Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Trójka wchodziła trochę w horrorkowy klimat...
Czwórka z kolei bardziej przypomina jedynkę i dwójkę ;)


No wlasnie , klimatycznie 3ka byla lepsza .
Obecnie nedza !
Dobrze, ze pobralem demko i zobaczylem jak wyglada, bo bym tylko kupil niepotrzebnie .

Seizo - RE7 ,HZD - rowniez mam w planie , ale nie predko .

Dzis po tygodniu odpalilem BB - prawie rozbilem ojca G. . Prawie ,bo mi zabraklo ze 2cm by go ubic ! F.ck ! ;)
 

Krachu

New member
Ja pograłem w demo Nioh przez ten weekend. Gra wydaje się całkiem ciekawa, ale potrafi zirytować... :) Niestety poległem przy "Ogrzycy". Podchodziłem chyba ze 30 razy i bez szczęścia. 2 razy brakowało pewnie ze 3-4 uderzeń i te momenty były najbardziej irytujące.. :)

Ale gra ogólnie zapowiada się dla mnie ciekawie.
 

DrWredman

Active member
Dzięki za odpowiedź . Mam PS3 podłączone do KD 5.1 i oglądam dużo filmów a myślę o wymianie i tu pytanie bluray czy PS4 .

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Tez miałem PS3, ale wtedy mało filmów oglądałem i dało się żyć z buczeniem napędu.
Teraz mam PS4 Pro i o ile wirujące płyty słychać tylko przy rozpędzaniu to wiatrak konsoli skutecznie przykuwa uwagę przy cichych scenach i jest dość irytujący.
Osobiście planuję zakup odtwarzacza UHD.
 

Aerofan

Member
Teraz mam PS4 Pro i o ile wirujące płyty słychać tylko przy rozpędzaniu to wiatrak konsoli skutecznie przykuwa uwagę przy cichych scenach i jest dość irytujący.

Hmm. U mnie wiatrak słychać tylko przy dużym obciążeniu w grach, ale też w zadowalającym stopniu (jest ciszej niż przy obciążeniu w mojej poprzedniej 1216a). Podczas odtwarzania BD można powiedzieć, że konsola jest bezgłośna niemal. Jutro z ciekawości sprawdzę na PS3 bo wydaje mi się, że tam było nieco głośniej. W sumie zastanawiająca sprawa z tym wiatrakiem w Pro, nie pierwsz raz czytam, że są z tym problemy. U mnie na szczęście jest elegancko :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pamiętam,jak w niektórych gierkach (na PC) sporo się namęczyłem,aby ustawić pod siebie sterowanie.
Gdzieniegdzie był nawet przymus przypisania każdej czynności (potrafiło ich być ze 30-40) do danego przycisku,bo inaczej nie chciało zatwierdzić ustawień ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
I to jest wygoda na konsolach, że nie trzeba się bawić w konfigurowanie przycisków do każdej gry z osobna.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już same analogi dużo dają i zastępują sporą ilość przycisków na klawiaturze.
Chociaż można też podłączyc pada do PC ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież każda chyba gra na PC działa na defaultowych przyciskach pada.
Zaznaczasz, że masz pada i są dokładnie te same ustawienia co na konsolach.
No chyba, że ktoś chce grać na padzie w gry w które z natury nie gra się na padzie, jak chociażby strategie.
Ja mam bezprzewodowego pada przy PC, w takim GTA jeżdzę na padzie, ale jak już chce precyzjnie kogoś odstrzelić, to szybko odkładam i myszką co do milimetra zdejmuję ze snajperki ; )
Wyścigi wszystkie na padzie, bo cóż zrobić jak nie ma kierownicy.

Co do wygody, to właśnie na PC jest wygodniej. Bo do dyspozycji jest jeszcze myszka.
Można korzystać z pada, a myszką szybko się rozglądnąć czy coś zaznaczyć.
Tak, jak chociażby Spintires.
https://www.google.pl/search?q=Spin...NjRAhXCE5oKHe1mC3kQ_AUICSgC&biw=1339&bih=1323
Symulacja jeżdzenia po błocie i ciężkim terenie, rozglądanie się, czy mocowanie wyciągarki najszybciej właśnie myszką, ale już jazda padem. Swoją drogą, właśnie dlatego, że nie ma nigdy nie będzie takich gier, odpuściłem na jakiś czas konsole.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem ciekawy tych kontrolerów (również z myszką) które są robione pod FPS-y na konsole.
Jest tego cała masa.Podobno niektóre sprawują się całkiem nieźle i są hejtowane przez graczy posiadających standardowe pady,którzy dostają przez to w czapkę w multiku ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś tam kiedyś widziałem, nie przemawia to do mnie.
Chyba, że coś nowego się znowu pojawiło?
Sama idea też trochę traci sens, bo, albo gramy wszyscy tak samo, albo kombinujemy.
Chociaż z drugiej strony, to samo możemy mówić o graczach na kierownicy vs padzie, a w końcu, że ktoś gra na dużym tv, ktoś na małym ;)
 

pantomima

Banned
Nie wiem po co to wrzucasz ...
Na obu konsolach gra sie pieknie , a roznice ktore pokazujesz to detale ktore w trakcie grania sa niezauwazalne .
Na screeny mozna popatrzec i wypunktowac poprawe ale nie podczas grania .

Seizo - przeszedlem ojca Gascoigne .Miales racje , im dalej tym lepiej klimatycznie :)

Dziwna sprawa - po przejsciu drugiego Bossa diametralnie zmienila sie kolorystyka w grze , tzn.kolory sa bardziej nasycone , wszystko to swieci lepiej/ladniej....
Wczesniejsze lokacje wizualnie rowniez wygladaja duzo lepiej .

W tv ani konsoli nic nie zmienialem w ustawieniach , skad to polepszenie ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry