Prosze o rade! Pilne:) Jaki model 50 calowy!

Adrian85

New member
Bez reklam
"młody '' w twoim przypadku czyli słabej jakości dekoderów TKN lepszy będzie pk550, jak już wiesz oba modele nie posiadają powłoki antyrefleksyjnej, lg bardziej wybacza słabszy sygnał i gorszą jakość dvd,S20 może ale nie musi lepiej wypaść tylko na sygnale wysokiej rozdzielczości,więc skoro nie podłączasz blu-ray czy konsoli to sobie odpuść.Dziwi mnie tylko dlaczego nie chcę ci się pojechać do sklepu i ich porównać,jakąś wiedzę już masz więc nie daj się omotać sprzedawcy bo wrócisz do domu z suszarką do włosów.Powodzenia.
 

mlody19881

New member
Bylem juz w sklepach S20 widzialem,ale PK550 wlasnie nie mialem jeszcze przyjemnosci. Z LG widzialem aby modele PJ i byly takie sobie wlasnie:/ Nie bylem w media,ale wybiore sie w nastepnym tygodniu. Moze tam sobie go zobacze. Pozdrawiam
 

digitalus

Banned
"mlody" jesli decydujesz sie na tnk sd to nie bierz tez tunera razem z karta. tunerki tnk to druga liga, wszystkie maja tylko wyjscie euro. kup tylko karte tnk a tuner kupisz inny z wyjsciem component. chyba ze masz juz tuner lub wybierzesz tnk hd wtedy musisz brac tuner z karta bo nie ma innej opcji.
 
Ostatnia edycja:

mlody19881

New member
a co myslicie o dekoderze HD marki Opticum x403p,Golden Media Uni Box 9060 HD, Ferguson Ariva 100E HD?? Ktory najbardziej moze sie na dawac do odbioru TNK HD??
 

digitalus

Banned
karta tnk hd parowana jest z dekoderem.nie bedzie dzialac w innym tunerze.musisz kupic komplet , nie ma innej mozliwosci.
tylko karte tnk sd (tzn bez kanalow hd) mozna kupic bez tunera.
 
Ostatnia edycja:

mlody19881

New member
Bylem dzisiaj w MM i normalnie bylem w szoku.Tyle ludzi to nigdzie nei widzialem jeszcze ( weekend bez VATU) .A teraz co ciekawego widzialem:) Widzialem Panasonica S20 (bardzo pozytywne wrazenie,tylko ten design:/) Widzialem LG PK750 (piekny design,takze pozytywne wrazenie) oraz Samsunga C550 o ktorym dzisiaj duzo czytalem na forum (design takze bardzo ladny,obraz takze) No i oczywiscie spytalem pracownika co by mi polecil,oczywiscie tak jak wiekszosc z odwiedzanych i pytanych sklepow PANASONICA:) no i trzeba podjac decyzje. Ale powiem ze jakos blizej mi do LG nie wiem czemu:)
 

jaguar81

Member
No moi mili decyzja podjęta.Sprzęt zakupiony.

Panasonic 50x10y za niecałe 3.000zł.
Media Markt.bez vatu.

W czwartek dostawa.serdeczne dzięki wszystkim za rady i pomoc.mam nadzieję że sprzęcik będzie chodził jak trza:-D.na wieczory do sypialni już szykuję miejsce dla starego 42pv80.zmiana z 21cali crt.już sprawdzałem miesiąc temu jak to będzie wyglądać i szok.... a nie miałem wtedy nic w hd.
8 cali więcej w salonie mam nadzieję też zrobi delikatną różnicę.

do mlody 19881

u mnie nie było tragedii w MM.kolejki znośne.
jeżeli chodzi o model panasonica który Cię interesuje to chłopakom z MM sufit na głowę spadł.
cena 5500zł czyli minus vat 4500.jak się dobrze orientuję za taką kasę to można spokojnie nabyć
panasonica serii G.

pozdrawiam
 

digitalus

Banned
niecałe 3.000zl to dobra cena .sprawdzalem przed chwila w internecie
bylem wieczorem w sklepie MM, czegos takiego jeszcze nigdy nie widzialem, zostaly prawie same puste polki i troche duzych telewizorow.przez chwile pomyslalem ze likwiduja ten dzial:)
 
Ostatnia edycja:

cactusek

New member
Bez reklam
Całe to "bez vatu" jak wiekszość już pewnie wie to jedna wielka ściema. Krótko przed tą "promocją" podwyzszają ceny wszystkich artykułów lub prawie wszystkich np o 15-20%, w dniu bez vatu po prostu kupujemy je o te 22% taniej czyli de facto prawie jakby bez promocji.
Sam byłem dzisiaj w MM, akurat musiałem załatwić sprawe w salonie PLAYa i wstąpiłem zobaczyć to szalenstwo i rzeczywiście troche ludzi było ale nie jakieś przesadne kolejki. Większość już sie połapała w tej wirtualnej promocji.
Przykłady:
-cena 42G20 wyższa o jakieś 700zł niz dwa tygodnie temu, trzeba było nazbierać na ten dzisiejszy vat :)
-cena LCD Samsunga 40C650 tylko 300zł wyższa niz dwa tygodnie temu wiec tym razem cześć kosztów vatu MM wziął na siebie
Widziałem też mase malutnich tv które podrożały o 200-300zł.
Większość tego sprzętu a jestem prawie pewny że wszystkie są droższe bez vatu niz w sklepach internetowych z vatem ale ciemny lud to kupi... jak na razie.
 

marecki6

New member
Bez reklam
dokladnie tak jest . w ten weekend podobna akcja byla w mediaexpert a ze moi staruszkowie zaplnowali sobie zakup indukcji to szybki telefon co i jak no i cena o dziwo po obnizce znacznie nizsza niz na necie ale poki co telefonicznie wiec jade do sklepu z kasa i co ? okazuje sie ze nikt ze nkt nie wie kto ze mna rozmawial no a cena indukcji wyzsza o 200zl niz ta podana przez telefon wiec podejrzewam ze telefonicznie koles spojrzal w system i podal mi klasyczna cene a jak przyjechalem cena na samej indukcji byla juz podniesiona .... takie to promocje dlatego zawsze przed zakupem sprawdzam neta i oferte kikiego bo przy dzisiejszych gwarancjach door to door wygodniej jest nawet kupic przez neta niz kombinowac jak zapakowac wielkie karton do samochodu
 
Promocje bez VAT w MM i inne takie gazetkowe jeszcze nigdy chyba nie przbiły cen w sklepach internetowych. Jak dla mnie te molochy RTV są tylko po to, żeby obejrzeć TV ze wszystkich stron przed zakupem i ewentualnie podłączyć sobie jakiś BD itd :)
 
Do góry