Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mogłeś zaoszczędzić też na konsoli skoro lubisz "grać" na YT:p

Wierzysz we wszystko co napiszę :-D
Przecież ja nie kupiłem żadnej konsoli,a wszystkie informacje,czy screeny,które wrzuciłem,znalazłem w sieci :mrgreen:

Kiedy zabierasz się za The Last of Us?

Przecież już przeszedłem,pewnie przeoczyłeś ;-)
A nie,jednak nie przeszedłem :-D
Nie wiem jeszcze kiedy,ale na bank będę ogrywał ;)
 

yogut

New member
Mam takie pytanie dotyczace gier (pudełkowych)w edycjach specjalnych tzw goty, które zawierają wszystkie dodatki i dlc. Czy te dodatki i dlc są dołączane w formie kodów czy są jakby wgrane na tej płycie. Czyli czy kupując używaną grę czy może się zdarzyć że kody na DLC czy dodatki są juz jakby wykorzystane.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
:)E, tam. To dopiero wydanie. I cena na poziomie , wykonanie też:) 83 cm perfekcji.
SEIZO, bierzesz ? To Wasz z Panto , ulubiony motyw z Boodborne:krol:
BLOODBORNE THE OLD HUNTERS THE HUNTER STATUE - Sklep internetowy Aliens Group

Lejdi Marysia bardziej mi się podoba :D:D

0
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie, dobre. Nawet bardzo dobre :D Na wymagającym poziomie trudności ukończenie zajęło mi 12-13 godzin z szukaniem znajdziek i monet. Ogólnie na zakończenie miałem ponad 70% skarbów, więc jak na dodatek czas ok. Graficznie super, wydaje mi się nawet że lepiej niż w U4, ale tym razem grałem na prosiaku :D Fabuła ciekawa, lokacje ładne, poprawione nieco strzelanie na plus. Dziewczyny rzucają czasami fajnymi tekstami. Dubbing na dobrym poziomie. Za 130 zł to nawet nie ma się co zastanawiać.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
No dobra, tak poważnie to niegrywalny i infantylny gniot nie warty tej kasy :p

Sprawdź Yakuza 0 :D, a potem Yakuza Kiwami, Persona 5, Infamous też przyjemny, fabuła nijaka, ale rozgrywka spoko, The Order i Ratcheta też śmiało można łykać.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seizo i Kinga na Gamescom :-D
(od 4:04 gościu mówi od kiedy będzie dostępna beta Star Wars Battlefront 2 ;)) :

[youtube]x2CMKNYUlkc[/youtube]
 
Do góry