Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
No właśnie jak bardzo podobnie? Zakładam że koło SSX to nawet nie leżało. Duża przepaść? To jest Ubisoft. Już kiedyś się sparzyłem kupując od nich grę w takiej samej tematyce - Shaun White Snowboarding i po zaledwie 30 minutach gra wylądowała na aukcji.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Snowboard tylko na żywo albo zabawa z dziećmi na sports championship na mova ;) Fajnie to wygląda ale denerwował bym się i chciałbym jechać na stok, natomiast to latanie na z fly suit.. fajna zabawa, tylko bez zimy by się przydało z fajnymi krajobrazami
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jeszcze warto dodać Tony Hawka, ale te pierwsze odsłony.
Podobna zabawa jak w SSX. Tygodniami się w to grało.
Świetne pozycje.
Ja nawet kupiłem ostatniego SSX'a, parę lat temu wyszedł.
Pamiętam, coś ok. 200zł i jakoś to już nie było to samo.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To jeszcze warto dodać Tony Hawka, ale te pierwsze odsłony. Podobna zabawa jak w SSX. Tygodniami się w to grało. Świetne pozycje.
Dla mnie Tony skończył się na pierwszej części Underground, jeszcze na PS2. Później już tylko Skate.


Ja nawet kupiłem ostatniego SSX'a, parę lat temu wyszedł.
Pamiętam, coś ok. 200zł i jakoś to już nie było to samo.
Dokładnie. Najlepszy był SSX 3 :D
 

pantomima

Banned
Z abonamentem szalales , odpaleniem uslugi playstaion+ .
Wyniklo w zwiazku z tym male zamieszanie , wesolo bylo i tylko tyle ;)

Kapusta , to wszystko sa zarty ...
Nie wczuwaj sie tak ;)
 

pantomima

Banned
No to gitara ;)
Obcujesz juz z pro kilka dni , w zasadzie to 3 dzien ...
Nadal jestes utwierdzony w przekonaniu, ze gdybys wiedzial o koniecznosci wykupienia mozliwosci gry w sieci , to nie rzucil bys sie na ps4 ke, czy cos sie zmienilo ? ;)
 

Rafal7

Banned
Kupiłbym ze względu na grafikę.
Wkurzony byłem tylko ze od razu nie mogłem zaraz grać w sieci, ale nerw juz przeszedł i wykupie plusa na rok i po problemie.
 
Do góry