Ps4 czy warto

Myszator

Banned
Pod względem klimatu nic nie przebije gier z PSOne.

Weź mi nie przypominaj czasy PlayStation ( Szaraczka )

giphy.gif


To były czasy... :cry:

Tak chciałem mieć na premierę PlayStation 2...

giphy.gif


Jak Świat dowiedział się o następcy... PlayStation ( szaraczek )
 

pantomima

Banned
A jaki to ten wiek jest?

A skad ja to mam wiedziec .... ?
Nie ma konkretnego kryterium , jakies granicy.Kazdy z nas jest inny, kazdy ma inna osobowosc,charakter a tym samym przerozne zainteresowania itp.
Jest to indywidualna zaleznosc wynikajaca z kolejnych faz zycia przez ktore przechodzimy, faz bogatych w rozne doswiadczenia pod wplywem ktorych z biegiem lat sie zmieniamy przez co i nasze upodobania , zainteresowania podlegaja tym zmianom,staja sie inne .
Napewno 15 late temu zainteresowanie grami , baletami i cala reszta w moim przypadku bylo na duzo wyzszym poziomie nic obecnie .
Jest to kwestia osobowosci a raczej jej dojrzalosci.
A jak jest u Ciebie , to pojecia nie mam i szczerze , to w ogolnie mnie to nie interesuje .
Tyle w temacie.
 

pantomima

Banned
Sugeruje ,ze pytasz idiotycznie .
Zadajesz glupkowate pytanie,na ktore nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Pytanie jak najbardziej na miejscu bo takie wnioski można wysnuć po lekturze Twojego poprzedniego posta.

Problem polega na tym, że gry to nie tylko głupie bijatyki i platformówki ;)
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ale w tym co pisze Pantomima coś jest, też jak byłem młodszy to potrafiłem 20 godzin przed konsolą siedzieć, teraz nawet bym jej pewnie nie włączył. Ja twierdzę że wyrosłem z gier mimo że jeszcze 5-6 lat temu myślałem że i w wieku 40 lat będę młócił na konsoli. Jak widać byłem w błędzie.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tutaj się @Myszator z Tobą nie zgodzę (to moja osobista opinia), DS4 jest faktycznie lepszy niż DS3 ale dla mnie osobiście pad X360 i XOne są dużo wygodniejsze niż te peesowe. W szczególności analogi snoniaczowe są straszne - muszę pomyśleć nad jakimiś sensownymi nakładkami na nie.

Złej baletnicy itd.... Jak nie gałki to input lag, to prąd kiepski ...:banned: :popcorn:
 

piechu

Member
Bez reklam
Nigdy nie twierdziłem, że jestem dobrą baletnicą. Dziadka do orzechów jako tako mam opanowanego ale już Jezioro Łabędzie to za wysokie progi na moje pointy :(
 

mataman

New member
Bez reklam
Ale w tym co pisze Pantomima coś jest, też jak byłem młodszy to potrafiłem 20 godzin przed konsolą siedzieć, teraz nawet bym jej pewnie nie włączył. Ja twierdzę że wyrosłem z gier mimo że jeszcze 5-6 lat temu myślałem że i w wieku 40 lat będę młócił na konsoli. Jak widać byłem w błędzie.



Gry to jest taka sama forma rozrywki jak kino czy teatr. Jakoś nikt nie mówi że "wyrósł" z oglądania filmów mimo, że takowych wcale nie ogląda bo nie znajduje na to czasu.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Teraz są inne obowiązki w domu, trzeba posprzątać coś zrobić , w piecu napalić , praca itd to potem sie czasami niechce nawet oglądać a co dopiero grać. Jeden gra więcej drugi mniej. To nie kwestia wieku
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A skad ja to mam wiedziec .... ?
Nie ma konkretnego kryterium , jakies granicy.Kazdy z nas jest inny, kazdy ma inna osobowosc,charakter a tym samym przerozne zainteresowania itp.
Jest to indywidualna zaleznosc wynikajaca z kolejnych faz zycia przez ktore przechodzimy, faz bogatych w rozne doswiadczenia pod wplywem ktorych z biegiem lat sie zmieniamy przez co i nasze upodobania , zainteresowania podlegaja tym zmianom,staja sie inne .
Napewno 15 late temu zainteresowanie grami , baletami i cala reszta w moim przypadku bylo na duzo wyzszym poziomie nic obecnie .
Jest to kwestia osobowosci a raczej jej dojrzalosci.
A jak jest u Ciebie , to pojecia nie mam i szczerze , to w ogolnie mnie to nie interesuje .
Tyle w temacie.

