Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pewnie, że nie. Płyta to płyta :D Nieraz kupowałem zestawy z Niemczech 2+1 gratis. Po sprzedaży zapychaczy moja gra wychodziła za darmo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co tam masz ? Pochwal się :-D
Cyberbuga Ci nie przyjęli... ?

Same stare gnioty, Fifa 21, Mortal 11 itd :)
Generalnie wydania fizyczne, już mi nie podchodzą.
Gdyby nie to, że można odsprzedać, to już bym się nie bawił w żadne płyty. Już dosyć się w życiu nakolekcjonowałem.
Na dysku jak są, to wszystko jest pod ręką, szybciej, wygodniej, bez jakiegoś wyciągania z pudelek, wkładania, a idź pan.
Piękne to były czasy, ale co wygoda, to wygoda.

Chore jest też to, że wydania cyfrowe są takie drogie.
Gdyby to było 1/3 ceny pudełka, to brałbym i już nawet się nie bawił w jakieś odsprzedaże, czy wymiany.
XB tutaj że tymi zakupami przez VPN, dużo lepiej wypada.

Cyberpunk czeka na przelew, jeszcze nie dotarł.
 

pantomima

Banned
Premiera w 2021 i cisza ?
Gra wyglada fenomenalnie jak na moje oko . Chyba dlatego , że to moje klimaty .
Oby więcej takich pozycji.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajny ten GP, nie ma co gadać.

Wrecka dostałem dopiero w prezencie na PS5, więc nie opchnę, dodatkowo kupiłem też wszystkie dodatki, chociaż mam już i tak kupione na XSX. Dirta5 ograłem na XSX za 5zł, a parę dni temu kupiłem płytę na PS5, ale to bardziej z ciekawości, żeby sprawdzić jak się mają te triggery, chociaż jak na arcade, świetne. Tak się powinno robić model jazdy w arcadówkach. Teraz poluję na Cold War.


Skończyłem też Uncharted4, świetnie to wygląda na 4K/PS5 (pewnie też na PRO), dopieszczona graficznie, ta dbałość o szczegóły, detale. Dobrze, że tego nie kończyłem na PS4 i FHD, bo to dwie różne gry i wrażenia.

Nie przekonuje mnie natomiast fabularnie TLOU2, nie czuje tego.
No, ale dopiero pare godzin, zobaczymy dalej.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Moim zdaniem ogolnie ps5 robi robótkę 4k hdr 60 klatek 😀 ja teraz to pykam polecam mega gierka piękna bajeczna grafika płynność super sterowaniem postaciom świetne światy gra mega 9/10 oczywscie prezent na walentynki od kobitki:)
 

Attachments

  • 16135590777547299136316848238392.jpg
    16135590777547299136316848238392.jpg
    35 KB · Wyś: 11

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Fajny ten GP, nie ma co gadać.

Wrecka dostałem dopiero w prezencie na PS5, więc nie opchnę, dodatkowo kupiłem też wszystkie dodatki, chociaż mam już i tak kupione na XSX. Dirta5 ograłem na XSX za 5zł, a parę dni temu kupiłem płytę na PS5, ale to bardziej z ciekawości, żeby sprawdzić jak się mają te triggery, chociaż jak na arcade, świetne. Tak się powinno robić model jazdy w arcadówkach. Teraz poluję na Cold War.


Skończyłem też Uncharted4, świetnie to wygląda na 4K/PS5 (pewnie też na PRO), dopieszczona graficznie, ta dbałość o szczegóły, detale. Dobrze, że tego nie kończyłem na PS4 i FHD, bo to dwie różne gry i wrażenia.

Nie przekonuje mnie natomiast fabularnie TLOU2, nie czuje tego.
No, ale dopiero pare godzin, zobaczymy dalej.
Uncharted do tej pory jedna z ładniejszych gier. Grałeś coś więcej w Horizon Zero Dawn? Mechanika poruszania się maszyn to prawdziwy majstersztyk. Tak samo uszkodzenia jakie można zadawać. Jak strzelisz w nogę to kuleją itd.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, chwilę pograłem. Już po szkoleniu i pierwsza wyprawa. Ładna gra, sprawdzę w wolnej chwili mechanikę i całą resztę, za dużo tych gier do ogrania. Teraz się biorę za Detroit, mam już parę godzin za sobą.
Potem dokończę może TLOU2 i Days Gone.

Jak ustawić tą ikonę "explore", z tego co widać, jakieś newsy tam się pojawiają:

342364721.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tak, chwilę pograłem. Już po szkoleniu i pierwsza wyprawa. Ładna gra, sprawdzę w wolnej chwili mechanikę i całą resztę, za dużo tych gier do ogrania. Teraz się biorę za Detroit, mam już parę godzin za sobą.

Potem dokończę może TLOU2 i Days Gone.



Jak ustawić tą ikonę "explore", z tego co widać, jakieś newsy tam się pojawiają:



342364721.jpg
Świetna sprawa z tymi grami. Miałem tak jak kupiłem Prosiaka :D Nie grałem w żadną grę wcześniej i miałem grania na jakieś 2 lata. Same świetne produkcję. Teraz nie mam w co grać i konsole stoją od kilku tygodni.
 
Do góry