Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To są prawdziwe oldschoole (ciekawie wyglądają na TV) :grin:
[youtube]FVatG--faZI[/youtube]
[youtube]8-qFhlPMux4[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mnie kusił Switch kiedyś, aby ograć wszystkie nowe Mario i Zelde. Nawet kupiłem raz w dobrej cenie, ale ostatecznie zrezygnowałem. Miałeś kiedyś okazję pograć w te produkcje Nintendo?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potwierdzam, mam nawet fote ; )

fanatic_gamer_Adrian_Sommeling.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przeszedłem CoD. Grafika, audio, frajda z gry na duży plus. Nie zmienia to faktu, że to zwykła liniówka, czyli jak to było tu pisane prowadzenie za rączkę. Checkpointy robione co 30 sekund i bardzo łatwy poziom gry gdy gramy na "normalnym". Coś jak Gears of War. Przejść i zapomnieć ;)
Platyna wydaje się banalna do wbicia, ale szkoda mi czasu na tę grę. Wbijam pucharki tylko w wyjątkowych dla mnie produkcjach kiedy sprawia mi to frajdę.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tą różnicą, że mnie akurat GOW zmęczyło, COD wręcz przeciwnie.
Jedna i druga, wymiata graficznie, ale audio w COD, to klękajcie narody.
Chcesz "otwarty" świat, to masz Warzone i dużą powierzchnie do dyspozycji.
Fabuła tradycyjnie, jest tylko dodatkiem i udanym w tym wypadku.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja nie mówię, że to źle. Ot jak można narzekać na liniówke, że jest to prowadzenie za rączkę. TLoU to typowa liniówka, a ograłem ją dwa razy z przyjemnością. CoD napewno nie zagram drugi raz, bo w ciągu kolejnych kilku lat wyjdą pewnie z 3 nowe części :D Bawiłem się dobrze w tą część i pewnie ogram kolejne jak wyjdą.

Pozostało pytanie w co teraz grać, aby się nie nudzić do 29 maja?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lubie, ale niekoniecznie chodzenia : )
Ja jestem z tych, co lubią wjeżdzać na krawężnik 20x i obserwować z boku jak pracuje zawieszenie, a niekoniecznie zapierdzielać 250km/h w NFS i obijać się bezwiednie od ściany :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja w ogóle nie gram w wyścigi. Korci mnie zakup Far Cry 5 i przejście jeszcze raz... Akurat się wyrobię na koniec maja. Nie widzę alternatywy na tę chwilę.

Edit:
Infamous ktoś sprawdzał?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Który, Second Son? To staroć już jest.
Grałem kilka godzin, w swoim czasie to był hicior, ale mnie wynudził.
 
Do góry