Amen, alleluja i do przodu.
A co do wieku, to u mnie jest zwyczajnie znudzenie materiałem i tyle.
Fajnie jest sobie zagrać i zawsze ta tematyka będzie mnie interesować, ale to nie jest już to co kiedyś.
Nawet jak mam czas, to mam inne pasje które stawiam wyżej od grania, a graczem jestem od najmłodszych lat.
 

pantomima

Banned
Jeszcze sie trzyma ale juz kilka razy prawie pizdna.em nim o glebe .
Bardziej go eksploatuje przy Street Fighter ,szczegolnie gdy gram w sieci .
Ost tak mi cisnienie skoczylo ze wyciagnalem ftyczke z sieci i wyszedlem z pokoju jak najszybciej zeby nic nie uszkodzic , a powaznie mialem juz ze dwa razy tak, ze prawie padem w tv cisnalem ;)

Bloodborne ? - daleko nie zajechalem . Rozwalilem ta ekipe przy ognisku, pozniej te 3 wrony :p,jakiegos typa z mlotem i kilka wsieklych psow haha
Dzis zaraz chyba pogram troche .

Gierka jest kozacka,ale watpie abym ja przeszedl bez pomocy osob trzecich(siec).

Mega pozytywnie ze ukaze sie dwojeczka :)
 

pantomima

Banned
Seizo , odnosnie BB - jak wyglada sprawa z save'ami ?>
Za kazdym razme zaczynam od tego samego miejsca , a konkretnie od latarni przy schodach, po ktorych pozniej schodze na dol i podazam w str tego ogniska.
Te latarnie to sa save'y ?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Tak, gra zapisuje się sama tylko i wyłącznie przy latarniach. W każdej lokacji masz aż dwie :p Na samym początku i po pokonaniu bossa także jak zginiesz zaraz przed bossem to musisz całą lokację od początku zaczynać.
 

Myszator

Banned
Amen, alleluja i do przodu.
A co do wieku, to u mnie jest zwyczajnie znudzenie materiałem i tyle.
Fajnie jest sobie zagrać i zawsze ta tematyka będzie mnie interesować, ale to nie jest już to co kiedyś.
Nawet jak mam czas, to mam inne pasje które stawiam wyżej od grania, a graczem jestem od najmłodszych lat.

Dobrze powiedziane co nie... Graczu ;-) ...

giphy.gif


Trzeba mieć, i inne zainteresowania...

Inne.jpg

:)
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Bloodborne ? - daleko nie zajechalem . Rozwalilem ta ekipe przy ognisku, pozniej te 3 wrony :p,jakiegos typa z mlotem i kilka wsieklych psow haha
Dzis zaraz chyba pogram troche .
Gierka jest kozacka,ale watpie abym ja przeszedl bez pomocy osob trzecich(siec).
To kiepściutko :D:p

Seizo , odnosnie BB - jak wyglada sprawa z save'ami ?>
Za kazdym razme zaczynam od tego samego miejsca , a konkretnie od latarni przy schodach, po ktorych pozniej schodze na dol i podazam w str tego ogniska.
Te latarnie to sa save'y ?
Jakimi save'ami :D:D W BB nie ma save'ów :p. Formę checkpointa pełnią tutaj latarnie. Po każdej porażce odradzasz się przy ostatnio zapalonej latarni. Wszyscy pokonani wrogowie (poza bossami) wracają też na swoje miejsca :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry