proszę o pomoc w doborze sprzętu audio ...

kewalls

New member
witam,

posiadam TV Sony KDL40W5710K oraz PlayStation3. chciałbym dokupić do tego zestawu sprzęt audio, ale kompletnie nie orientuje się w tym temacie. na początku zaznaczę, że nie jestem całkowicie głuchy :D. nie interesuje mnie też zestaw kilku głośników. interesują mnie raczej 2 kolumny (czyli stereo). chciałbym mieć też tuner radiowy. do tego chcę podłączyć TV, cyfrówkę (Multimedia) i PlayStation. na tym koniec. w przyszłości nie chcę w żaden sposób rozbudowywać sprzętu audio/video. jeśli chodzi o kwotę to nie mam sprecyzowanego przedziału. nie chcę wybierać z najwyższej półki bo nie jestem maniakiem, ale niech to gra przyzwoicie. nie lubię mieć wielu pilotów więc może Sony (czy ma coś wartego uwagi? czy piloty współpracują ze sobą?)? poradźcie co mi jest potrzebne i nad jakim sprzętem warto się zastanowić.

pozdrawiam, sm
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale musisz podać klasę cenową - bez tego nie ruszymy . Zbyt dużo trzeba byłoby tworzyć ofert.
podaj jeszcze - wielkość pokoju ?
rodzaj muzyki słuchanej ?
kolor kolumn ?
 

kewalls

New member
cena: 2500-3000
wielkość pokoju: 20m^
rodzaj muzyki: drum'n'bass, reggae, nu jazz ... ale w domu rzadko słucham muzyki (chyba więcej czasu spędzam w samochodzie). częściej TV.
kolor kolumn: wenge
 

bogdanzieba

New member
Podepnę się pod wątek mam Sony Bravia LCD KDL-40W5500 chciałbym kupić dobre kino domowe do kwoty 2.000 zł. Pokój ma 15 m.kw. Chyba narazie bez odtwarzacza bo mam jakieś DVD a Blue-ray drogie jest. Kolumny w kolorze ciemnym brązowym, kolor sprzętu czarny co polecacie i na jakie parametry patrzeć kupując kino? Kino ma ładnie tzw. "cykać" dawać efekt no i ładne basiki
 

bogdanzieba

New member
Witam a jakie kolumny polecacie do kina domowego ONKYO TX-SR307, [FONT='Arial','sans-serif']DVD DVSP406B dobrej firmy aby ładnie grały? te HCS [/font]9920 dobre są czy lepiej [FONT=Times New Roman,Times,serif][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]9950 lub jakieś inne.

A w ogóle to kino domowe podłącza się do telewizora poprzez HDMI czy jakieś inne kabelki?
[/FONT]
[/FONT]
[FONT=Times New Roman,Times,serif][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif]
[/FONT]
[/FONT]
 

bogdanzieba

New member
Mam jeszcze pytanie mianowicie chodzi o to że amplituner obsługuje system 5,1 a kolumny są 5,0 o co kaman?

5.1 to cztery głośniki satelity jeden centralny?
 

bogdanzieba

New member
Amra Lew napisał:
507 ma troszkę wiekszą moc i kodeki HD na pokładzie.

No tak składam sprzęt aby mieć wszystko HD. A jakie kolumny polecisz do tego SR 507? Pokój mam 15 m.kw, długość 2,90 na 1,90 m. Czym się podłącza kino domowe do telewizora HDMI?
 

bogdanzieba

New member
Witam ponownie proszę o poradę w kwestii wyboru amplitunera ONKYO. Jaki amplituner ONKYO model 507 a 577 czym się różni jaki lepiej zakupić?

Oczywiście do kompletu kolumny QQ5000 a blue- ray kupię później poczekam, aż stanieje:eek:;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry