Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Po przeczytaniu tego żenującego zdania na tym oneciarskism portalu"Średnia liczba klatek na sekundę wygląda na 30, ale odczucia z rozgrywki odpowiadają raczej 20. Podobnie jest na zwykłym PlayStation 4 – płynności daleko jest do płynności wersji xboksowej." nie mam siły czytać dalej tych śmiesznych wypocin. Pominę już fakt, że na Xboxie gra działa tylko w 900p.

[youtube]wKNpPYhnmAk[/youtube]

Nie twierdzę że ROTR działa w natywnym 4K na pro, bo wiem że tak nie jest, ale pisanie bzdur, że jest kiepsko zoptymalizowana i działa w 20-25 fps czy 900p na pro to jakiś żart. Spadki w 4K są sporadyczne i dosłownie sekundowe, w dodatku średnio o 1-2 klatki. Jak to zauważasz gołym okiem to gratuluję. Mam już 86% gry za sobą, gram na zwykłej PS4 i gra jest zoptymalizowana znakomicie.

Masz tutaj kilka porównań
[youtube]ipP909T4m_s[/youtube]
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Pytanie do oso majacych amerykanskie konto PSN, mozecie sie zalogowac do psn?
Ja nie mam dostepu caly dzien, kod bledu mowi, ze serwis czasowo niedostepny...
 

Aerofan

Member
Po przeczytaniu tego żenującego zdania na tym oneciarskism portalu"Średnia liczba klatek na sekundę wygląda na 30, ale odczucia z rozgrywki odpowiadają raczej 20. Podobnie jest na zwykłym PlayStation 4 – płynności daleko jest do płynności wersji xboksowej." nie mam siły czytać dalej tych śmiesznych wypocin. Pominę już fakt, że na Xboxie gra działa tylko w 900p.

Z poziomem onetowskim owszem mamy tu do czynienia, ale nie chodzi o przytoczony artykuł, a o poziom Twoich wypowiedzi.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Oszczędź wstydu. Szkoda że to Twoje "na oko 20-25 fps i 900p" nie ma przełożenia w żadnych testach i materiałach porównawczych. Ja również nie doświadczam żadnych chrupnięć animacji. Grałeś Ty w ogóle w tą grę, czy wklejasz tutaj bzdury jakiegoś redaktorka tego marnego portalu, który chyba sam do o końca nie wierzy w to co pisze i po opublikowaniu swojego materiału ma większą bekę z tego co tam wypocił niż inne osoby które to czytają. Gra w 900p na XO zalicza częstsze spadki niż wersja 1080p na PS4, ale to tej z PS4 daleko do płynności Xboxowej <LOL > :D:D Zagraj jeszcze w Uncharted 4, czy MGSV i napisz, że gra jest słabo zoptymalizowana. Eeech, ale co ja tam będę dalej pisał w tym temacie z takim "znafcą" jak Ty, bo przecież "na oko" gra wypada marnie. Szkoda mojego czasu.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ale z tego opisu wynika zupełnie coś innego niż w porównaniach i analizach dostępnych w Internecie. Ja również się z tym opisem nie zgadzam, bo aktualnie gram w tą grę i uważam że to jest właśnie gimnazjalna papka. Gość coś tam widział, coś słyszał, nie wiadomo czy grał i wylewa wiadro pomyj na optymalizację PS4, które nijak się mają do tego co oferuje i jak działa ta gra. To nie jest TLG gdzie animacja chrupie nie wiedzieć czemu, bo nie jest to na pewno gra, której konsola by nie utrzymała w stałych 30 fps. Skończmy ten temat. Dla mnie artykuł o tej grze na PClabie to jakieś nieporozumienie i kiepski żart. Domyślam się że pisał to fanboj Microsoftu.

Można już grać w NIOH :D:D
 

piechu

Member
Bez reklam
W kwestii aktualnej wyprzedaży w PS Store. Co to za pełna wersja "Driveclub na Playstation Plus"? To jest podstawka + season pass czy oprócz season pass jest tam co jeszcze dodatkowo w pakiecie?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Odpalilem wczoraj wieczorkiem na chwile , ale bez rewelacji ...
A ty Seizo co myslisz ?

Pogralem kilka godzin. Moim zdaniem gra jest tylko albo aż dobra. Podoba mi się klimat, system walki i wyważony poziom trudnosci. Wizualnie jest słabo, ale tego można się było spodziewać Na premierę na pewno nie kupię, bo celuje teraz w inne pozycje ale w przyszłości na pewno się skuszę. Yakuza 0 zbiera za to świetne oceny i chyba sie skuszę.
Nowy Resident wystarcza podobno tylko na 10 godzin zabawy na normalnym poziomie trudności. Troche mało.
 

pantomima

Banned
10 godzin to zdecydowanie za malo !

To w co takiego celujesz , poza Yakuza ?

Ja ze staroci mialem kupic jeszcze DOOMA , ale ogralem demko i stwierdzilem ze chyba jednak odpada.
Moze to dziwne , ale doom z ps3 podobal mi sie bardziej. Ten z 4ki to taki queake'owaty troche .
 

jonbravo77

New member
Dzięki za odpowiedź . Mam PS3 podłączone do KD 5.1 i oglądam dużo filmów a myślę o wymianie i tu pytanie bluray czy PS4 .

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry