Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Według tej stronki Ratchet & Clank wychodzi 15stego - to jeszcze lepiej. Wiem, ze to taka przygodówko-platformówka ale zapowiada się mega ☺
To Ty w Racheta nigdy nie grałeś? Powiem tak. Nie zapowiada się, tylko będzie mega. Tym bardziej, że to remake pierwszej części, jaka wyszła jeszcze na PS2. Gra dostarcza kupę zabawy szczególnie w trybie kooperacji. Zakup obowiązkowy tym bardziej, że cena jest bardzo dobra. Dodatkowo treści zawarte w grze mają być powiązane z filmem jaki wchodzi do kin. Światowa premiera gry 12 kwietnia, polska 3 dni później.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To zagraj koniecznie, bo to jedna z najlepszych platformówek jakie kiedykolwiek powstały na konsolę Playstation i w ogóle. Marzy mi się jeszcze remake Crash Bandicoot.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A jaka jest według Was najlepsza gra pod względem grafiki na PS4 ?
'The Order 1886","Star Wars Battlefront",'Drive Club" ? :wink:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
The Order albo Everybody's gone to the rapture. Obie wyglądają pięknie. Driveclub też się super prezentuje, chociaż nadchodzące Uncharted może w tym temacie pozamiatać.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Anulowany 'Silent Hill" też nieźle wyglądał :wink:
"Uncharted 4" według mnie na filmikach nie pokazał niczego specjalnego (lubię fotorealizm) :wink:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Anulowany 'Silent Hill" też nieźle wyglądał :wink:
"Uncharted 4" według mnie na filmikach nie pokazał niczego specjalnego (lubię fotorealizm) :wink:
Nawet nie mów. Do tej pory nie potrafię zrozumieć jak Konami mogło to tak spierd...ć. SH od Hideo Kojimy. To nie mogło się nie udać.
Nie zdziwiłbym się jak U4 będzie najlepiej wyglądającą grą na PS4.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mam nadzieję, że kiedyś zniknie coś takiego jak gry na wyłączność bo chciałbym pograć w takie U4, a nie widzę sensu kupowania drugiej konsoli dla 5 gier, a też nie zrezygnuję z Xboxa przez Forzę:D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Wątpię :) Do póki na rynku będzie kilka firm każdy będzie wydawał coś pod siebie aby zgromadzić największa liczbę klientów. Masz rację, teraz eksów jest mało. Pamiętam czasy PSX. Co najmniej 70% gier wydanych na tą konsolę nie ukazała się na innych platformach.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Taaa,to ja już z miejsca obniżam punkt za słabą grafikę...:wink:

:banned::banned::banned::banned::banned::banned::banned::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Brak mi słów na takich "wzorkowców". :grin: To zagraj w Tetris:) Grafika wymiata.
Do piaskownicy , Panie RA, do piaskownicy. Dark Souls , to dla twardzieli gra. :grin::mrgreen::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
Do góry