Prosze o rade! Pilne:) Jaki model 50 calowy!

mlody19881

New member
Wracajac do tematu mojego bardzo dlugiego i wyczerpujacego postu, prosze o naprawde porzadna recenzje dwoch modeli, mianowicie : Panasonica TX-50S20E i LG PK550, gdyz te sa mi najbardziej bliskie mojemu ideałowi.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. ;)
 

Jaras73

New member
Po co ci kolejne recenzje - masz opcje - Szukaj (w prawym górnym rogu ekranu). Masz mnóstwo postów nt. obydwu modeli.
Porównując wygląd - bez zastanawiania LG.
Obraz: Panas=LG (zależny od sygnału, ponoć lepiej gorszy sygnał obrabia LG), ze wskazaniem na LG
Jakość: Panas=LG (obydwa "obmacane" przeze mnie w sklepie). Choć biorąc pod uwagę "historyczne" przekonanie do marki - to Panas.
Z drugiej strony - przekonanie o kiepskiej jakości LG bierze się z prehistorii - Goldstar (znany również jako Lucky Goldstar - LG).
Mój wybór to : LG, mimo że od samego początku skłaniałem się na Panasa 50S20.
 

Jaras73

New member
Aaaa ... i jeszcze jedno.
LG 50PK550 - aktualna cena - 4.579,00 w Redcoonie - to totalne zdzierstwo - ten model nie jest tyle wart (inne ceny - niższe na porównywarkach dotyczą modelu 50PJ550- a to tylko HDR). Jak już wcześniej pisałem - pojawiło się wiele pozytywnych opinii - i mamy efekt.
LG 50PK950 - 4.300 - a to przepaść w stosunku do PK550 - warto tym modelem się zainteresować, ewentualnie PK760 - 3.650,00.
 
Ostatnia edycja:

mlody19881

New member
Jaras model PK 550 jest za 3590 plus kabel hdmi gratis,odbior osobisty w wawie. Raczej zdecyduje sie na niego tylko musze pozbyc sie starego jeszcze:/
 
Wracajac do tematu mojego bardzo dlugiego i wyczerpujacego postu, prosze o naprawde porzadna recenzje dwoch modeli, mianowicie : Panasonica TX-50S20E i LG PK550, gdyz te sa mi najbardziej bliskie mojemu ideałowi.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. ;)

Co do znanych mi obszernych testów wpomnianych modeli to znam 2:
Panasonic TX-P50S20B/TX-P42S20B/TX-P42S20/TX-P50S20 Review
i forum o LG:
The Official LG xxPK550 Owner's Discussion Thread [no price talk] - AVS Forum
 

mlody19881

New member
Patrze na ten Aletest i wydaje mi sie ze to sa opinie tylko i wylacznie uzytkownikow. A ten caly CHAD jest takze jakby nie patrzyc uzytkownikiem ale i kalibruje telewizory i testuje. Wedlug jego opini PK550 porownywany jest do Panasonica G25 a to naprawde wyzsza polka:) Zas PK750 troche gorzej.
 
Do góry