Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pierwsza partia się wyczerpała wiec trzeba czekać na drugi rzut za "normalną" cenę. Podobnie było po premierze PS4

Seizo rozkminił temat :grin::mrgreen::wink:
greed-money-bath.png
 

vectra1

Member
Bez reklam
Pytanie czy naprawdę źle oszacowali popyt, czy celowo stwarzają wrażenie niedostępności aby gnać do sklepu jak tylko się pojawi.
Podobne praktyki od dawna stosuje firma z "japkiem" w logo.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
2029 zł za SLIMA??? Masakra...

Chyba zdecyduje się odkupić slim 1TB, kupioną na poczatku grudnia z grami: CALL OF DUTY (obie części), GTA V, Drive Cluba i FIFA16 za 1180 zł... chyba to dobra cena...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Widzieli i czekamy. Poniżej normalna wrzutka.

[youtube]RRQDqurZJNk[/youtube]

a tutaj trochę gameplaya

[youtube]-NhNZRSbAII[/youtube]
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
2029 zł za SLIMA??? Masakra...

Chyba zdecyduje się odkupić slim 1TB, kupioną na poczatku grudnia z grami: CALL OF DUTY (obie części), GTA V, Drive Cluba i FIFA16 za 1180 zł... chyba to dobra cena...

Najtaniej nowka slimka byla z 1 TB w biedrze za 999 zl, bez gier. Takze 1180 zl za konsole de facto nowke (grudzien 2016) z tymi grami, to dobra cena. Moze cos jescze utargujesz.
Jesli oczywiscie nie zalezy Ci na Pro :)
 

pantomima

Banned
A jak jest z TLG ?
Roznica bd zapewne w klatkach , i to pewnie wszystko .
Bylem ost u znajomego , ma zwyklego psx.a i tak popatrzylem .
Na moje oko, na uparciucha gry na pro wygladaja ciut lepiej.
Na papieprze widac te roznice , podczas grania ledwo co - bo gdy gram to nie skupiam sie na detalach .

Ps4 pro - to VR i 4k - po to jest ta dodatkowa moc obliczeniowa , w zwyczajnych grach wszystko wyglada jedynie ciut lepiej .
Takie jest moje zdanie , choc moge sie mylic bo nie jestem hardcorowym graczem i nie skupiam sie nad tym wszystkim az tak bardzo ;)

https://www.youtube.com/watch?v=g48ZELS0tyw
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Największa różnica między zwykłym PS4 i PS4 Pro jest w FPS (ale wszystko zależy od gry), jeśli chodzi o jakość grafiki to tak jak pisze @pantomima jest ona wg. mnie niezauważalna (cały czas mowa o sytuacji gdy obie konsole pracują w tej samej rozdzielczości). Przynajmniej mnie się tak wydaje gdy oglądam te wszystkie porównania na Digital Foundry. Różnice w grafice widać dopiero wtedy gdy chłopaki robią stop klatkę i powiększenie wycinka jakiejś sceny. W trakcie grania w życiu nie zauważyłbym tej różnicy.
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Najtaniej nowka slimka byla z 1 TB w biedrze za 999 zl, bez gier. Takze 1180 zl za konsole de facto nowke (grudzien 2016) z tymi grami, to dobra cena. Moze cos jescze utargujesz.
Jesli oczywiscie nie zalezy Ci na Pro :)

Nie zależy mi na PRO... ale oferta niestety juz nieaktualna. Ktoś przyjechał - odebrał osobiście, wiec sprzedający nie był zainteresowany sprzedażą wysyłkową do mnie, mimo iż mieliśmy dogadaną cenę. No cóż szukam dalej... zawsze mogę iść do jednego z wielkopowierzchniowych sklepów...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Największa różnica między zwykłym PS4 i PS4 Pro jest w FPS (ale wszystko zależy od gry), jeśli chodzi o jakość grafiki to tak jak pisze @pantomima jest ona wg. mnie niezauważalna (cały czas mowa o sytuacji gdy obie konsole pracują w tej samej rozdzielczości). Przynajmniej mnie się tak wydaje gdy oglądam te wszystkie porównania na Digital Foundry. Różnice w grafice widać dopiero wtedy gdy chłopaki robią stop klatkę i powiększenie wycinka jakiejś sceny. W trakcie grania w życiu nie zauważyłbym tej różnicy.

Na forum są tacy magicy co mają wzrok jak Kall El z Kryptona i widza takie różnice. Nawet opóźnienia w milisekundach, a jak grają to w takiej pozycji


mechaniczna-pomara%C5%84cza-m.jpg


żeby nie uszedł żaden szczegół czy jakaś milisekunda żeby nie dała dyla za ekran. :eek:k:
 
Do góry