PS3 jako odtwarzacz filmów Matroska (.mkv)?

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie ma zupełnie takiej potrzeby, może nawet się nie zorientujesz kiedy nastąpi automatyczne przełączenie (sequential playback w PS3 na On), masz może jeszcze jakieś takie bzdurne pomysły?

Pozdrawiam,
 

tom0987

New member
jak będę miał jakieś bzdurne pytania na pewno dam ci znać , a tym czasem możesz mi odpowiedzieć na powyższe pytanie ?

również pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No i miałeś dać znać a nie dałeś, mkv to kontener a h264 to kodek, to tak jakbyś pytał jak przekonwertować sandały na sos do spaghetti.

Pozdrawiam,
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Tom napisz co ty chcesz osiągnąc i co kombinujesz - to wtedy ogarniemy - nawet Masta z chęcią pomoże i dokładnie opisze co i jak - prawda Masta ? :grin: bo Masta tylko tak czasem buraczeje ( ale to jest wynik 6tys postów hyhyhy ) a naprawdę to jest wrażliwy i serdeczny ziom.
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
no patrz i nie powie co chce zrobić i ten duży plik chce podzielić pewnie yhyyyh - ja powiem w skrócie Tom kup odtwarzacz multimedialny będziesz miał wiecej czasu na oglądanie hyhyh ja teraz jestem "cfaniak" bo czekam na takowy :popcorn:
 

tom0987

New member
mpg 2 fast , no własnie sie zastanawiam nad odtwarzaczem multi.

kiedys sciagałem filmy z torrentów i pewien koleś robił zajebiste wstawki na ps3 wszystkie filmy zajmowały ok 2gb 5.1dolby o ile mnie pamięć nie myli w kodeku h 264 ,oczywiście idzie podzielic plik aby wszedł na dysk fat 32 ale to nie to samo ,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
2 GB dla filmu HD? Dźwięk tylko Dolby? Pewnie jeszcze z jakimś mega niskim bitrate?
To straszna mizeria musi być.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A co Ty myślisz, że ja tej 2GB kiły nie widziałem?
Już od 50" w górę wychodzi bolesna prawda na ekranie i nic na to nie poradzisz.
O dźwięku nawet nie mówię.

Pozdrawiam,
 

Bushiken

New member
Witam.
Po pierwsze wielkie dzięki Masta za ogarnięcie tematu od początku do końca.
Mam jednak kilka pytań.

Doszedłem do 15 strony tematu i nie znalazłem tam konkretnej konfiguracji Mkv2vob jeśli chodzi o ważne aspekty.
Wybacz, że o to zapytam ale nie chce szukać w ewentualnych 100 kolejnych stronach tematu.

1)
Co wybierasz jako "Output file exstension" oraz "Output type"
Na innym forum przeczytałem iż należy wybierać "Output file exstension: automatic" oraz "Output type: AVCHD-USB".
AHCHD-USB był konieczny by móc przerzucać pen drivem lub dyskiem.
Tym sposobem nie dało się jednak w ogóle wgrywać napisów oraz trzeba było kopiować całe foldery AVCHD(tylko 1 jednocześnie mógł być na pen drivie,dysku.
"Output file exstension" zostawić na automatic czy ustawić jakiś konkretny??
2)
Przerobiłem jeden plik mkv z odcinkiem serialu(558mb wagi) i udało mi się wmuxować napisy ale synchro było złe, szły za szybko.
Jak zrobić żeby było dobrze??
Używałem Twojej metody czyli "Output file extension: automatic" oraz "Output type: file"
Podpowiedź FPS pliku MKV jak i tego przerobionego to 23,976 kl/s

Pozdrawiam i z góry dzięki wielkie za wszelką pomoc.
 
Do góry