Prosze o rade! Pilne:) Jaki model 50 calowy!

Adrian85

New member
Bez reklam
Gratuluję udanego zakupu,a teraz przelicz koszt zakupu i utrzymania tnk czy nie lepiej podpisać roczną umowę z n-ką a potem mieć wybór.
 

mlody19881

New member
N-KA kosztuje 54 zl na 15 miesiace podajrze z 12 kanalami HD plus aktywacja i dekoder. TNK kosztuje 350 (dekoder i karta na pelen pakiet na 3 miesiace) po tym czasie zwykly pakiet kosztuje 19.90 zas wyzszy 39,90 podajrze i tu nie mam zadnej umowy ani nic. Jak chce to korzystam a jak nie to nie. Wiec czego polecasz mi N??
 

mlody19881

New member
Powiem ci tak. Kupilem tego LG za 2950 i do tego przedzialu nie znajdziesz nic lepszego (chodzi mi o parametry,funkcionalnosc i usterkowosc) Jesli miezysz tak wysoko--->G20,to ja niestety ci nie pomoge,gdyz nie orientowalem sie w takim pulapie. Lecz osobicie moge ci polecic LG serii PK ,gdyz jest bardzo udana i z tego co ludzie opisuja LG jako jedyny poszedl do przodu jesli chodzi o plazme. Osobiscie wybralbym LG takze ze wzgledu na zastosowane w nim technologie (bluetooth,WIFI,odtwarzanie filmow HD z USB i wiele innych) Panasonic tak napakowany nie jest. A roznica w cenie jest kolosalna. Wiec reasumujac osobiscie plecam ci LG seri PK:) A jeszcze bardziej zaglebiajac sie w wybor to nawet polecil bym ci model PK550:) Pozdrawiam
 

mlody19881

New member
Wszystko maja takie same (rozdzielczosc,kontrast,jasnosc),zas PK550 ma dodatkowo certifikat TXT (chodzi tu o kalibracje obrazu na najwyzszym poziomie), 1 wejscie HDMI wiecej,bluetooth i nowy design BORDERLESS ( czyli krawedz zlewa sie z ekranem tak jakby) . To wszystko dodatkowo kosztuje 610 zl:)
 

Jaras73

New member
Wszystko maja takie same (rozdzielczosc,kontrast,jasnosc),zas PK550 ma dodatkowo certifikat TXT (chodzi tu o kalibracje obrazu na najwyzszym poziomie), 1 wejscie HDMI wiecej,bluetooth i nowy design BORDERLESS ( czyli krawedz zlewa sie z ekranem tak jakby) . To wszystko dodatkowo kosztuje 610 zl:)

Bzdura - PK 550 - linia modelowa RAZOR FRAME. Borderless - PK750/760/950.
 

mlody19881

New member
Jesli chodzi o usb,w kinie domowym jak i odtwarzaczu bluray mam usb. Wiec raczej nie bede uzywal wejcia USB w telewizorze(jesli bardzo ci zalezy na tym to sprawdze dzisiaj po pracy jak czyta film z napisami) a jesli chodzi o czytanie przez wifi to nie mam bladego pojecia i nie mam jak ci tego sprawdzic.
 

mlody19881

New member
Trzeba zamknac temat z przykroscia stwierdzam:) Dziekuje wszystkim za pomoc i wogole. Pozdrawiam



PS:A ci ktorzy maja zamiar kupic plazme,to niech czytaja kazda strone tego postu,bo jest w nich wiele przydatnych informacjii:)
 

jawor13

New member
Po kilkunastu godzinkach grania.pierwsze wrażenia.50x10y
Zdecydowanie nie żałuje zakupu.plazma stoi w salonie.odległość 4-6metry.
pokój raczej mało nasłoneczniony.

Zwykła antena - przyzwoicie bez szału

Dekoder cyfra pioneer1530(9 lat)podłączony przez euro - dobry obraz choć to już starocie i czasami przy ciemnych scenach i w zależności od kanału zdarzają się problemy z obrazem, ale to samo miałem na starszej plaźmie.(wina dekodera).

Dekoder pvr pace.rewelacja a hd to już nie do opisania.coś przepięknego choć kanał kanałowi nie równy.wczoraj oglądałem mecz ligi angielskiej.co tu dużo mówić....szczena opada.
oglądam w tej chwili kiedy słoneczko świeci pięknie i żadnych odbić.nie mam porównania do x20e.

wczoraj miałem problem z czytaniem karty sd ale udało się choć w panasie 42pv80 lepiej to działa.jeszcze nawet nie ruszyłem instrukcji plus zamierzam przeczytać jeszcze raz od dechy do dechy temat o serii x10 i dopiero wtedy będę mądrzejszy.

co do docierania, nie przywiązuję do tego wielkiej wagi.po prostu bez podkręcania kontrastu i innych ustawień.

bałem się, że tv mógł być z wystawy bo przecież to seria z 2009roku i za dużo tego nie ma w sprzedaży ale zerknąłem w menu serwisowe i jest to nówka.

serdecznie dzięki wszystkim za pomoc.

jaguar81
Jak możesz to napisz jak wygląda sprawa odbicia w panelu czy widać jakieś refleksy?
Mam okazję kupić też ten model w cenie 2500zł ze sklepu tylko nie wiem czy nie jest powystawowy. Jutro zadzwonię i się dowiem. Sądzę, że jak będzie nowy to się zdecyduję. Myślałem jeszcze o Panasonicu P42C2e za 1599zł w MM ale 42 cale to chyba troszkę mało wg opinii kolegów z forum na odległość 4,5 m.
Jeszcze pytanko do wszystkich. Czy istnieje możliwość skasowania z manu serwisowego czasu działania plazmy i czy można w to menu wejść normalnie z poziomu TV?
 
Ostatnia edycja:

mlody19881

New member
Witam ponownie wszystkich:) Długo mnie tu nie było:) ale z racji że jestem chciałbym sie podzielić informacjami jak mi sie sprawuje mój LG 50PK350 po dłuższym okresie użytkowanie,ale to następnym poscie. Aaa i nie zakładam nowego działu czy postu bo chciałbym kontynuować stary:)
 
Do góry