Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Dlaczego ? :mrgreen::-D:wink:
https://www.youtube.com/watch?v=ia8bhFoqkVE

Grał już ktoś w "Dark Souls 3" ? :wink:
Grał i zapowiada się miazga. Co prawda płyta była w napędzie może z godzinkę, bo niestety nie wyrobiłem się na czas Wiedźminem więc wsunąłem ją tylko z ciekawości ale to wystarczyło i śmiało mogę stwierdzić że oceny nie kłamały. Dotarłem do pierwszego bossa którego udało mi się ubić za pierwszym razem :shock: Klimat jest genialny. Graficznie wypada bardzo dobrze, baaa co ja piszę wypada nawet bardzo dobrze. Sterowanie bardziej dynamiczne.
Jednym słowem, przydałoby się kilka dodatkowych godzin w ciągu doby, aby to wszystko jakoś pogodzić.
 
Ostatnia edycja:

Kolos28

New member
No co do grafiki to oglądając gameplay mam wrażenie, że Bloodborne lepiej wygląda. Czytałem opinie, że DS3 jest zaraz za BB jeśli chodzi o gry soulsowe ☺
Korci mnie aby kupić ale chyba się wstrzymam i poczekam na U4 ☺

Tapatalk - S5
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To zależy co masz na myśli pisząc "3D". Jak już to 2.5D, a dla mnie to Crash 2D.
Jako stary gracz pewnie wiesz o co mi chodzi, a akurat piszę o gameplayu a nie o grafice.
Jest gdzieś w sieci gorąca dyskusja na ten temat.
Gry 2D to gry z płaską powierzchnią gdzie poruszasz się na ekranie tylko w określonym kierunku prawo albo lewo. Ewentualnie można podskoczyć czy przykucnąć. Dobrym przykładem 2D jest Mario na NESa, ale o tym zapewne bardzo dobrze wiesz.
2.5D to z kolei rozszerzenie 2D i tzw. pseudo 3D. Wywołuje jedynie złudzenie trójwymiarowości, ale w dalszym ciągu grasz na płaskiej powierzchni z trójwymiarowym tłem. np. Street Fighter V, czy Little Big Planet.
Crash ma możliwość poruszania się w pełnym trójwymiarze, w dowolnym kierunku (360 stopni) więc działa pełnym 3D, tak jak Ratchet and Clank (pomijając oczywiście te poziomy stricte 2,5D, bo kilka takich w grze również wystąpiło 34 minuta 35 sekunda https://www.youtube.com/watch?v=6jyIoSALlVE reszta to poziomy 3D)

Oczywiście porównująć dzisiejsze gry 3D to tych z 1996 roku, można mieć co do tego pewne wątpliwości.
 

Kolos28

New member
Już gram w Dark Souls 3.
Świetna gra. Gram od wczoraj i delektuje się każdym centymetrem tego świata. Dosłownie staram się zaglądać w każdy zakamarek ☺
Polecam.
Zagrywam również w Dirt Rally, który jest cudowny...

Tapatalk - S5
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Od 15-17 startuje otwarta beta. Zobaczymy ile jest warty nowy Doom.
Po około godzinie czasu (dłużej nie wytrzymałem) spędzonego przy becie stwierzam że jest słabo, nawet bardzo słabo. Jeżeli kampania będzie kiepska to dostaniem gówno w stylu Duke Nukem Forever. A pamiętamy że to również miał być wspaniały powrót tej serii.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Bardzo słabo. Na szczęście to tylko beta i multi. Trzeba czekać do pierwszych recenzji pełnej produkcji bo na chwilę obecną 200 zł za taką szmirę na pewno nie dam.
 

Kolos28

New member
Mam już 3 bossa ubitego w DS3. Jestem oczarowany tą gra. Dla mnie, to cos cudownego ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
a to tylko dlatego że gta ciężko będzie przebić..

Mi ten czarnoskóry gościu średnio się widzi.Nie chodzi o to,że mam coś przeciwko czarnemu kolorowi skóry,gdyż lubię np. grać Franklinem w "GTA V",tylko w serii "Mafia",wolałbym śmigać jakimś sycylijczykiem...;)
Model jazdy,wydaje się zbyt arcadeowy oraz sztuczna inteligencja trochę kuleje...No ale zobaczymy jak wyjdzie finalnie...
Grafika została poprawiona od pokazów ostatnich gameplayów (nie jest to Ubisoft,który często przekłamuje),więc jak ją trochę podrasują,może nie będzie najgorzej...
Ciekawy jestem również fabuły,jak duże i na ile "interaktywne" będzie miasto itd. :wink:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Mi ten czarnoskóry gościu średnio się widzi.Nie chodzi o to,że mam coś przeciwko czarnemu kolorowi skóry,gdyż lubię np. grać Franklinem w "GTA V",tylko w serii "Mafia",wolałbym śmigać jakimś sycylijczykiem...:wink:

Akcja ma rozgrywac się w stanach, więc mi tam ten murzyn nie przeszkadza i jak najbardziej pasuje do lokalizacji.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nawet nie pamiętam. W jedynkę grałem lata temu, a dwójki nie ruszałem.
Murzyn czy Sycylijczyk, mniejsza o to. Ważne aby gameplay dawał radę.
 
Do góry