reklam
Właśnie gra mam słynąć z ogromnej ilości minigierek i zadań pobocznych (minigierki np siłowanie się na rękę czy uderzanie nożem między palcami w saloonie, zadania poboczne np szukanie meża porzuconej panny młodej itp., także nie powinieneś się zawieść). Co do misji to nie wiem.

PS. Możesz mi napisać na priv wrażenia z Alan Wake?
 

Peek

New member
Bez reklam
Wczoraj tak dla przypomnienia zapuściłem CoJ:BIB, jeśli RDR nie zawiedzie to bedzie to murowany hicior!!! Ja trochę zatęksniłem za klimatem dzikiego zachodu.
 

Peek

New member
Bez reklam
Czytałem, że RDR ma sprostać wszelkim oczekiwaniom nie tylko odnośnie zadań, klimatu i fabuły, ale też grafiki. Silnik RAGE widać, że w porównaniu do GTA IV został mocno podszlifowany a i podobno bedziemy mieć do czynienia ze znacznie wiekszą powierzchnią niż Liberty City. Kolejna gra tylko na Konsole.

Nie ma co, granie na PC umiera.

Tak czy siak mamy kolejny must have, na który trzeba znaleźć fundusze. Ciekawe który z nowych nabytków najbardziej do mnie trafi: Alan Wake, Fifa World Cup (obiema grami jestem kompletnie zauroczony), Splinter Cell (bardzo dobra gra, ale nie must have) czy może RDR (mam nadzieje, że kupię).
 
Ostatnia edycja:

kapsell

New member
Bez reklam
Na PC umiera? Moze tak. Ale graficznie nie. C.Yerli z Crytek'a powiedzial ze nowy Crisis 2 bedzie wygladal lepiej na pc niz na konsole.
 

Peek

New member
Bez reklam
Pytanie tylko:

1) Jakim kosztem? (20fps/s?)
2) W czym? (anti-aliasing? grając na kanapie dalej od TV mi nie przeszkadza jego brak)
3) Kiedy ukaże sie komputer z 8-rdzeniowym procesorem połączonym z układem graficznym jak w PS3 - czyli kiedy grafika Crysisa 2 bedzie taka jak na PS3? Bo przy wydaniu gry nie sądze, by były róznice w grafice pomiędzy PC a konsolami (taj jak nie było ich w Modern Warfare 2 i Bad Company 2), a za 2 lata jak już będzie różnica, wyjdą nowe konsole.

Wracając do RDR, szkoda, że nie zdążyłem obejrzeć tego nowego gampelayu...
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Póki wychodzą takie gry jak StarCraft 2 czy Dragon Age granie na lapku podpiętym do dużego telewizora będzie miało dla mnie zawsze sens. Żadna konsola się tutaj nie sprawdzi. Nie wiem, czy obecna generacja potrwa jeszcze 2 czy lat 5, ale jeśli chodzi o grafikę to przy takim postępie technicznym PC na dłuższą metę zawsze będzie wyprzedzał konsole. Jestem pewien, że przykładowo Crysis 2, Rage, czy Doom 4 będą wyglądać na konsolach dużo słabiej.
 
Do góry