Ps4 czy warto

yogut

New member
Mam takie pytanie, co oznacza jak w liście elementów do pobrania w ps store mam jakieś pozycje oznaczone jako "Zakupione" bez możliwości ich pobrania? Są to jakies DLC do God of War, ktore byly rozdawane na święta. Obecnie nie mam God of war, czy jak zakupie gre to opcja pobrania tych DLC się odblokuje? Pytanie może dla niektórych głupie ale dla sprawdzenia pobralem jakies losowe inne darmowe DLC do gry której nie mam i tam akurat była opcja pobrania. Stąd moje wątpliwości czy będe miał dostępne te DLC do pobrania po kupieniu i pobraniu God of War.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Z tego co piszesz to zakładam że są to jakieś przedmioty odblokowane w samej grze.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W takim razie musisz zainstalować grę i wtedy bedziesz miał dostęp do tej zawartości.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem,czy będzie mi się chciało grać w ten remaster (swego czasu kozak gierka) :
[youtube]TKnOFtcjIFI[/youtube]

Zobaczymy jak wypadnie remake jedynki.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sam kupiłem 1 na próbę, ale to przelogowywanie mnie denerwowało. Wywaliło mi też grę parę razy i musiałem włączać internet przelogować się i znowu wyłączać. Ogólnie lipa i wolę jednak płytę. Kupuję, przechodzę i sprzedaję.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzieje się tak, bo wielu cwaniaków kupuje od innych i wystawia jako swoje.
Czyli ktoś kupuje 10 dostępów do gry, za te 80zł (10x8zł) i wystawia jako swoje, robiąc z tego np. 8 tysięcy.

Jest kilku, którzy cały proceder udostępniania robią od początku, do końca.
Jeżeli coś nie działa, to też w ciągu godziny dosyłają.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dzieje się tak, bo wielu cwaniaków kupuje od innych i wystawia jako swoje.
Czyli ktoś kupuje 10 dostępów do gry, za te 80zł (10x8zł) i wystawia jako swoje, robiąc z tego np. 8 tysięcy.

Jest kilku, którzy cały proceder udostępniania robią od początku, do końca.
Jeżeli coś nie działa, to też w ciągu godziny dosyłają.

Tak, jak kupi taki piramida co siedzi 26 godzin na dobe to spokojnie kupi i przejdzie singla w 2 - 3 dni. Nie zdaza zablokowac konta :)

Ale dla normalnego uzytkowania trzeba usmiechnac sie do Argentyny :)
Nawet polubulem nasza ambasade w argentynie i uwazam ze wkoncu na cos sie przydala :) Wszyscy rejestruja konta M$ na jej adres i kupuja gierki :)

Wiec masz gierki kupione na siebie, na legalu i w dobrych cenach xD
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dzieje się tak, bo wielu cwaniaków kupuje od innych i wystawia jako swoje.
Czyli ktoś kupuje 10 dostępów do gry, za te 80zł (10x8zł) i wystawia jako swoje, robiąc z tego np. 8 tysięcy.

Jest kilku, którzy cały proceder udostępniania robią od początku, do końca.
Jeżeli coś nie działa, to też w ciągu godziny dosyłają.
Od takiego kupiłem. Ciągle nie jest to idealne, wiem, że za parę złotych nie ma co narzekać, ale mimo wszystko efekt końcowy jest taki sobie. Do tego zawsze istnieje ryzyko bana, pewnie małe, ale jednak.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tak, jak kupi taki piramida co siedzi 26 godzin na dobe to spokojnie kupi i przejdzie singla w 2 - 3 dni. Nie zdaza zablokowac konta :)



Ale dla normalnego uzytkowania trzeba usmiechnac sie do Argentyny :)

Nawet polubulem nasza ambasade w argentynie i uwazam ze wkoncu na cos sie przydala :) Wszyscy rejestruja konta M$ na jej adres i kupuja gierki :)



Wiec masz gierki kupione na siebie, na legalu i w dobrych cenach xD
Teraz to i tak trzeba kupować zdrapki. Wcześniej działał Revolut. Tam były ceny. AC Origins Gold za 17 zł, gdzie u nas po 259 zł czy więcej chodził :D
W sumie dobrze, że tylko tyle wydałem, bo gra słaba.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie psiocz
Origins byl fajny, powrot do starego AC a nie te badziewia syndicate, unity itp.
 
Do góry