Prośba o pomoc w wyborze głównego TV.

davidec

New member
Ten Philips to taka średnia półka. Samsung ma słabe recenzje - nawet tu na forum. Jak nie dostanę tego Panasonica to chyba kupię tego SONY. Nic nie ma teraz takiego co by mi odp w 100%. A nowe modele będę pewnie drogie jak zawsze. Na wyprzedaże nie ma co liczyć bo zazwyczaj będę obniżki modeli które są dostępne po 1 sztuce gdzieś tam i to pewnie z ekspozycji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips jest teraz na nowym procesorze P5 i wymiata...
Jak będziesz niebieski , na wszystkie masz specjalną ofertę z kalibracją gratis.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na szczęście test jest tylko testem i prezentować wady i zalety.
Sugeruję sprawdzić na własne oczy.
Nowe modele Panasonica nie szybko - bo mają jeszcze stare na magazynach i nie chcą towarować.
 

davidec

New member
Powiadasz że mają jeszcze stare na magazynach a gdzie nie zajrzę do sklepu to wszędzie brak serii 780....widziałem na ekspozycji i nie było do czego się przyczepić. Czy w tym Sony 9005 rzeczywiście są jakieś problem z płynnością ruchu ? Ten android zamula ten tv ? Widziałem filmik jak ktoś przełącza kanały używając modułu kablówki UPC to tragedia. To mój leciwy Philips 7606 śmiga szybciej ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android zamula jak ktoś powgrywa wtyczki, które mimo, że z nich nie korzystasz to działają w tle i obciążają procesor.
Twoja kasa Twój wybór.
 

davidec

New member
Widziałem niezłe promocje na Samsunga KS8000 i całkiem dobre recenzje - dużo lepsze niż modeli z 2017. Od tego wyboru to już głowa puchnie ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena Philips 55PUS8602 - Quantum Dot , 100Hz, Hdr, VP9 , P5 , ambilight potrójny - będzie 6999 zł
Dla niebieskich 6599 zł
Kalibracja gratis
Dostawa gratis
Uchwyt gratis
 

davidec

New member
Już się tak naczytałem testów tv o tych matrycach LCD na forum i coraz bardziej mi się podoba ten OLED Philipsa :) rzeczywiście jest tak dobry ? lepszy od Panasonica 55EZ950 ? widziałem w sklepach oledy ale tego modelu Philipsa właśnie nie..... są na niego jakieś promocje ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled Philipsa POS9002 nie jest dobry, on jest rewelacyjny !!!
Niektórzy piszą że genialny.
Jest lepszy od Panasonica.
Promocja jest dla niebieskich członków forum, napisz proszę na PW dostaniesz info.
W pakiecie masz też :
- kalibrację gratis
- dostawę gratis
- uchwyt gratis
- montaż gratis
Nie zostawiajcie zakupów Oledów przed świętami - bo zabraknie.
 
Do góry